• 0-02-05-2975a6314d64d506d9e3decb3d987bb25dfd5d647e04dacc1634a3b30dc446ea_b8967f6b.jpg
  • 0-02-05-dd7ae8c1854b21dab49ee181a86dd9ad3b05d7826a8ed97cc4afa18262366f45_1fdafdf6.jpg
  • 58.jpg
  • etno2.jpg
  • lin_1.jpg
  • pizap.com14797184317421.jpg
  • promo_16_1.jpg

Сторінка адміністрації

Ворона Наталія Романівна - директор школи

читати далі

 Сучасний урок

"Здорова постава"

За межами уроку

Переможець конкурсу "Таланти твої, Україно!"

Подорожуючи вчимось

Печу, печу хлібчик!

читати далі

Взаємозв'язки у природі

 

Уроки ЯДС у 1-Г класі (вчитель О.Гарбуз) не пройшли даремно.
Нушенятка добре запам'ятали, що все  природі взаємопов’язано, що тісні зв’язки існують між тілами неживої природи, між неживою і живою природою, між тілами живої природи і легко можуть скласти ланцюжок живлення!
На одній із прогулянок на подвір'ї школи діти найшли на травинці гусеничку і, побачивши довкола безліч мурашок, одразу оголосили «Операцію зі спасіння гусениці»!
Школярики спільними зусиллями створили гусеничці на пеньочку комфортне житло зі знайдених гілочок дерев.  Назбирали їй опалих зелених  листочків, нарвали травички. Поміж тим почергово дуже обережно тримали знайду на долоньках і весь цей час нагадували один одному: «Обережно! Не наступи на мурашку!». Наступного дня зажурилися юні природолюби, куди ж вона поділась? Чи не мурахи її все-таки з'їли?
Відкрили вікіпедію та прочитали: «Гусениця інтенсивно живиться, запасаючи поживні речовини для наступного розвитку, росте і після кількох линьок (здебільшого чотирьох) перетворюється на лялечку».
Діти втішились пригадавши, що їжі вони вчора припаслид уже багато, гусеничка добре наїлася і за ніч, можливо, перетворилася на лялечку десь у кущику поряд. Чекають на врятованого метелика)

Тематичний інтегрований день у Національному музеї імені Андрея Шептицького «Музейна абетка»

 

Навчатися влітку – спекотно?  Не дуже комфортно? 
Та ж ні! Навчатися влітку — весело та цікаво !!!  
Але це за умови, коли весь навчальний день ви проведете у затишній атмосфері музею!  Особливо – у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького! У затишних залах, де зібрана найбільша й найповніша в Україні колекція середньовічного українського сакрального мистецтва, мистецька спадщина класиків української образотворчості.
1-Г клас, вчительО.Гарбуз. Тематичний інтегрований день у Національному музеї імені Андрея Шептицького «Музейна абетка» (за матеріалами експозиції «Українське мистецтво ХХст»):
 1. ЯДС. Знайомство з музеєм Правила поведінки в музеї.
2. Укр. мова.  Гра «Загублені літери». Пошуковий «Букво-квест».  Вправа «Ілюстровані букви». 
5. Образотворче мистецтво  «Мальовані літери».
Справді, музейна атмосфера надихає!
Учні із величезним задоволенням складали з отриманих літер мистецькі терміни, з якими ознайомились у першому експозиційному залі; шукали «Загублені літери» у назвах персонажів картин у залі № 2; осилили «Букво-квест», шукаючи слова, що починаються на кожну з літер абетки, у сюжетах творів третього експозиційного залу. Наприкінці заняття  діти ознайомились з першою «Українською абеткою», проілюстрованою Георгієм Нарбутом, і, об'єднані у малі групи, створили власну ілюстрацію вибраної літери. 

Музей пожежної безпеки

 

15 червня 2 - А клас відвідав музей пожежної безпеки. Діти більше дізнались про роботу рятувальників, взяли до уваги застереження на випадок пожежі, отримали задоволення від спілкування з екскурсоводом.
Вчитель Кіндрат Г.Ф.

Як створюються казки

 

14 червня у 2 -А класі відбулася зустріч із львівською письменницею Лесею Кічурою "Як створюються казки".
Вчитель Кіндрат Г.Ф.

Навчаємось з ЛЕГО

 

 Ходить літо білим світом
Від двора і до двора,
А за літом – червень слідом
Спілі ягоди збира …
Працює червень, трудиться - ягідки збирає, хоч погода зовсім не червнева…
А ми – учні 1-Г класу (вчитель О.Гарбуз) - також працюємо і дощ нам не завада)
Навчаємось з ЛЕГО. Повторюємо і відпрацьовуємо на практиці правила безпечної поведінки на вулицях міста, на ігрових майданчиках, щоб влітку відпочивати без шкоди для здоров'я та життя!

Здрастуй, червню! Здрастуй, літо!

 

Здрастуй, червню! Здрастуй, літо!
Люба сонячна пора …
За вікном – літечко і у нашому 1-Г класі (вчитель О.Гарбуз)  гаряча пора! Повторюємо вивчене у 1 класі - на уроках мови і математики. Вивчаємо правила безпечної поведінки під час канікул – на уроках ЯДС. Підставляємо личка під ніжні червневі промені сонечка – під час уроку-прогулянки. Святкуємо у класі дні народження.  Нам тепло, затишно і весело разом!
А сьогодні 2 уроки мистецтва ми провели у Планеті Кіно  Forum Lviv.  Мультфільм «Рибка Поньо на кручі» вразив нам усіх до глибини душі.
Цей аніме-фільм спонукає до роздумів і заставляє розмірковувати впродовж усього сеансу!
Про екологію та нинішній стан морської води та морського дна,  які  дуже забруднила людина!
Про стародавні величезні риби, які жили в морях ще тоді, коли вода була кришталево-чистою!
Про відношення до старості!    КОЛИ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК РОЗМІЩЕНИЙ ПОРЯД ІЗ БУДИНКОМ ДЛЯ ОДИНОКИХ ЛІТНіХ ЛЮДЕЙ! І маленькі діти з великою ПОШАНОЮ відносяться до старших людей!
Про небезпечні явища природи: бурю, тайфун, цунамі, які можуть раптово з'явитись, знищуючи на своєму шляху все і всіх!
Про чари Морської Богині, які, на жаль, дуже потрібні, щоб залатати на Землі всі ,,діри' і  аж тоді все на Землі було би в порядку.
Але все-таки в більшій мірі – це фільм про добрі серця, наповнені любов'ю до всього живого! Про культуру спілкування- ввічливість, гречність! Про те  - наскільки сильними бувають дитячі почуття, любов та дружба!   І про те, що саме маленьким дітям під силу змінити цей світ та не дати йому зачерствіти!
Хай же наші дітки всі ростуть такими, як хлопчик Соске! Вони врятують світ!!!

Робота з дитячою книгою. Подорож у казку.

 

Довгоочікувана зустріч з  відомою українською казкаркою, письменницею та журналісткою, кандидаткою наук та провідною редакторкою театру імені М. Заньковецької, чарівною жінкою-красунею та мамою трьох діток -- Лесею Кічурою.
Першокласники на цілий урок занурилися у світ  казки.  Величезне задоволення
отримали  від спілкування з казкаркою, яка презентувала свої  збірочки ,,Дивовижні пригоди" і ,,Музей іграшок",  що вийшли з-під її талановитого пера.
Учні з цікавістю переглянули відеоверсії казок, які виготовив чоловік казкарки Микола Єнкало,  жваво відповідали на запитання вікторини за сюжетом  казки та пообіцяли за літо прочитати всі казочки та розфарбувати всі малюночки  у придбаних книжечках із автографом авторки.
 П. Леся ж поділилась з нами своїми творчими планами,  дала слово, що восени завітає до школи з новими збірками казок із розмальовками і  що для хлопчиків обов'язково напише казочку поо роботів)
Теплі слова вдячності лунали від учнів, які очей відірвати не могли від новеньких книжечок.
 Зустріч з письменницею залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування і, що найголовніше,  бажання читати!
1-Г клас. Вчитель О.Гарбуз.

Міжнародний день захисту дітей

 

Сьогодні ми з моїми першокласниками (1-Г клас, вчитель О.Гарбуз)  весело і яскраво відсвяткували 1 червня.
Під час ранкової зустрічі діти дізналися основне – що не лише в Міжнародний день захисту дітей, а щодня й щохвилини  саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя  дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди. Адже на превеликий жаль, і в Україні є діти,  які залишилися без піклування батьків,  живуть в неблагополучних сім'ях. яким бракує тепла, дружньої родини, справжнього дитинства і мирного неба над головою!
На уроці ЯДС добре вивчили правила поводження у театрі.
А урок музичного мистецтва відбувся у театрі ім. Марії Заньковецької.  Ми з величезним захопленням переглянули чудову сучасну казку-мюзикл про щиру, розумну і відважну дівчину на ім'я Попелюшка, яка теж стала круглою сиротою і змушена була жити під опікою мачухи. Діти разом із героїнею вистави проживали історію її життя, відчували всю глибину її переживань і щиро тішились здійсненню мрій. 
«Не можна забрати у птаха крила ...»,  ці слова закарбувались у серці кожного глядача.
Зі святом усіх!  І дітей! І тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги!
Більше кольору в житті,
Розфарбовуй все довкола …

Майстер-клас по виготовленню піци

 

Учні 2 – Г класу (кл. керівник Бойко С. В.) 31 травня побували у Кондитерській на Лемківській. Маленькі кухарі навчилися готувати справжню піцу. Крім інгредієнтів за смаком, діти додали свою творчість та фантазію. У кожного вийшла своя піца з унікальною назвою.

Пленерний день у 1-В класі

 

               У зоопарку "Лімпопо" ми побували.
Екзотичні пташки нам співали,
Павичі із Індії хвости розпускали.
Ягуар та леопард про "Червону книгу" нагадали,
Білий лев та левиця на травичці спали.
Бурі капуцини і горили кепкували.
Єноти-полоскуни лапки подавали.
Дикобрази нас нітрішки не лякали,
Барани і кізоньки частування брали...
 
P.S. Піцу приготували і покуштували.
Вчитель Гетьман Г.С.

Книжковечір. Книжкотиша

 

"Щоб підготувати людину духовно до самостійного життя, треба ввести її у світ книг", В. О. Сухомлинський.
А потрібно це починати робити тоді, коли маля ще «поперек лавки лежить» - як твердить народна мудрість. І саме від батьків залежить, чи буде дитина любити та шанувати книгу, чи буде вона активним читачем і, відповідно, культурною людиною. Адже, читати люблять саме ті діти, чиї батьки читають.
Думаю, що істинним можна вважати твердження проректора національного університету імені Івана Франка Марії Зубрицької: «Нам потрібне грамотне і ерудоване суспільство, яке читає і аналізує. Якщо воно аналізує, то робить правильний вибір, а це правильна держава».
1 клас. Післябукварик. Урок української мови. Вірш Наталки Поклад. Нові слова, які, впевнена, поселяться в більшості наших КЛАСНИХ РОДИН. Хоча б 1 раз у тиждень, коли вдома збирається вся сім"я - кожен знаходить собі затишне місце, вмощується зручненько і розгортає свою недочитану книгу. КНИЖКОВЕЧІР! КНИЖКОТИША ! Наша нова класна традиція.
Ми уже розпочали! А ви?
1-Г клас. Вчитель О.Гарбуз.

Пленерний день у 1 -А класі на пасіці "Медовий блюз"

 

Пленерний день у 1 А класі пройшов досить вдало.
Підсумовуючи тему тижня "Літня мозаїка"  спостерігали за сезонними змінами у живій та неживі природі. Дізналися про життя та роботу бджілок. Побачили як побудовані вулики.
Чай з медом смакували,
при оплаті за це, гроші рахували, 
співвідношення між гривнею та копійками визначали,
що дорожче, а що дешевше - порівнювали.
А в підсумку складали розповідь "Про що шепочуть бджілки?"
Вчитель Петрів С.С.

Урок-екскурсія у 1-В класі "Зоопарк під мікроскопом"

 

Весна, бузок п’янить усіх...
Довкола нас є інший світ
Він з мікроскопа шле привіт.
Планктон і пухові кліщі
Насправді зовсім не малі.
Калейдоскопом зацвіли
На камені дивні сади.
У оці райдугу шукали,
Павичі пера чарували...
Вчитель Гетьман Г.С.

День вишиванки 2021

 

Зроби: вдягнись з самого ранку,
Як небо пахне ще зірками,
Ти в українську вишиванку,
Живими шитими шовками.
Люби свою сорочку шиту,
В ній України вся родина.
Легенду бережи нажиту,
Вона, – як життєдайна днина! (З авторської збірки поезії Миколи Шерника "Глибині серця")
Вчитель Фрейда Х.М.

Виставка писанок та вишивок

 

Учні 1-Г класу (вчитель О.Гарбуз) відвідали унікальну виставку писанок та вишивок, що представляють різні куточки України, в Святопокровському жіночому монастирі Студійського Уставу УГКЦ. Розглядаючи узори вишитих рушників і символи на чудових писанках, ми дізналися про те, що тут знаходиться близько 1500 писанок, які перевезли сюди з українського монастиря в Канаді за заповітом майстрині -– ігумені Дарії (Дубляниці) і що в музеї навіть є точна копія найдавнішої писанки, яку знайшли на теренах України.

Тиждень безпеки руху

 

Впродовж Тижня безпеки у школі (17.05 – 21.05) ми з учнями 1-Г класу (вчитель О.Гарбуз) переглядаємо і обговорюємо мультфільми на тему безпеки дорожнього руху. Учні вже добре ознайомились із різновидами дорожніх знаків; повторили основні правила пішоходів. А для того, щоб закріпити знання, сьогодні по дорозі на екскурсію і назад до школи практично відпрацьовували вивчене.
Діти добре запам'ятали, що кожна дитина і кожна доросла людина повинна неухильно дотримуватись правил дорожнього руху - щоб не трапилось біди!

Тиждень безпеки дорожнього руху у 1-Г класі  (вчитель О.Гарбуз) завершився дуже цікавою зустріччю із інспектором відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції у Львівській області, старшим лейтенантом поліції Терлецькою Наталією та курсантами Львівського державного університету внутрішніх справ.
Правоохоронці провели бесіду на тему "Дотримання правил дорожнього руху", під час якої  розповідали маленьким пішоходам  про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста;  ПДР, що стосуються перевезення дітей у автомобілях; розповіли про користь світловідбивних елементів.
Наприкінці заходу першокласники закріпили набуті знання  в рухливих іграх з представниками поліції. Усі учні отримали в подарунок буклети з коміксами про безпеку дорожнього руху.

Екскурсія у пожежну частину

 

Тиждень безпеки у школі – це серйозно!
А ще дуже цікаво!!!
Учні 1-Г класу (вчитель О.Гарбуз) відвідали Головне управління ДСНС України у Львівській області. Нушенятам було дуже
цікаво познайомитися із пожежно-рятувальною справою та особливостями професії. Діти почули про історію розвитку пожежної справи на Львівщині, напрямки сучасної діяльності та побачили атрибути для роботи вогнеборців.
Дуже пізнавальною була екскурсія у пожежну частину, де учні ознайомилися із будовою та обладнанням пожежного автомобіля та вивчили можливості рятувального інструменту. Також діткам було цікаво побачити спорядження пожежника, дізнатися за скільки часу потрібно його одягти та були вражені вагою бойового одягу.
Після екскурсії діти ще довго спілкувались із вогнеборцями, задавали чимало запитань. Усіх цікавило, що ж треба робити, щоб вирости такими сильними та сміливими)

#Фестиваль_сім'ї від Управління освіти ДГП Львівської міської ради

 

 Сім’я
????‍????‍????— це праця, це важка робота
Цілодобова і без вихідних.
Про дім, про себе й про дітей турбота,
Де разом все: удача, сльози, сміх…
Сім’я — це праця, це важка робота
І вічна дума про усіх і все.
Тривога, радість, сум, печаль, турбота…
І з цим нас доля по життю несе.
Та все в житті можливо подолати,
Якщо пліч-о-пліч по життю іти.
Як бути разом і допомагати,
Любов та вірність завжди берегти ????
Надія Красоткіна
Сьогодні в #Український_День_родини та в #Міжнародний_День_сім_ї на моїй сторінці пост пишу не я. Про традиції, які народились і живуть у їхніх родинах, пишуть батьки моїх першокласників. Традиції цікаві! Традиції різні! Але усі повідомлення об'єднує одне слово – РАЗОМ!
Все - РАЗОМ!!! І тоді в родині запанує ЩАСТЯ!
Вчитель Гарбуз О.Я.

"Пригоди Букварика в країні Мультляндії" у 1-Г класі

 

Буквар –– особливий підручник у системі шкільної освіти, оскільки за ним шестирічні школярі набувають початкових основоположних загальнонавчальних умінь і навичок читання і письма. Це перша і найголовніша книжка маленьких школярів, перший підручник з навчання української мови і мовлення.
Свято завершення курсу навчання за «Букварем» учнів 1-Г класу (вчитель О.Гарбуз) відбулось у приміщенні Першої Львівської Медіатеки Центральної міської бібліотеки імені Лесі Українки. Данилкові, який не дуже любив читати і не вмів шанувати книжки, довелось розшукувати зниклі з підручника букви у країні МУЛЬТЛЯНДІЇ. Герої улюблених мультфільмів допомогли хлопчикові відновити абетку і аж тоді він зрозумів, якими цінними для людей є книги та здобуті з їхньою допомогою знання!

Великодній КВЕСТ "Букварикова Пригода" у 1-А та 1-В класах

 
 Вчитель Гетьман Г.С.

 

Букварик загубився, 
а ми його шукали.
Всі літери гарненько
по школі позбирали...
Вчитель Петрів С.С.

День матері

 

 

Серця матері й дитини б’ються в унісон. Матусі живуть своїми дітками – їхніми радощами й жалями, їхніми перемогами й поразками. Гойдаючи на руках своє малятко, кожна матуся просить у Бога здоров’я і щастя для своєї кровиночки. І все життя щиро дякує небу за кожен успіх сина чи донечки. І, хоч найчастіше матуся повторює: "Прибери в кімнаті, не скачи по дивані, вдягни шкарпетки та не сварися з сестричкою", малятам постійно чується лише одне: "Люблю! Люблю! Люблю!" Діти добре знають, що щасливою може зробити маму не лише тато, часто даруючи квіти, а й вони - донечки та синочки - прибравши іграшки, які пороскидала молодша сестричка; склавши рюкзак до школи вчасно самостійно та й просто - обійнявши маму з цьомчиком у щічку) А подібною мамуся була в дитинстві, за словами дітей, не лише на своїх маму і тата та тітку Олю, а й на однокласницю з білявим волоссячком та на маленьке чудове ангелятко.... Дитя знає, що мама ЛЮБИТЬ - - бо мама часто це каже і навіть без слів - по очах! А мама знає, що ЛЮБИТЬ її крихітка - однозначно! Адже вона сама її народила - ніби в подарунок бабусі, а насправді - СОБі!!! Про те, що кожна мама НАЙКРАЩА й сперечатися не варто!!! Треба лише послухати ці ніжні слова дитячої любові та переглянути шедевральні портрети найдорожчої людини - МАМИ!!! З любов"ю -- для матусь 1-Г класу ПШ № 53 м. Львова.
Вчитель - О.Гарбуз.

Незвичні квіти для найкращих матусь 1 А класу.
Вчитель Петрів С.С.

Писанка

 

Барвисті великодні  писанки  даруємо з побажаннями  радості, тепла,  надії, щастя.
Вчитель Кіндрат Г.Ф.

Тиждень Великдень

 

Разом з пробудженням природи від зимового сну в Україні починається цикл народних весняних свят. Головним святом весняного циклу є Великдень. 
Першокласники з захопленням слухають розповіді, читають, переглядають та обговорюють відео про особливості святкування весняних свят в Україні, народні традиції щодо святкування Великодня.
«Що покладемо у великодній кошик?», вивчали ми сьогодні.
І кошик створили власними руками. І наповнили його. 
До свят готові)))
Вчитель Гарбуз О.Я.

35-а річниця Чорнобильської трагедії

 

Сьогодні – 35-а річниця Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Кожного року 26 квітня Україна й увесь світ згадує Чорнобильську катастрофу.
З метою гідного вшанування мужності і самовідданості учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС у 1-Г класі (вчитель О.Гарбуз) було проведено низку виховних заходів. День розпочався із ранкової зустрічі на подвір'ї школи. З розповіді вчителя  про події у Чорнобилі 26 квітня 1986 року першокласники дізналися, що тоді постраждало 10 мільйонів людей по всьому світу, Україна незворотньо втратила майже 50 тисяч гектарів найродючіших чорноземів, було забруднено повітря в 2000 українських містах та селищах. Учні пригадали, що очищувати забруднене повітря допомагають зелені насадження і зрозуміли, чому саме сьогодні  їхні батьки, доєднавшись до флешмобу  від Управління освіти ДГП Львівської міської ради, прийшли до школи з кущами фурзиції та лопатами. Адже саджаючи кущі та дерева, ми сприяємо появі кисню! Викопати лунку і посадити нову рослинку зайняло хвилин 15, а позитивного ефекту вистачить на роки!
Після роботи на повітрі у класі учні переглянули та обговорили документальний та хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих від опромінення, яке спричинила Чорнобильська аварія.
Низький уклін від нас всім, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях!

Розпис писанок

 

Звичай писати писанки прийшов до нас із давнини. На писанках зображають давні символи, обереги, побажання. Писанки залишились у нас ще з язичницької доби і збагатили кольорами найголовніше християнське свято - Великдень.
Учні 3-А класу активно готуються до свята, тому сьогодні розписали чудові писанки!
Вчитель Новікова Л.М.                                                                                                                                                                                                                       

Майстер-клас по виготовленню букетів з вербових гілочок

 

 "Котики" вербові - весняне диво природи.  Вони тісно пов'язані з нашим життям та побутом.
Верба - символ оновлення життя.  Напередодні Пасхи - Вербна неділя. В цей день освячують у церкві  вербу,  а потім несуть додому освячені гілки і промовляють такі слова:
"Не я б'ють, верба б'є.
За тиждень  - Великдень!
Будь великий, як верба,
здоровий, як вода,
а багатий,  як земля ."
22 квітня у 2 - Г  класі (класний керівник Бойко С.В.) відбувся майстер-клас по виготовленню букетів з вербових гілочок,  який провели батьки учнів нашого класу.
 

Вчимося дистанційно

 
Тиждень Світ рослин у 1-Г класі (вчитель О.Гарбуз) завершився дуже цікавим проектом «Вирощування рослинки на підвіконнику».  Завданням було – фіксувати стадії розвитку у світлинах.
Усі діти — природжені садівники. Для першокласників у найпростіших операціях з догляду рослин  справжньою насолодою стало пізнання  нового: підготовка та розпушування ґрунту, засівання насіння, полив рослин, спостереження за їх ростом та розвитком,  і, нарешті, збір урожаю!
Вирощування рослинки власними руками  -  це для дитини можливість відчути свою відповідальність і успіх,  близьке знайомство з природою, пізнання взаємозв’язків між рослинами і людьми, і, що не менш важливо, це прекрасна можливість провести час разом зі своєю сім’єю.
Було по-різному. У когось вже на третій день кучерявилась гусеничка зелененьким крес-салатиком! Хтось вдруге і втретє висівав неякісне насіннячко у ґрунт.
Та трапились і ось такі оказії (із переписки з батьками))):
«Це наш домашній улюбленець Геррі (слимачок), йому дуже засмакував салат …»
«… у нас, на жаль, вночі киця з'їла ????»
Чи може бути радість більшою, ніж та, котра виблискує в дитячих очах? Чи може радість бути глибшою, ніж та, котра горить в найщиріших дитячих усмішках?

 

... Земля в цвіту! Це просто дивовижно!
Така краса! Повсюди кольори
І аромати над землею ніжні-ніжні,
Бо ж квітами залиті всі двори.
Це вже весна у лісі, в небі, в полі,
Весна живе у кожного в душі.
В ній стільки сонця, щастя є і волі…
Натішитися нею поспіши!
Надія Красоткіна
Учні 1Г класу, вчитель О.Гарбуз.

Тиждень «Навіщо їсти?»
Однією з важливих запорук здоров'я є їжа. «Треба їсти для того, щоб жити, а не жити для того, щоб їсти», – вислів, який учні 1-Г класу (вчитель О. Гарбуз) вивчили напам'ять на уроці в понеділок.
Впродовж тижня першокласники дуже ретельно вивчали основні правила споживання їжі;  дізнавалися, для чого потрібно правильно харчуватися, яка їжа корисна для організму дитини; проводили дослідницьку діяльність, щоб впевнитися, що не всі продукти корисні для здоров’я, щоб навчитися розпізнавати корисні і шкідливі продукти та напої.


Відповідно до програми НУШ один з  тижнів у 1-ому класі присвячений їжі та харчуванню.  Це надзвичайно важлива тема, адже всі – і дорослі, і малі -  полюбляють смачну їжу, а головне – повинні харчуватися, щоб мати енергію для життя. Учні 1-Г класу (вчитель О.Гарбуз) добре зрозуміли переваги здорового харчування - щоби бути розумними, веселими та здоровими, потрібно їсти, дотримуючись правил харчування і уникаючи загроз шкідливої їжі!  А найкорисніша їжа, переконались першокласники, це фрукти та овочі, які вони  з задоволенням намалювали під час уроку образотворчого мистецтва онлайн.

 Від того, як людина поводиться за столом, можна судити про її виховання в цілому. І щоб не потрапляти в незручну ситуацію перед оточуючими, потрібно знати правила етикету поводження за столом під час їжі.
Привчати дітей до вміння сервірувати стіл і користуватися  столовими приборами при кожному прийомі їжі фахівці рекомендують змалечку.  Вважається, що навичка,  відпрацьована у дитинстві, стає нормою поведінки людини і в дорослому житті.
Тому й виникла ідея такого сімейного проекту у 1-Г класі (вчитель О.Гарбуз) як підсумок тижня «Навіщо їсти?».
Учні отримали завдання - об’єднавшись у команду з кимось із дорослих, хто є в цей день вдома, застосувати всі отримані цього тижня знання, приготувати (з любов"ю, щоб вдалось)  2-3 нескладні страви із корисних продуктів для сімейної вечері; засервірувати стіл за всіма правилами етикету, що були озвучені в навчальному відео напередодні та смачно повечеряти у колі рідних.

Супергерої FAST

 

Учні та батьки 1-Г класу (вчитель О.Гарбуз) із задоволенням долучились до міжнародної освітньої програми Супергерої FAST, мета якої навчити дітей розпізнавати перші ознаки інсульту та звертатися за невідкладною медичною допомогою. «Концепція Нової української школи має на меті навчати дітей життєво необхідним навичкам та компетенціям у природний для них спосіб: через гру, співпрацю, спілкування. Запропонована програма є саме тим гарним прикладом компетентнісного підходу до навчання та надає дітям важливі знання про основи здоров’я … Тому Міністерство освіти і науки України підтримує проведення освітньої програми “Супергерої FAST”», пресслужба Міністерства освіти і науки України.
https://mon.gov.ua/ua/news/u-shkolah-startuye-osvitnya-programa-supergeroyi-fast-dlya-pokrashennya-obiznanosti-pro-simptomi-insultu
 

 

ЯДС. Тиждень ,,Підкорюємо час'' у 1-Г класі

 

Ранкова зустріч із класною мамою  Мар'яною Рудою, керівником напряму Junior Business Academy в IT Step academy Lviv.
Тайм менеджмент для школярів.
Захоплююче заняття, на якому  учні зрозуміли, навіщо необхідно знати точний час, бути пунктуальними у школі й удома, берегти час, раціонально  планувати та організовувати свій день, бути відповідальними у будь-якій діяльності;  поважати кожну хвилину свого часу та часу інших людей, ставити щоденні цілі й досягати їх,  долучатися до корисних справ у родині і, як наслідок -  стати успішними людьми у майбутньому.
Вчитель Гарбуз О.Я.

Мій Тарас Шевченко

 


 Учні 3-Б класу, вчитель Гарматій О.Я.15.03 відбувся урок з читання "Поезія вустами дітей" у 2-Г класі ( вчитель Бойко С.В.)

 

Шевченківські дні... З нагоди святкування 207-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка учні 3-Д класу виготовили «Кобзарик», а також побували у БібліоХабі «Під Високим Замком», де відбулося літературне знайомство «Іду з дитинства до Тараса».
Класний керівник: Фрейда Х.М.

Сьогодні відбувся майстер клас присвячений Шевченківським дням "Кобзарик" . Третьокласники самостійно зшили книжечки.
Учні 3-В класу, вчитель Козак Т.А.

Великий син великого народу

 

 Вічні перлини української поезії зі спадщини Тараса Шевченка торкаються струн душі кожного українця. Простота і мудрість, душевна щирість, глибокий зміст у словах автора промовляють до нас устами учнів 1-Г класу (вчитель О. Гарбуз) у шкільній "Левцевій читальні" з Лесею Володимирівною Макаровською.
Відео за посиланням 
https://youtu.be/YuNq5K9Q0Uo

Тиждень "Професії"

 

 

 Батько і мати -це перші два авторитети, на яких для дитини грунтується світ, грунтується та віра в життя, в людину, в усe чесне, добре і святе.
У 1 А класі пройшов цикл уроків з батьками. Дітки глибше пізнали специфіку певних спеціальностей, а батьки отримали насолоду від спілкування.
Підсумок такої співпраці проект "Світ професій".
Вчитель Петрів С.С.

 

Урок ЯДС в парку професій Drive City з метою систематизації знань дітей про різні професії, зокрема й сучасні, про знаряддя праці, матеріали, спеціальний одяг. Учні спробували себе в ролі пожежника, лікаря, перукаря, фермера, пекаря, будівельника, ресторатора, працівника поліції, комунальної служби.
Такі заняття сприяють первинній професійній орієнтації дітей, формують  їхню готовність до творчої самореалізації; навчають висловлювати власну думку, уважно слухати співрозмовника, взаємодіяти з однокласниками, виховують відповідальність, працьовитість, старанність, шанобливе ставлення до праці людей усіх професій.
Вчитель О.Я.Гарбуз.

Кожна людина в своєму житті повинна прийняти кілька ключових рішень, які визначать подальшу долю особистості, і вибір професії – одне з них. Доленосним моментом розв’язання проблеми професійного вибору є знаходження відповіді на запитання щодо визначення із величезної кількості професій ОДНІЄЇ – найбільш привабливої. Згідно статистичних даних, значну долю інформації щодо професійного самовизначення школярі отримують від батьків (55,4%) та від педагогів (28,8%). І часто саме в молодшому шкільному віці учні утверджуються в думці щодо майбутнього вибору власної професії. Тиждень був неймовірно насиченим та цікавим. Запрошені на ранкові зустрічі та уроки ЯДС батьки з захопленням розповіли про свою НАЙВАЖЛИВІШУ професію, про найцікавіші моменти їхнього професійного життя, продемонстрували інструменти, які використовують у своїй діяльності. А цікавим запитанням дітей кінця-краю не було…)))
Вчитель О.Я.Гарбуз.

 

Є професії, про які ми знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. Саме до такої й належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежника. Як же насправді відбувається чергування пожежної бригади? Як швидко автомобіль дістається до потрібного місця? Аби дізнатися відповіді на ці та безліч інших запитань учні 1-Б класу ПШ #53 м.Львова (вчитель Башко І.С.) вирушили на екскурсію до пожежної частини.

Первоцвіти в небезпеці

 

Первоцвіти в небезпеці!
Їх жорстоко зривають, забуваючи про те, що рослина, у якої зірвали надземну частину, квітку, не зможе дати насіння, а отже продовжити рід.
Несемо букети додому, хоча знаємо, що первоцвіти довго не стоять у вазах, швидко в'януть - рослини вологих весняних лісів не витримують сухе повітря наших квартир.
Учні 1-Г класу (вчитель О. Гарбуз) на уроці образотворчого мистецтва добре зрозуміли, що весняні квіти краще не чіпати: вони мають тішити око і наповнювати ароматами повітря лише у природному середовищі.

Первоцвіти - краса, яка потребує захисту. Учні 1 А класу дбають про навколишнє середовище, захист та збереження первоцвітів. 
Вчитель Петрів С.С.

Тиждень "Професії"

 
Пишну випічку всі люблять,
тому пекаря цінують,
в нього руки трудівливі,
з борошна він робить диво.

Учні 1 А класу опановують професію пекаря. Отримали радість та задоволення, смакуючи пряники власної випічки.
Вчитель Петрів С.С.

Тиждень "Спорт"

 

Тиждень СПОРТ
Дуже важливий тиждень!
Важливийдля формування бажання займатися фізкультурою та спортом усе своє життя! Досліджуємо, якими видами спорту займалися чи займаються наші рідні. І виявляється, що наші КЛАСНІ РОДИНИ дуже спортивні!!!
Вчитель Гарбуз О.Я.

Тиждень "Світ захоплень"

 

Учні 1-Г класу (вчитель О. Гарбуз) завершили тиждень ,,Світ захоплень''  проектною роботою ,,Які справи дарують мені радість''. Безліч чудових захоплень мають наші НУШенята)

Тиждень "Ми винахідники"

 

Тиждень МИ ВИНАХІДНИКИ   #STEAM_освіта   #досліджуємо_світ
Ніякій синоптичній ситуації, жодним погодним умовам не вдалося зламати  плани юних винахідників 1-Г класу  (вчитель О. Гарбуз) гідно завершити навчальний тиждень!
Хтось у класі, хтось вдома, але попрацювали сумлінно!
1. Пересвідчились, що апельсин в шкірці тримається на воді, а без шкірки ,,каменем йде на дно''. З'ясували причину.
2.  Опанували ТАЙНОПИС.
3. Дослідили теплопровідність ложечок з дерева, пластику та металу.
4. Спостерігали за  самонадувними кульками.
5. Ознайомились із капілярним ефектом , спостерігаючи за ,,втечею води''.
6. Винайшли і сконструювали з ЛЕГО безліч  роботів-машин, які б допомагали матусям у побуті!

“Моя суперсила - безпека в Інтернеті"

 

Щоб в тенета до Тритона не попасти:
Треба знати в інтернеті де "гуляти",
Що читати, яким друзям довіряти,
Що про себе в соцмережі виставляти...
Й Черепашці ці поради слушні дати.
Вчитель Гетьман Г.С.

Урок-екскурсія в "Океанаріум" у 1-В класі

 

У підводному ми царстві побували.
Акули, скати поряд пропливали,
Зелена черепаха й морський коник танцювали,
Піраньї нас зовсім не лякали...
Вчитель Гетьман Г.С.

Урок образотворчого мистецтва "У полум'ї свічки"

 

Учні 1 А класу пізнають  глибини історичних повір'їв  Стрітенської свічки. Віруючі люди вважають, вона вселяє мир і спокій у наші душі.
Робота з воском розвиває дрібну моторику, приносить задоволення та позитивні емоції.
Вчитель Петрів С.С.

 

Стрітенська Свічка – Божий Оберіг, Молитва щира про сім’ю й родину, Що захищаючи не допускає гріх, Оберігає в радісну й тяжку годину… Маленькі рученятка першокласників (1-Г клас, вчитель О.Гарбуз) натхненно працювали під керівництвом Ірина Гнилякевич-Мілян , акуратно скручуючи вощину у свічку-,,громницю'' -- символ жертовного служіння Богу та людської молитви до нього -- І з любов'ю прикрасил її. А у класній кімнаті витав неповторний запах весни та бджолиного воску...

15-ий тиждень НУШ «Подарунки»

 
 Нам усім досить часто доводиться вибирати подарунки для різних людей з різних приводів. Особливо -  напередодні зимових свят, коли хочеться привітати з Новим роком та Різдвом Христовим і рідних, і друзів.
 Тиждень 15  “Подарунки”  у нашому 1-Г класі (класний керівник О. Гарбуз) завершився дуже цікавим майстер-класом від п.Ірини Гнилякевич.
 Віддавна медово-імбирні пряники вважалися символом свята, бо були набагато смачнішими за звичайний житній хліб і  дуже солодкими, запашними та цікавими за формою. Такі пряники часто продавали на ярмарках як один з найцінніших подарунків.
 Першокласники з великим задоволенням покривали глазур'ю медові пряники, дуже  творчо оформлювали  свої солодкі подаруночки, співали пісні про Миколая та куштували надзвичайні смаколики.


 День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят для усіх дітей. Тому вони цілий рік з особливим нетерпінням чекають 19 грудня.
Учні 1-Г класу (класний керівник О. Гарбуз) дуже старанно готувалися до зустрічі з Миколаєм.: вивчали вірші та пісні, виготовляли власноруч різдвяні подаруночки та писали-малювали листи про найпотаємніші мрії. На превеликий жаль - через карантин - свято довелося скасувати. Але ж Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. Діти знають, що за їхню слухняність та працьовитість Миколай не дозволить їїм сумувати і обов"язково принесе подарунки .
Отже, ЯК ПЕРШОКЛАСНИКИ МИКОЛАЯ ШУКАЛИ...)))

 

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва. Святий Миколай, є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. 
     Учні 1 А класу відвідали резиденцію Святого Миколая. Де розповідали вірші, співали пісень, танцювали.
     А під час  майтер – класу прикрашали пряники для Миколая. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.
Вчитель Петрів С.С.

7-ий тиждень НУШ «Ми підприємливі»

 
"Майбутнє належить тим, хто вірить у красу своєї мрії»
Елеонора Рузвельт

 
 Учні та батьки 1-Г класу (класний керівник О.Гарбуз) спільно розпочали вивчення теми 7-го тижня НУШ «Ми підприємливі» на сироварні З Гарбузового Раю.
І діти, і дорослі були приємно вражені історією підприємливого львівського подружжя, що з міста переїхали до села і, втіливши у життя свою мрію, створили сироварню «Гарбузовий рай».   З великим захопленням слухали, як колишній стоматолог з дружиною – випускницею консерваторії - варять сир та варення,  проводять екскурсії й майстерки для дітей та дорослих.
Надзвичайно цікавим для дітей був майстер-клас із виготовлення трьох видів сирів власноруч, під час якого навіть вдалося закріпити знання з математики – повторити утворення чисел від 2 до 6 (бо виготовляли по 6 кульок)  прилічуванням та  відлічуванням, закріпити поняття «перший , … шостий»,  склад числа 6, впевнено називали «сусідів» вивчених чисел.
Сьогодні перед учнями постали  проблемні запитання. Чи кожна людина може бути підприємливою? Як знаходити ідеї та можливості? Як здійснити задумане? Як отримати добрі результати? На них обов'язково знайдуться відповіді впродовж тижня  у класі.
Вважається що приблизно кожна 6—7 людина, тобто близько 15 % є підприємливими. Це мотивує)))

Всеукраїнський урок доброти присвячений Всесвітньому дню захисту тварин

 
   «Ми відповідаємо за тихкого приручили» 
                                                                Антуан де-Сент Екзюпері 
  5 жовтня 2020 року. у 1-А та 1-В класі проведено  ІІІ Всеукраїнський урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин .   
Якщо надумав взяти "друга меншого" у дім,
Повинен усвідомити і знати:
Допоки він з тобою в радості й біді -
Повинен ти за нього дбати...
Вчителі Петрів С.С., Гетьман Г.С.

 

Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає малюкові зростати гуманною людиною, яких потребує сьогодення та суспільство.
Перший пленерний урок милосердя в 1-Г класі (класний керівник О.Я.Гарбуз) з інтегрованого курсу «Я досліджую світ»  на тему «Мої друзі. Як піклуватися про друзів — домашніх улюбленців?» в “Домівці врятованих   тварин”  у парку  Знесіння.  Учні поглибили знання про тварин, які живуть поруч із людиною; вчилися спостерігати за тваринами, описувати зовнішній вигляд врятованих волонтерами тварин, доглядати за ними; вчилися турбуватися про домашніх улюбленців та тварин, які не мають домівки,  у різні пори року.

Пленерний день 1-В класу у Ведмежому Притулку Домажир на тему: «Як впізнати осінь? Тварини восени.»

 

«Нушенята» мандрували,
У Ведмежому Притулку побували.
Ведмедикам ображеним співчували.
А ще всіх їх полічили, порівняли, обговорили…
Дуже весело навчатись й на «відкритому повітрі» розважатись!
Ось і ти часу не гай, у притулок вирушай!
Вчитель Гетьман Г.С.

Моє довкілля

 
 Природа так про все подбала, що всюди ти знаходиш чому вчитися.
Леонардо Да Вінчі

Учні 1-А класу вивчають тему: "Моє довкілля". Разом з вчителем Петрів С.С. маленькі дослідники відвідали козину ферму "Шеврет" і дізналися як живуть,  чим харчуються кози. Також учні поласували смачним, натуральним сиром. На уроці  ЯДС учнями було створено аплікацію "Осіння мозаїка".

 

Ранкова зустріч

 

Виступ на ранковій  зустрічі з метою читання та обговорення творів MINECRAFT батька Врублевського Віталія - старшого інженера компанії ‚, Логіка‘‘, керівника команди веб розробок.
Вчитель Білобринь Н.В.

Інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека»

 

Учні 2-Г класу відвідали загадкове місце. Це інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека». Неповторна таємнича атмосфера  з приємним присмаком гумору, – а разом з тим, подача цікавої  серйозноі інформаціі. Це місце, де цікаво всім!!!!
Вчитель Білобринь Н.В.

14 лютого – Міжнародний день дарування книжок

 

14 лютого – Міжнародний день дарування книжок. У цей день прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, жертвувати твори друку бібліотекам.
    Учні 2 – Д класу долучилися до святкування цього дня і принесли книги у дарунок для шкільної бібліотеки.
Вчитель Фрейда Х.М.

"Урок справедливості "

 

11.02.2020 р. у Личаківському районному суді  м. Львова був проведений для учнів 1 - Г класу "Урок справедливості ".
Суддя-спікер розповів про місію суду, учні переглянули мультфільм "Кінь проти Хом'яка" та спробували себе у ролі судді, намагаючись вирішити суперечку між звірами.
Вчитель Бойко С.В.

Майстер-клас із виготовлення воскової Стрітенської свічки

 

13.02.2020р. для учнів 1-В класу (класний керівник Танавська Т.І.) у затишній атмосфері Василіанського монастиря Св.Онуфрія пройшов майстер-клас зі створення Стрітенської свічки від о. Антонія.
Хай Стрітенська свічка
Світло вам дарує!
Від біди і лиха
Увесь рік рятує!
Хай Господнє світло
Шлях вам осяває,
А Стрітенська свічка
Вас оберігає!

 

Під керівництвом отця Антонія (монастир св. Онуфрія) учні     1 - Г класу виготовили власноруч стрітенську свічку. А ще дізналися: звідки береться віск, як живуть бджоли, історію походження стрітенського свята. Скручуючи воскові пластини та декоруючи свічку, кожен розумів, що принесе додому часточку свого тепла, яке свічка зможе йому віддати.
Вчитель Бойко С.В.

 

    7 лютого учні 2-Д класу побували на майстер-класі з виготовлення воскової Стрітенської свічки.
    Свічка на Стрітення – це невідємний атрибут, наша традиція та оберіг! В цю роботу діти вкладали частинку своїх думок про мир і спокій в кожному домі та у всій нашій країні.  А вже на свято Стрітення Господнє, 15 лютого, власноруч виготовлену свічку учні зможуть освятити.
Вчитель Фрейда Х.М.

Зустріч з актрисою театру ім. М. Заньковецької Наталею Ревкевич

 

29.01.2020 р.  відбулась зустріч з актрисою театру ім. М. Заньковецької та письменницею Наталею Ревкевич. 
Учні не просто читали казки-п'єси із збірки "Різдво у скрині", а й перевтілювались  в її героїв. Так в ігровій формі драматург навчала дітей бути добрими, любити та пробачати, пізнавати народні традиції.
Вчитель Бойко С.В.

Зустріч з письменником Жаком Жаб'є

 

21.01.2020 р.  у 1 - Г класі відбулась зустріч з письменником Жаком Жаб'є ( Олегом Жовтанецьким). Учні із задоволенням читали разом з письменником книгу  "Людина - восьминіжка", слухали розповідь про Карпати та унікальний музичний інструмент дримбу.
Вчитель Бойко С.В.

"Хочу снігу!"

 

Часто буває так, що для наших діток свято – це лише подарунки, солодощі та пустощі. Тому Різдвяні свята – улюблений період всіх малюків… Але чи є подарунки справжньою суттю свята? Відповідь на це непросте запитання розкривається у виставі «Хочу Снігу!», яку відвідали учні  2-Д класу .
Вчитель Фрейда Х.М.

 

Поринути у чарівний світ казки та краси, відчути емоції наживо, взяти участь у виставі змогли учні 2-Г класу під час перегляду вистави,, Хочу Снігу‘‘ Вільного театру ОКО!
Вчитель Білобринь Н.В.

Майстерка « Смачний пряник»

 

Напередодні Дня Св. Миколая учням перших класів керівник гуртка « Писаночка» Гнилякевич І.В. провела майстерку «Смачний пряник». Учні власноруч оздобили пряники та отримали безліч кольорових і смачних вражень.
На фото учні 1-Б, В, Г  класів з вчителями Балук Н.В., Танавська Т.І., Бойко С.В.

 

 18 грудня учні 1 а класу розписували медяники на уроці з курсу " Я досліджую світ" на тему "Що я можу подарувати?".    
Вчитель Кіндрат Г.Ф.

Майстер-клас з виготовлення різдвяного віночка

 
17.12.19 р.  відбувся майстер-клас з виготовлення різдвяного віночка у 1 - Г класі, який  провела мама з класу Соломія Строга. Адже це не лише прикраса, а й оберіг для всієї родини. 
Вчитель Бойко С.В.

Музейний урок на тему: "Як тварини позначають межі своєї території?"

 

В рамках тижня "Територія " 22.11.2019р. учні 2 -В класу відвідали природознавчий музей. У ньому був проведений урок на тему "Як тварини позначають межі своєї території?" Надзвичайно цікавими були розповіді про звірів нашого краю, птахів, риб, плазунів.
Вчитель Козак Т.А.

Урок-екскурсія на тему: «Яким є мій населений пункт?»

 

Мандруючи рідним містом учні 2-А класу поглибили знання про визначні пам’ятки Львова. А також насолодилися осінньою красою населеного пункту!
Вчитель Новікова Л.

Ранкова зустріч. Виготовлення квітки толерантності

 

Виготовлення «квітки толерантності» у 2-А класі на ранковій зустрічі 14.11.2019р. Діти ознайомилися з поняттям «толерантність» і виявили основні його риси.
Вчитель Новікова Л.

Тематичний тиждень "Літня мозаїка"

 

В рамках тижня "Літня мозаїка" 24 травня для учнів 1-В класу був проведений урок з предмету "Я досліджую світ" у Студії гончарства та ліплення. Діти познайомилися з усіма таємницями створення керамічних виробів: роботі на гончарному колі; практикували різні техніки декорування, розпису, ліплення, а потім свої вироби випалювали у печі. Яскрава, різнобарвна, оригінальна кераміка - ось, що можна творити під час літніх канікул!
Вчитель Козак Т.А.

Останній урок у цьому навчальному році!

 

24 травня учні 1-Д класу провели останній урок у цьому навчальному році мандруючи вулицями рідного міста.
Вчитель Фрейда Х.М.

"Прощавай, букварику!"

 

Учні 1-В класу з вчителем Козак Т.А.

Матуся добра й ніжна

 

"Я дуже люблю свою матусю! Вона гарна, весела, привітна, наче сонечко! Матуся добра й ніжна! Вона завжди поряд, завжди допоможе. Немає кращої усмішки у світі ні в кого, крім неї!" - ось що думали діточки, готуючи солодкий подарунок для своїх ЛЮБИХ МАТУСЬ!!!
Вчитель Білобринь Н.В.

Квіти для мами

 

11.05.2019 у 1-В класі відбувся урок з предмету "Я досліджую світ" за темою "Які я маю обов'язки у своїй родині?" Діти розповіли про свою сім'ю, про те, як піклуються і допомагають один одному. Також учні поглибили свої знання про традиції святкування Дня матері. Для них був проведений майстер-клас: робота з вовною, на якому діти виготовили композицію власноруч "Квіти для мами".
Вчитель Козак Т.А.

Тематичний тиждень "Світ тварин"

 

Музейний урок у Природничому музеї в 1-Г класі з курсу «Я досліджую світ» на тему «Світ тварин».На уроці учні знайомились із прекрасним світом тварин , їх різноманітністю у природі .
Вчитель Білобринь Н.В.

 

 

18.04.2019 в 1-В класі був проведений музейний урок в рамках тематичного тижня "Світ тварин" за темою "Чи можуть дикі тварини стати хатніми?" Діти поглибили знання про прекрасний світ тварин, їх різноманітність. Цікавими були їх думки про те, чи можуть дикі тварини стати хатніми. Також учні прийшли до висновку, що тварини роблять людей добрішими.
Вчитель Козак Т.А.

Тематичний тиждень "Світ рослин"

 

Таким дивовижним проектом завершився надзвичайно насичений тиждень "Світ рослин" в учнів  1-Г класу.
Вчитель Білобринь Н.В.

Тематичний тиждень "Великдень"

 

В рамках тематичного тижня "Великдень" учні 1-В класу поглибили знання про традиції святкування Великодня. Для них були проведені майстер-класи: виготовлення композиції із вербових гілочок та писанкарство, на яких діти розвивали уяву, фантазію та творчі здібності. З почуттям віри, надії та любові готувалися до Великодня.
Вчитель Козак Т.А.

Майстер-клас з розписування пряників

 

Напередодні свята Великодня учні 1-Г класу розфарбовували пряники. 
Історично пряник - символ свята.
Ось які чудові пряники у нас!!!
Вчитель Білобринь Н.В.

Тематичний тиждень "ВЕСНЯНА МОЗАЇКА"

 

В рамках тижня"ВЕСНЯНА МОЗАЇКА" учні 1-В класу 21 березня 2019 р. відвідали міську дитячу бібліотеку, де відбувся урок з предмету "Я досліджую світ" на тему "Які квіти розцвітають першими?" Цікавою інтерактивною грою "Екосистема" бібліотекар розпочала урок. Учні поглибили знання про те, які квіти розцвітають першими та які занесені до Червоної книги. Охоче слухали старовинні легенди, відгадували загадки. А "родзинкою" уроку був майстер - клас з садіння квітів. Цінним є те, що діти вчилися сприймати красу весняної природи, висловлювали свої думки, творчо мислили, порівнювали, узагальнювали, зіставляли отриману інформацію з різних джерел та використовували її у повсякденному житті. Учні свідомі того , що первоцвіти треба берегти!
Вчитель Козак Т.А.

Тематичний тиждень "Підкорюємо час"

 


В рамках тижня "Підкорюємо час" 14 березня в 1- В класі відбувся урок в  музеї етнографії та художнього промислу. Надзвичайно цікавою для учнів була колекція стародавніх механічних годинників. На музейному уроці діти досліджували, узагальнювати, висловлювали свою думку. Першокласники дізналися чим вимірюють, навіщо потрібно бути пунктуальність та як керувати часом.
Вчитель Козак Т.А.

 « Як вимірюється час, як орієнтуватися у часі, годинник, історія виникнення годинників, їх види» - ось про що дізнались учні 1-Г класу під час екскурсії в музеї  етнографії та художнього промислу на тему «ЧАС».
Вчитель Білобринь Н.В.

Тематичний тиждень "Світ професій"

 
СВІТ ПРОФЕСІЙ! Такий цікавий і незвіданий...
Протягом тематичного тижня "Світ професій" мої першокласники вивчали зміст різних професій та з'ясовували їх роль у житті людини. Це спонукало малюків задуматися над тим, ким вони хочуть стати в майбутньому. Як наслідок, маємо такий проект!!!
Цікаво, чи здійсняться  мрії моїх першокласників???
Вчитель Білобринь Н.В.

 

07.03.2019 р.  учні 1-В класу взяли участь у рольовій грі "Яка професія моєї мрії". Діти вивчали професійну діяльність дорослих, соціальну спрямованість професії та її значення для людей. Лікарі та ветеринари, поліцейські та шеф-кухарі, художники та інженери, менеджери та архітектори - це найцікавіші професії першокласників.
Вчитель Козак Т.А.

 

 З метою розширення знань про професію пекаря 07 березня учні 1-Д класу побували на міні-пекарні «Еко Татко» у с.Шегині.
    Діти власноруч замішували тісто, спостерігали за випіканням іменного буханця у глиняній печі, навчились відчувати тісто та розуміти тонкощі випічки, а найголовніше – отримали радість та позитивну енергію від своєї праці. А також учні мали змогу побувати на кордоні України з Польщею, та побачити, як працюють прикордонники. 
Вчитель Фрейда Х.М.

 06.03.2019 р.  для учнів 1-В класу був проведений "Урок Справедливості". Про свою професію дітям розповів суддя- спікер Личаківського районного суду міста Львова Гирич С.В. Діти висловлювали свої думки, щодо спірних питань, які виникають між людьми, вчилися приймати правильне рішення і бути відповідальними. Також клас був нагороджений Дипломом за участь у "Всеукраїнській акції Урок Справедливості".
Вчитель Козак Т.А.

 

04.03.2019 р. зустріччю учнів 1-В класу з письменником О.Зімбою розпочався тиждень "Світ професій" . Розповідь п.Олександра про свою професійну діяльність була цікавою для дітей: спортсмен, тренер, приватний підприємець та письменник. Захоплюючою була презентація книжок О.Зімби. Неочікуваним сюрпризом для гостя були книжки, які спеціально для нього придумали і зробили учні.
Вчитель Козак Т.А.

Тематичний тиждень "Транспорт"

 

28.02.2019 в рамках тижня"Транспорт" учні 1-В класу зустрілися з інспектором поліції Шевченківського відділу м.Львова. Цікавою була її розповідь про те, які види транспорту можна побачити у Львові, для чого потрібні правила дорожнього руху та як бути гарним пасажиром. На пам'ять про зустріч учні подарували інспектору свої малюнки.
Вчитель Козак Т.А.

 

26 лютого в рамках тематичного тижня «Транспорт» учні 1 –Д класу відвідали виставку «Ретро гараж».  Діти оглянули ретро-автомобілі, мотоцикли та велосипеди, дослідили різні види транспорту, навчалися висловлювати свою думку щодо переваг і недоліків конкретних видів транспорту.
Вчитель Фрейда Х.М.

Акція "Первоцвіти-вісники весни"

 
 
21.02.2019 учні 1-В класу були залучені до акції "Первоцвіти-вісники весни". Вони дізналися про значення первоцвітів, їх знищення і виготовили яскраві композиції.
Вчитель Козак Т.А.

Тиждень книги

 
Розкрити значення книги в житті людини; розширити  інтерес до книги,читання; стимулювати допитливість; вибірковість у виборі книги - ось мета зустрічі учнів 1-Г класу з представниками видавництва « Ірбіс Комікси»!
Вчитель Білобринь Н.В.

Майстер-клас з виготовлення Стрітенської свічки

 

Стрітення Господнє - одне з найбільших християнських свят. У церквах цього дня святять воду і свічки. 
Освяченою цього дня водою кропили тварин і людей у найвідповідальніші моменти життя. А освячена та запалена свічка, за народно-побутовим віруванням, захищає усіх  від блискавки, посіви від повені, дерева від морозу.
Ось такі стрітенські свічки виготовляли та освячували учні 1-Г класу у церкві св.Онуфрія.
Вчитель Білобринь Н.В.

Тематичний тиждень "Подарунки"

 

В рамках тематичного тижня "Подарунки" учні 1-в класу відвідали ТЦ "Форум. Львів" та переглянули фільм "Пригоди Святого Миколая". Діти поглибили свої знання про те, як добирати подарунки для близьких людей та знайомих, бути уважнішими до інших людей. Вони вчилися висловлювати свою думку, уважно слухати співрозмовника, взаємодіяти з однокласниками.
Вчитель Козак Т.А.

Театралізована екскурсія

 

18 грудня для учнів 1-Г класу проведено театралізовану екскурсію у резиденцію Святого Миколая в смт.Рудно. Метою поїздки було поглиблення знань про зимові свята; збагачення уявлень про обряди та звичаї українського народу; посилення інтересу до обрядової творчості; виховання любові до ближнього, милосердя.
Вчитель Білобринь Н.В.

Які бувають подарунки?

Пленерний урок з інтегрованого курсу «Я досліджую світ»

 

17 грудня учні 1- Д класу мандрували до хатинки Св. Миколая. Під час подорожі казковим маршрутом на дітей чекали цікаві пригоди: зустріч з веселим Гайовиком, Антипком, Янголом та Мірошником, який розповів історію «Від зернини до хлібини» і почастував травяним чаєм із кренделиками. А наприкінці мандрівки – зустріч зі Св. Миколаєм, який роздав подарунки чемним дітям. 
Вчитель Фрейда Х.М.

Майстер-клас з розпису пряників- так почався тематичний тиждень "Подарунки" у 1-в класі 17.12.2018р. На уроці учні висловлювали свої думки про те, які бувають подарунки, кому їх дарують. З захопленням вони спостерігали за майстер-класом з розпису пряників, який проводила мама учениці О.Сиротенко. Діти старанно, з любов'ю розписували пряники та вчилися яскраво оформляти подарунок.
Вчитель Козак Т.А.

"Розв'язання задач на об'єднання та вилучення груп об'єктів. Кругові приклади"

 

14.12.2018 р. у 1-в класі відбувся відкритий урок для студентів Педагогічного коледжу ЛНУ ім. І.Франка. Т.Козак поділилася досвідом проведення інтегрованого уроку в рамках тематичного тижня "Таємниці космосу" за темою "Розв'язання задач на об'єднання та вилучення груп об'єктів. Кругові приклади". Весело і цікаво разом з казковими героями з казки"Колосок" учні вивчали правила обчислення кругових прикладів, розв'язували задачі, закріпили знання про поняття"сума" і "різниця", порівнювали і впорядковували об'єкти навколишнього світу за однією або декількома ознаками. Дослідження космосу та вивчення математики - ось якою важливою діяльністю займалися першокласники.

Що можна побачити в космосі ?

 

"Таємниці космосу"-це назва інтегрованого уроку з предметів Я досліджую світ" та образотворчого мистецтва, який відбувся 13.12.2018 у 1-в класі. Цікаво учні розповідали про космос, Всесвіт, Сонячну систему, зірки, планети та унікальність нашої Землі. Майстер-клас з виготовлення мозаїки провели викладачі з Арт-студії "Творча кухня". Учні створили незвичайний, привабливий та дивовижний зоряний небосхил.
Вчитель Козак Т.А.

 

 Підтримувати цікавість до зірок і Місяця; підвести до розуміння унікальності нашої планети; розвивати бажання спостерігати за зоряним небом допоміг діточкам 1-Г класу майстер-клас на тему: "Космічний простір", проведений фахівцями художньої студії.
Вчитель Білобринь Н.В.

 

 Під час тематичного тижня Таємниці космосу учні 1-Д класу (вчитель Фрейда Х.М.) з предмету "Я досліджую світ" ознайомилися з поняттям космосу, небесними тілами, переглянули 3D модель Сонячної системи за допомогою мультиборду.  Також діти з захопленням отримували  відповіді на питання "Що можна побачити в космосі?".

Очисні засоби.Фільтри

 

Якою буває вода? Як берегти воду? Яку воду потрібно пити? На ці питання дав відповіді учням 1-Г класу під час майстер-класу батько одного з учнів Іванович Олег Іванович.
Вчитель Білобринь Н.В.

У казці іграшок

 

Доторкнутися до іграшок, якими бавилися бабусі і дідусі мали можливість учні 1-В класу. 08.11.2018 року вони відвідали «Музей іграшок», у якому був проведений урок «Я досліджую світ» за темою: «В які ігри грали ваші батьки?». Директор музею Павло Морозовський завів дітей у казку іграшок, де зібрано понад 2000 експонатів минулого століття. Іграшки дерев’яні, гумові, з пресованої тирси, міні квартири з усіма меблями, ляльки, машинки … . Їх збирали звідусіль впродовж 7 років. Отож, діти дізналися, у які ігри бавилися їхні батьки. І що гратися – це корисно!
Класний керівник: Т.Козак

Модні тенденції в одязі

 

Що таке мода й модні тенденції в одязі? Як правильно використовувати одяг протягом дня; комплектувати свій гардероб потрібними речами; визначити власний стиль одягу? На всі ці запитання учні 1-Г класу одержали відповіді, побувавши у творчій майстерні відомого дизайнера Олесі Гринь.
Вчитель Білобринь Н.В.