• 3.jpg
  • felices-fiestas-15.gif
  • 5.png
  • 3.png
  • 1.png

Сторінка адміністрації

Ворона Наталія Романівна - директор школи

читати далі

 Сучасний урок

"Подарунок для пухнастого"

За межами уроку

Конкурс ім.П.Яцика

Подорожуючи вчимось

"Сірничок малий, а біда велика!"

читати далі

Тематичний тиждень "Подарунки"

 

В рамках тематичного тижня "Подарунки" учні 1-в класу відвідали ТЦ "Форум. Львів" та переглянули фільм "Пригоди Святого Миколая". Діти поглибили свої знання про те, як добирати подарунки для близьких людей та знайомих, бути уважнішими до інших людей. Вони вчилися висловлювати свою думку, уважно слухати співрозмовника, взаємодіяти з однокласниками.
Вчитель Козак Т.А.

Театралізована екскурсія

 

18 грудня для учнів 1-Г класу проведено театралізовану екскурсію у резиденцію Святого Миколая в смт.Рудно. Метою поїздки було поглиблення знань про зимові свята; збагачення уявлень про обряди та звичаї українського народу; посилення інтересу до обрядової творчості; виховання любові до ближнього, милосердя.
Вчитель Білобринь Н.В.

Які бувають подарунки?

Пленерний урок з інтегрованого курсу «Я досліджую світ»

 

17 грудня учні 1- Д класу мандрували до хатинки Св. Миколая. Під час подорожі казковим маршрутом на дітей чекали цікаві пригоди: зустріч з веселим Гайовиком, Антипком, Янголом та Мірошником, який розповів історію «Від зернини до хлібини» і почастував травяним чаєм із кренделиками. А наприкінці мандрівки – зустріч зі Св. Миколаєм, який роздав подарунки чемним дітям. 
Вчитель Фрейда Х.М.

Майстер-клас з розпису пряників- так почався тематичний тиждень "Подарунки" у 1-в класі 17.12.2018р. На уроці учні висловлювали свої думки про те, які бувають подарунки, кому їх дарують. З захопленням вони спостерігали за майстер-класом з розпису пряників, який проводила мама учениці О.Сиротенко. Діти старанно, з любов'ю розписували пряники та вчилися яскраво оформляти подарунок.
Вчитель Козак Т.А.

"Розв'язання задач на об'єднання та вилучення груп об'єктів. Кругові приклади"

 

14.12.2018 р. у 1-в класі відбувся відкритий урок для студентів Педагогічного коледжу ЛНУ ім. І.Франка. Т.Козак поділилася досвідом проведення інтегрованого уроку в рамках тематичного тижня "Таємниці космосу" за темою "Розв'язання задач на об'єднання та вилучення груп об'єктів. Кругові приклади". Весело і цікаво разом з казковими героями з казки"Колосок" учні вивчали правила обчислення кругових прикладів, розв'язували задачі, закріпили знання про поняття"сума" і "різниця", порівнювали і впорядковували об'єкти навколишнього світу за однією або декількома ознаками. Дослідження космосу та вивчення математики - ось якою важливою діяльністю займалися першокласники.

Що можна побачити в космосі ?

 

"Таємниці космосу"-це назва інтегрованого уроку з предметів Я досліджую світ" та образотворчого мистецтва, який відбувся 13.12.2018 у 1-в класі. Цікаво учні розповідали про космос, Всесвіт, Сонячну систему, зірки, планети та унікальність нашої Землі. Майстер-клас з виготовлення мозаїки провели викладачі з Арт-студії "Творча кухня". Учні створили незвичайний, привабливий та дивовижний зоряний небосхил.
Вчитель Козак Т.А.

 

 Підтримувати цікавість до зірок і Місяця; підвести до розуміння унікальності нашої планети; розвивати бажання спостерігати за зоряним небом допоміг діточкам 1-Г класу майстер-клас на тему: "Космічний простір", проведений фахівцями художньої студії.
Вчитель Білобринь Н.В.

 

 Під час тематичного тижня Таємниці космосу учні 1-Д класу (вчитель Фрейда Х.М.) з предмету "Я досліджую світ" ознайомилися з поняттям космосу, небесними тілами, переглянули 3D модель Сонячної системи за допомогою мультиборду.  Також діти з захопленням отримували  відповіді на питання "Що можна побачити в космосі?".

Очисні засоби.Фільтри

 

Якою буває вода? Як берегти воду? Яку воду потрібно пити? На ці питання дав відповіді учням 1-Г класу під час майстер-класу батько одного з учнів Іванович Олег Іванович.
Вчитель Білобринь Н.В.

У казці іграшок

 

Доторкнутися до іграшок, якими бавилися бабусі і дідусі мали можливість учні 1-В класу. 08.11.2018 року вони відвідали «Музей іграшок», у якому був проведений урок «Я досліджую світ» за темою: «В які ігри грали ваші батьки?». Директор музею Павло Морозовський завів дітей у казку іграшок, де зібрано понад 2000 експонатів минулого століття. Іграшки дерев’яні, гумові, з пресованої тирси, міні квартири з усіма меблями, ляльки, машинки … . Їх збирали звідусіль впродовж 7 років. Отож, діти дізналися, у які ігри бавилися їхні батьки. І що гратися – це корисно!
Класний керівник: Т.Козак

Модні тенденції в одязі

 

Що таке мода й модні тенденції в одязі? Як правильно використовувати одяг протягом дня; комплектувати свій гардероб потрібними речами; визначити власний стиль одягу? На всі ці запитання учні 1-Г класу одержали відповіді, побувавши у творчій майстерні відомого дизайнера Олесі Гринь.
Вчитель Білобринь Н.В.