• pizap.com14797184317421.jpg
 • promo6.jpg
 • promo_16_1.jpg
 • lin_1.jpg
 • promo7.jpg

Сторінка адміністрації

Ворона Наталія Романівна - директор школи

читати далі

 Сучасний урок

Пленерний день у пекарні "Еко Татко"

Вчитель Гарбуз О.Я.

За межами уроку

Всеукраїнський конкурс "Володарі Scratch"

Подорожуючи вчимось

Святий Миколай у Гаю!

читати далі

Сторінка адміністрації


adm


Ворона Наталія Романівна

Директор школи, учитель математики,

вища кваліфікаційна категорія,учитель – методист

На посаді директора з 2007року


3


Лис Оксана Богданівна

Заступник директора з навчально – виховної роботи,

учитель початкових класів,

вища кваліфікаційна категорія, учитель - методист.

На посаді заступника директора

з навчально – виховної роботи з 1992 року

 


 

2


Святошенко Наталія Орестівна

Заступник директора з навчально– виховної роботи,

вчитель початкових класів,

вища кваліфікаційна категорія, учитель - методист.

На посаді заступника директора

з навчально – виховної роботи з 2008 року


 


 

Чарковська Катерина Юріївна 

Заступник директора з навчально-виховної роботи

з іноземної мови, вчитель англійської мови,

вища кваліфікаційна категорія.

На посаді заступника директора з 2010 року

 

 


 


 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічна підготовка майбутніх фахівців у контексті сучасних освітніх реформ»

 

6-7 грудня 2018 року у Львівському національному  університеті імені Івана Франка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічна підготовка майбутніх фахівців у контексті сучасних освітніх реформ». Учасниками  конференції та семінару – практикуму «Нова українська школа: інтегроване навчання», проведеного в рамках конференції, стали адміністрація та  вчителі 1-их класів ЛСЗШ І ступеня №53, які  презентували  напрацьований досвід роботи в контексті освітніх змін. Директор школи Н.Ворона, як учасник пленарного засідання, у своїй доповіді зупинилася на здобутках, викликах та сподіваннях Нової української школи; вимогах до сучасного вчителя та психологічних аспектах  вибудовування співпраці  учитель – учень – батьки у початковій школі. А також відзначила, що багаторічна співпраця школи та педагогічного коледжу дає можливість говорити про успішність та ефективність дуальної освіти в Україні. 

 

Семінар-практикум «Нова українська школа: інтегроване навчання»

 
13 листопада 2018 року на базі Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 53 з поглибленим вивченням англійської мови відбувся семінар-практикум «Нова українська школа: інтегроване навчання» в рамках Всеукраїнської науково – практичної конференції « Психолого – педагогічна підтримка майбутніх фахівців у контексті сучасних освітніх реформф».
Учасники семінару – викладачі та студенти Педагогічного коледжу  ЛНУ ім. І.Франка та педагоги школи .
Заступник директора з навчально-виховної роботи Педагогічного коледжу Сулим Ольга Іванівна висвітлила позитивну співпрацю коледжу та школи  щодо підготовки майбутніх педагогів, здатних працювати в Новій українській школі  в умовах освітніх змін.
Директор школи Ворона Н.Р. представила досвід роботи вчителів та школи в цілому, акцентуючи  увагу на ключових орієнтирах Нової української школи та ролі вчителя зокрема.
   
Заступник директора школи з навчально – виховної роботи Н.Святошенко ознайомила присутніх із змінами в навчальних програмах, зокрема зупинилася на особливостях впровадження інтегрованого курсу « Я досліджую світ».  Вчителі перших класів запропонували учасникам  семінару  власний досвід проведення ранкових зустрічей та  інтегрованих уроків в рамках тематичного тижня «Театр».

 Опрацьовуючи тему   «Які бувають театри» учні ознайомилися з архітектурними особливостями театрів, переглянули фрагменти театральних вистав, зустрілися з акторами театру, спробували себе у ролі казкових дійових осіб.
Інтегрований курс "Я досліджую світ", тема "Які бувають театри".

Вчитель Гарматій О.Я.

Вчитель Фрейда Х.М.
 Математика, тема «Секрети від художника – декоратора. Промінь, відрізок. Побудова відрізка» 

 

Вчитель  Козак Т.А.
Українська мова в інтегрованому курсі «Я досліджую світ», тема «Актори як учасники гри у спілкуванні».

Вчитель Білобринь Н.В.

“Візуалізація створення стратегії розвитку нової української школи”

 

Святошенко Н.О., заступник директора школи з НВР, учасник творчої майстерні для заступників директорів з НВР закладів освіти м. Львова «Стратегічний менеджмент – траекторія успішного розвитку навчального закладу». 
Інтерактивно проведено експрес-моделювання “Візуалізація створення стратегії  розвитку  нової української школи” (31 жовтня 2017 року).

Семінар для заступників директорів з НВР

 

24 жовтня 2017 року заступники директора з НВР Святошенко Н.О. та Лис О.Б. відвідали виїзний семінар для заступників директорів з НВР закладів освіти міста у Стрийській загальноосвітній школі №5 імені Василя Стасюка, організований НМЦО м.Львова.
Метою даного заходу було вивчення та обмін кращим педагогічним досвідом з питань методичної роботи. П’ять години спільної і продуктивної праці пройшли на одному подиху.

Круглий стіл «Інноваційні технології у системі забезпечення якості освіти»

 

В рамках програми перебування делегації директорів та учителів початкових класів Донецької області 15.03.2017 р. на базі школи відбувся Круглий стіл «Інноваційні технології у системі забезпечення якості освіти».
Директор школи Ворона Н.Р. висвітлила тему «Нова освітня платформа – школа, в якій хочеться навчатися!»
Тренери міського пілотного проекту «Школа становлення сучасного вчителя» презентували досвід роботи вчителів у проектах:
  «Розвиток продуктивного мислення молодших школярів» (вчитель початкових класів Петрів С.С.);
 «Єдиний освітній простір. Музейна педагогіка» (вчитель початкових класів Гарбуз О.Я.).
  Координатор співпраці школи і видавництва Кембриджського університету Кравчук Н.І. презентувала участь школи у проекті «Європейські стандарти викладання англійської мови в процесі підготовки до Кембриджських іспитів».
  Координатор Міжнародного конкурсу Кенгуру в школі Гарматій О.Я. показала технологію роботи учнів у Міжнародному проекті «Міксіке в Україні» -  «Навчання дітей в освітньому он-лайн середовищі Міксіке» .
  Шкільна бібліотека "Левцева читальня" також гостинно відкрила двері для делегації з Донецької області. Бібліотекар Макаровська О.В. поділилася досвідом "Шкільна бібліотека  виховний простір навчального закладу».

«Тайм-менеджмент у роботі заступника директора з НВР»

 

21.02.2017 року на базі ЛСЗШ № 82 Святошенко Н.О.  відвідала успішне і продуктивне  заняття Школи професійної майстерності заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Тайм-менеджмент у роботі заступника директора з НВР» в рамках проекту «Освіта Львова – курс на ефективне використання інноваційних педагогічних технологій».

Круглий стіл «Перші кроки реформи: здобутки, виклики та сподівання»

 

09 лютого 2017 року  відбувся Круглий стіл «Перші кроки реформи: здобутки, виклики та сподівання», учасниками якого були директори шкіл Шевченківського району УО ДГП ЛМР, а також:
Г. Синицька – начальник відділу освіти Шевченківського району УО ДГП ЛМР;
Р. Янушевич – заступник начальника ВО ШР УО ДГП ЛМР;
О. Гісь – кандидат фізико-математичних наук, автор підручників та посібників з математики для початкової школи та нових Державних стандартів у галузі «Математика», за якими працюватиме початкова школа у 2018р.;
Л. Андрушко – директор ЛЗШ І ст. «Світанок»;
О. Кравець – практичний психолог, представник батьківської громади;
Г. Шовкалюк – методист-консультант видавництва Кембриджського університету;
Д. Сіжук – консультант Екзаменаційного департаменту Кембриджського університету в Україні;
М. Недовід – менеджер сертифікованого кембриджського центру агенції іноземних мов Н.Дячук «Руна».
Учасники Круглого столу презентували досвід роботи шкіл в контексті запровадження Нової української школи. В процесі  обговорення були висвітлені питання:
  Управління процесами змін у сучасній школі.  (Синицька Г. Я.)
  Освітнє середовище у початковій школі – навчає, розвиває, виховує…  (Ворона Н. Р. – директор ЛСЗШ І ступеня №53 з поглибленим вивченням англійської мови)
  Запровадження компетентністного та антистресового підходу у початковій школі. ( Гісь О. М., Андрушко Л.М.)
  Інноваційні моделі навчання. Переваги та недоліки. (Стефанович Л. О. – директор СЗШ №44, Здирко І. І. – директор СЗШ №91)
  Спеціалізація у початковій школі: ранній розвиток чи перевантаження учня. (Проців Б. М. – директор СЗШ №81 з поглибленим вивченням англійської мови, Бліновська І. О. – директор СЗШ №22, Шовкалюк Г., Сіжук Д.)
  Вчитель-учень-батьки. Алгоритм побудови конструктивної взаємодії.  (Кравець О. І.)
Результатом діалогу стало:
визначення траєкторії побудови шкільної початкової освіти, яка б відповідала європейським  стандартам;
вироблення  алгоритму подолання спільних проблем в організації навчально-виховного процесу з огляду на концепцію Нової української школи;
ознайомлення з напрацьованим досвідом трансформування діючої системи навчання та виховання школярів у Нову українську школу.

Зимова Школа професійного розвитку

 

Святошенко Н.О., заступник директора школи з НВР ,  учасник Зимової Школи професійного розвитку , яка була проведена у  формі творчої майстерні на базі Львівської класичної гімназії при ЛНУ ім. Івана Франка.
Учасники творчої майстерні спільними зусиллями розкрили тему: «Управлінський аспект організації роботи з обдарованими учнями».

Сучасний урок у світлі реформування освіти

 
8 листопада  2016 року  НМЦО  м. Львова спільно з членами міської творчої фокус-групи успішно проведено методичні діалоги на тему «Сучасний урок у світлі реформування освіти»  на базі ЛСЗШ  І ст. № 53 .
В ході активного обговорення та обміну думками  розглянуто наступні питання:
 • Сучасний урок – основна складова ефективної   та якісної освіти  (Бідник Н.С., завідувач  відділу  освітніх технологій  НМЦО м. Львова)
 • Основні шляхи удосконалення уроку в сучасній школі (Кузмицька С.С., заступник директора з НВР СЗШ №65)
 • Інноваційні типи уроків (Кравс Л.Є., заступник директора з НВР ССЗШ №37)
 • Загальні вимоги до сучасного уроку (Луцюк О.М., заступник директора з НВР СЗШ №84)
 • Як підготуватися до ефективного уроку (Пилипчак Л.І., заступник директора з НВР СЗШ №23)
 • Роль заступника директора у забезпеченні ефективного навчально-виховного процесу та контроль за проведенням уроків (Святошенко Н.О.,  заступник директора з НВР ЛСЗШ І ст. №53)
 • Навчальне середовище  як засіб ефективності сучасного уроку (на основі естонського досвіду - Казаніна Н.Ю., заступник директора з НВР НВК “Арніка”).
              У підсумку присутні прийшли до висновку, що сучасний урок - це витвір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня, його активного розумового зростання, глибокого й осмисленого засвоєння знань, формування його моральних основ. Це урок спрямований на те, щоб кожна дитина збагнула себе як самодостатню особистість. Це дзеркало загальної та педагогічної культури вчителя, мірило його інтелектуального багатства, показник його кругозору та ерудиції.  

АКМЕ – технології модернізації змісту та структури методичної роботи в ЗНЗ

 

18 жовтня 2016 року  Н. О. Святошенко відвідала   педагогічну майстерню для заступників директорів з НВР закладів освіти міста Львова в рамках осінньої школи професійного розвитку на тему: «АКМЕ – технології модернізації змісту та структури методичної роботи в ЗНЗ».