• 58.jpg
  • 004442.JPG
  • pizap.com14797184317421.jpg
  • promo7.jpg

Сторінка адміністрації

Ворона Наталія Романівна - директор школи

читати далі

 Сучасний урок

Захист від вірусів!

За межами уроку

Переможці конкурсу "Олімпіс"

Подорожуючи вчимось

Печу, печу хлібчик!

читати далі

Ранкова зустріч

 

Виступ на ранковій  зустрічі з метою читання та обговорення творів MINECRAFT батька Врублевського Віталія - старшого інженера компанії ‚, Логіка‘‘, керівника команди веб розробок.
Вчитель Білобринь Н.В.

Інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека»

 

Учні 2-Г класу відвідали загадкове місце. Це інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека». Неповторна таємнича атмосфера  з приємним присмаком гумору, – а разом з тим, подача цікавої  серйозноі інформаціі. Це місце, де цікаво всім!!!!
Вчитель Білобринь Н.В.

14 лютого – Міжнародний день дарування книжок

 

14 лютого – Міжнародний день дарування книжок. У цей день прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, жертвувати твори друку бібліотекам.
    Учні 2 – Д класу долучилися до святкування цього дня і принесли книги у дарунок для шкільної бібліотеки.
Вчитель Фрейда Х.М.

"Урок справедливості "

 

11.02.2020 р. у Личаківському районному суді  м. Львова був проведений для учнів 1 - Г класу "Урок справедливості ".
Суддя-спікер розповів про місію суду, учні переглянули мультфільм "Кінь проти Хом'яка" та спробували себе у ролі судді, намагаючись вирішити суперечку між звірами.
Вчитель Бойко С.В.

Майстер-клас із виготовлення воскової Стрітенської свічки

 

13.02.2020р. для учнів 1-В класу (класний керівник Танавська Т.І.) у затишній атмосфері Василіанського монастиря Св.Онуфрія пройшов майстер-клас зі створення Стрітенської свічки від о. Антонія.
Хай Стрітенська свічка
Світло вам дарує!
Від біди і лиха
Увесь рік рятує!
Хай Господнє світло
Шлях вам осяває,
А Стрітенська свічка
Вас оберігає!

 

Під керівництвом отця Антонія (монастир св. Онуфрія) учні     1 - Г класу виготовили власноруч стрітенську свічку. А ще дізналися: звідки береться віск, як живуть бджоли, історію походження стрітенського свята. Скручуючи воскові пластини та декоруючи свічку, кожен розумів, що принесе додому часточку свого тепла, яке свічка зможе йому віддати.
Вчитель Бойко С.В.

 

    7 лютого учні 2-Д класу побували на майстер-класі з виготовлення воскової Стрітенської свічки.
    Свічка на Стрітення – це невідємний атрибут, наша традиція та оберіг! В цю роботу діти вкладали частинку своїх думок про мир і спокій в кожному домі та у всій нашій країні.  А вже на свято Стрітення Господнє, 15 лютого, власноруч виготовлену свічку учні зможуть освятити.
Вчитель Фрейда Х.М.

Зустріч з актрисою театру ім. М. Заньковецької Наталею Ревкевич

 

29.01.2020 р.  відбулась зустріч з актрисою театру ім. М. Заньковецької та письменницею Наталею Ревкевич. 
Учні не просто читали казки-п'єси із збірки "Різдво у скрині", а й перевтілювались  в її героїв. Так в ігровій формі драматург навчала дітей бути добрими, любити та пробачати, пізнавати народні традиції.
Вчитель Бойко С.В.

Зустріч з письменником Жаком Жаб'є

 

21.01.2020 р.  у 1 - Г класі відбулась зустріч з письменником Жаком Жаб'є ( Олегом Жовтанецьким). Учні із задоволенням читали разом з письменником книгу  "Людина - восьминіжка", слухали розповідь про Карпати та унікальний музичний інструмент дримбу.
Вчитель Бойко С.В.

"Хочу снігу!"

 

Часто буває так, що для наших діток свято – це лише подарунки, солодощі та пустощі. Тому Різдвяні свята – улюблений період всіх малюків… Але чи є подарунки справжньою суттю свята? Відповідь на це непросте запитання розкривається у виставі «Хочу Снігу!», яку відвідали учні  2-Д класу .
Вчитель Фрейда Х.М.

 

Поринути у чарівний світ казки та краси, відчути емоції наживо, взяти участь у виставі змогли учні 2-Г класу під час перегляду вистави,, Хочу Снігу‘‘ Вільного театру ОКО!
Вчитель Білобринь Н.В.

Майстерка « Смачний пряник»

 

Напередодні Дня Св. Миколая учням перших класів керівник гуртка « Писаночка» Гнилякевич І.В. провела майстерку «Смачний пряник». Учні власноруч оздобили пряники та отримали безліч кольорових і смачних вражень.
На фото учні 1-Б, В, Г  класів з вчителями Балук Н.В., Танавська Т.І., Бойко С.В.

 

 18 грудня учні 1 а класу розписували медяники на уроці з курсу " Я досліджую світ" на тему "Що я можу подарувати?".    
Вчитель Кіндрат Г.Ф.

Майстер-клас з виготовлення різдвяного віночка

 
17.12.19 р.  відбувся майстер-клас з виготовлення різдвяного віночка у 1 - Г класі, який  провела мама з класу Соломія Строга. Адже це не лише прикраса, а й оберіг для всієї родини. 
Вчитель Бойко С.В.

Музейний урок на тему: "Як тварини позначають межі своєї території?"

 

В рамках тижня "Територія " 22.11.2019р. учні 2 -В класу відвідали природознавчий музей. У ньому був проведений урок на тему "Як тварини позначають межі своєї території?" Надзвичайно цікавими були розповіді про звірів нашого краю, птахів, риб, плазунів.
Вчитель Козак Т.А.

Урок-екскурсія на тему: «Яким є мій населений пункт?»

 

Мандруючи рідним містом учні 2-А класу поглибили знання про визначні пам’ятки Львова. А також насолодилися осінньою красою населеного пункту!
Вчитель Новікова Л.

Ранкова зустріч. Виготовлення квітки толерантності

 

Виготовлення «квітки толерантності» у 2-А класі на ранковій зустрічі 14.11.2019р. Діти ознайомилися з поняттям «толерантність» і виявили основні його риси.
Вчитель Новікова Л.

Тематичний тиждень "Літня мозаїка"

 

В рамках тижня "Літня мозаїка" 24 травня для учнів 1-В класу був проведений урок з предмету "Я досліджую світ" у Студії гончарства та ліплення. Діти познайомилися з усіма таємницями створення керамічних виробів: роботі на гончарному колі; практикували різні техніки декорування, розпису, ліплення, а потім свої вироби випалювали у печі. Яскрава, різнобарвна, оригінальна кераміка - ось, що можна творити під час літніх канікул!
Вчитель Козак Т.А.

Останній урок у цьому навчальному році!

 

24 травня учні 1-Д класу провели останній урок у цьому навчальному році мандруючи вулицями рідного міста.
Вчитель Фрейда Х.М.

"Прощавай, букварику!"

 

Учні 1-В класу з вчителем Козак Т.А.

Матуся добра й ніжна

 

"Я дуже люблю свою матусю! Вона гарна, весела, привітна, наче сонечко! Матуся добра й ніжна! Вона завжди поряд, завжди допоможе. Немає кращої усмішки у світі ні в кого, крім неї!" - ось що думали діточки, готуючи солодкий подарунок для своїх ЛЮБИХ МАТУСЬ!!!
Вчитель Білобринь Н.В.

Квіти для мами

 

11.05.2019 у 1-В класі відбувся урок з предмету "Я досліджую світ" за темою "Які я маю обов'язки у своїй родині?" Діти розповіли про свою сім'ю, про те, як піклуються і допомагають один одному. Також учні поглибили свої знання про традиції святкування Дня матері. Для них був проведений майстер-клас: робота з вовною, на якому діти виготовили композицію власноруч "Квіти для мами".
Вчитель Козак Т.А.

Тематичний тиждень "Світ тварин"

 

Музейний урок у Природничому музеї в 1-Г класі з курсу «Я досліджую світ» на тему «Світ тварин».На уроці учні знайомились із прекрасним світом тварин , їх різноманітністю у природі .
Вчитель Білобринь Н.В.

 

 

18.04.2019 в 1-В класі був проведений музейний урок в рамках тематичного тижня "Світ тварин" за темою "Чи можуть дикі тварини стати хатніми?" Діти поглибили знання про прекрасний світ тварин, їх різноманітність. Цікавими були їх думки про те, чи можуть дикі тварини стати хатніми. Також учні прийшли до висновку, що тварини роблять людей добрішими.
Вчитель Козак Т.А.

Тематичний тиждень "Світ рослин"

 

Таким дивовижним проектом завершився надзвичайно насичений тиждень "Світ рослин" в учнів  1-Г класу.
Вчитель Білобринь Н.В.

Тематичний тиждень "Великдень"

 

В рамках тематичного тижня "Великдень" учні 1-В класу поглибили знання про традиції святкування Великодня. Для них були проведені майстер-класи: виготовлення композиції із вербових гілочок та писанкарство, на яких діти розвивали уяву, фантазію та творчі здібності. З почуттям віри, надії та любові готувалися до Великодня.
Вчитель Козак Т.А.

Майстер-клас з розписування пряників

 

Напередодні свята Великодня учні 1-Г класу розфарбовували пряники. 
Історично пряник - символ свята.
Ось які чудові пряники у нас!!!
Вчитель Білобринь Н.В.

Тематичний тиждень "ВЕСНЯНА МОЗАЇКА"

 

В рамках тижня"ВЕСНЯНА МОЗАЇКА" учні 1-В класу 21 березня 2019 р. відвідали міську дитячу бібліотеку, де відбувся урок з предмету "Я досліджую світ" на тему "Які квіти розцвітають першими?" Цікавою інтерактивною грою "Екосистема" бібліотекар розпочала урок. Учні поглибили знання про те, які квіти розцвітають першими та які занесені до Червоної книги. Охоче слухали старовинні легенди, відгадували загадки. А "родзинкою" уроку був майстер - клас з садіння квітів. Цінним є те, що діти вчилися сприймати красу весняної природи, висловлювали свої думки, творчо мислили, порівнювали, узагальнювали, зіставляли отриману інформацію з різних джерел та використовували її у повсякденному житті. Учні свідомі того , що первоцвіти треба берегти!
Вчитель Козак Т.А.

Тематичний тиждень "Підкорюємо час"

 


В рамках тижня "Підкорюємо час" 14 березня в 1- В класі відбувся урок в  музеї етнографії та художнього промислу. Надзвичайно цікавою для учнів була колекція стародавніх механічних годинників. На музейному уроці діти досліджували, узагальнювати, висловлювали свою думку. Першокласники дізналися чим вимірюють, навіщо потрібно бути пунктуальність та як керувати часом.
Вчитель Козак Т.А.

 « Як вимірюється час, як орієнтуватися у часі, годинник, історія виникнення годинників, їх види» - ось про що дізнались учні 1-Г класу під час екскурсії в музеї  етнографії та художнього промислу на тему «ЧАС».
Вчитель Білобринь Н.В.

Тематичний тиждень "Світ професій"

 
СВІТ ПРОФЕСІЙ! Такий цікавий і незвіданий...
Протягом тематичного тижня "Світ професій" мої першокласники вивчали зміст різних професій та з'ясовували їх роль у житті людини. Це спонукало малюків задуматися над тим, ким вони хочуть стати в майбутньому. Як наслідок, маємо такий проект!!!
Цікаво, чи здійсняться  мрії моїх першокласників???
Вчитель Білобринь Н.В.

 

07.03.2019 р.  учні 1-В класу взяли участь у рольовій грі "Яка професія моєї мрії". Діти вивчали професійну діяльність дорослих, соціальну спрямованість професії та її значення для людей. Лікарі та ветеринари, поліцейські та шеф-кухарі, художники та інженери, менеджери та архітектори - це найцікавіші професії першокласників.
Вчитель Козак Т.А.

 

 З метою розширення знань про професію пекаря 07 березня учні 1-Д класу побували на міні-пекарні «Еко Татко» у с.Шегині.
    Діти власноруч замішували тісто, спостерігали за випіканням іменного буханця у глиняній печі, навчились відчувати тісто та розуміти тонкощі випічки, а найголовніше – отримали радість та позитивну енергію від своєї праці. А також учні мали змогу побувати на кордоні України з Польщею, та побачити, як працюють прикордонники. 
Вчитель Фрейда Х.М.

 06.03.2019 р.  для учнів 1-В класу був проведений "Урок Справедливості". Про свою професію дітям розповів суддя- спікер Личаківського районного суду міста Львова Гирич С.В. Діти висловлювали свої думки, щодо спірних питань, які виникають між людьми, вчилися приймати правильне рішення і бути відповідальними. Також клас був нагороджений Дипломом за участь у "Всеукраїнській акції Урок Справедливості".
Вчитель Козак Т.А.

 

04.03.2019 р. зустріччю учнів 1-В класу з письменником О.Зімбою розпочався тиждень "Світ професій" . Розповідь п.Олександра про свою професійну діяльність була цікавою для дітей: спортсмен, тренер, приватний підприємець та письменник. Захоплюючою була презентація книжок О.Зімби. Неочікуваним сюрпризом для гостя були книжки, які спеціально для нього придумали і зробили учні.
Вчитель Козак Т.А.

Тематичний тиждень "Транспорт"

 

28.02.2019 в рамках тижня"Транспорт" учні 1-В класу зустрілися з інспектором поліції Шевченківського відділу м.Львова. Цікавою була її розповідь про те, які види транспорту можна побачити у Львові, для чого потрібні правила дорожнього руху та як бути гарним пасажиром. На пам'ять про зустріч учні подарували інспектору свої малюнки.
Вчитель Козак Т.А.

 

26 лютого в рамках тематичного тижня «Транспорт» учні 1 –Д класу відвідали виставку «Ретро гараж».  Діти оглянули ретро-автомобілі, мотоцикли та велосипеди, дослідили різні види транспорту, навчалися висловлювати свою думку щодо переваг і недоліків конкретних видів транспорту.
Вчитель Фрейда Х.М.

Акція "Первоцвіти-вісники весни"

 
 
21.02.2019 учні 1-В класу були залучені до акції "Первоцвіти-вісники весни". Вони дізналися про значення первоцвітів, їх знищення і виготовили яскраві композиції.
Вчитель Козак Т.А.

Тиждень книги

 
Розкрити значення книги в житті людини; розширити  інтерес до книги,читання; стимулювати допитливість; вибірковість у виборі книги - ось мета зустрічі учнів 1-Г класу з представниками видавництва « Ірбіс Комікси»!
Вчитель Білобринь Н.В.

Майстер-клас з виготовлення Стрітенської свічки

 

Стрітення Господнє - одне з найбільших християнських свят. У церквах цього дня святять воду і свічки. 
Освяченою цього дня водою кропили тварин і людей у найвідповідальніші моменти життя. А освячена та запалена свічка, за народно-побутовим віруванням, захищає усіх  від блискавки, посіви від повені, дерева від морозу.
Ось такі стрітенські свічки виготовляли та освячували учні 1-Г класу у церкві св.Онуфрія.
Вчитель Білобринь Н.В.

Тематичний тиждень "Подарунки"

 

В рамках тематичного тижня "Подарунки" учні 1-в класу відвідали ТЦ "Форум. Львів" та переглянули фільм "Пригоди Святого Миколая". Діти поглибили свої знання про те, як добирати подарунки для близьких людей та знайомих, бути уважнішими до інших людей. Вони вчилися висловлювати свою думку, уважно слухати співрозмовника, взаємодіяти з однокласниками.
Вчитель Козак Т.А.

Театралізована екскурсія

 

18 грудня для учнів 1-Г класу проведено театралізовану екскурсію у резиденцію Святого Миколая в смт.Рудно. Метою поїздки було поглиблення знань про зимові свята; збагачення уявлень про обряди та звичаї українського народу; посилення інтересу до обрядової творчості; виховання любові до ближнього, милосердя.
Вчитель Білобринь Н.В.

Які бувають подарунки?

Пленерний урок з інтегрованого курсу «Я досліджую світ»

 

17 грудня учні 1- Д класу мандрували до хатинки Св. Миколая. Під час подорожі казковим маршрутом на дітей чекали цікаві пригоди: зустріч з веселим Гайовиком, Антипком, Янголом та Мірошником, який розповів історію «Від зернини до хлібини» і почастував травяним чаєм із кренделиками. А наприкінці мандрівки – зустріч зі Св. Миколаєм, який роздав подарунки чемним дітям. 
Вчитель Фрейда Х.М.

Майстер-клас з розпису пряників- так почався тематичний тиждень "Подарунки" у 1-в класі 17.12.2018р. На уроці учні висловлювали свої думки про те, які бувають подарунки, кому їх дарують. З захопленням вони спостерігали за майстер-класом з розпису пряників, який проводила мама учениці О.Сиротенко. Діти старанно, з любов'ю розписували пряники та вчилися яскраво оформляти подарунок.
Вчитель Козак Т.А.

"Розв'язання задач на об'єднання та вилучення груп об'єктів. Кругові приклади"

 

14.12.2018 р. у 1-в класі відбувся відкритий урок для студентів Педагогічного коледжу ЛНУ ім. І.Франка. Т.Козак поділилася досвідом проведення інтегрованого уроку в рамках тематичного тижня "Таємниці космосу" за темою "Розв'язання задач на об'єднання та вилучення груп об'єктів. Кругові приклади". Весело і цікаво разом з казковими героями з казки"Колосок" учні вивчали правила обчислення кругових прикладів, розв'язували задачі, закріпили знання про поняття"сума" і "різниця", порівнювали і впорядковували об'єкти навколишнього світу за однією або декількома ознаками. Дослідження космосу та вивчення математики - ось якою важливою діяльністю займалися першокласники.

Що можна побачити в космосі ?

 

"Таємниці космосу"-це назва інтегрованого уроку з предметів Я досліджую світ" та образотворчого мистецтва, який відбувся 13.12.2018 у 1-в класі. Цікаво учні розповідали про космос, Всесвіт, Сонячну систему, зірки, планети та унікальність нашої Землі. Майстер-клас з виготовлення мозаїки провели викладачі з Арт-студії "Творча кухня". Учні створили незвичайний, привабливий та дивовижний зоряний небосхил.
Вчитель Козак Т.А.

 

 Підтримувати цікавість до зірок і Місяця; підвести до розуміння унікальності нашої планети; розвивати бажання спостерігати за зоряним небом допоміг діточкам 1-Г класу майстер-клас на тему: "Космічний простір", проведений фахівцями художньої студії.
Вчитель Білобринь Н.В.

 

 Під час тематичного тижня Таємниці космосу учні 1-Д класу (вчитель Фрейда Х.М.) з предмету "Я досліджую світ" ознайомилися з поняттям космосу, небесними тілами, переглянули 3D модель Сонячної системи за допомогою мультиборду.  Також діти з захопленням отримували  відповіді на питання "Що можна побачити в космосі?".

Очисні засоби.Фільтри

 

Якою буває вода? Як берегти воду? Яку воду потрібно пити? На ці питання дав відповіді учням 1-Г класу під час майстер-класу батько одного з учнів Іванович Олег Іванович.
Вчитель Білобринь Н.В.

У казці іграшок

 

Доторкнутися до іграшок, якими бавилися бабусі і дідусі мали можливість учні 1-В класу. 08.11.2018 року вони відвідали «Музей іграшок», у якому був проведений урок «Я досліджую світ» за темою: «В які ігри грали ваші батьки?». Директор музею Павло Морозовський завів дітей у казку іграшок, де зібрано понад 2000 експонатів минулого століття. Іграшки дерев’яні, гумові, з пресованої тирси, міні квартири з усіма меблями, ляльки, машинки … . Їх збирали звідусіль впродовж 7 років. Отож, діти дізналися, у які ігри бавилися їхні батьки. І що гратися – це корисно!
Класний керівник: Т.Козак

Модні тенденції в одязі

 

Що таке мода й модні тенденції в одязі? Як правильно використовувати одяг протягом дня; комплектувати свій гардероб потрібними речами; визначити власний стиль одягу? На всі ці запитання учні 1-Г класу одержали відповіді, побувавши у творчій майстерні відомого дизайнера Олесі Гринь.
Вчитель Білобринь Н.В.