• 25_1.png
  • 00552.jpg
  • 8.jpg
  • fon1.jpg
  • promo3.jpg
  • 58.jpg

Сторінка адміністрації

Ворона Наталія Романівна - директор школи

читати далі

 Сучасний урок

Майстер-клас з виготовлення мила

За межами уроку

Міський конкурс "Правознайко"

Подорожуючи вчимось

День безпеки "Анімаційна абетка безпеки"

читати далі

Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 1-А класу

Очерклевич Олександра Ярославівна

11.55 год – 14.55 год

П'ятниця

12.45 год – 15.45 год

Понеділок, вівторок, середа, четвер

 

11.45 – 11.55

Організація роботи ГПД

12.45 – 12.55

Організація роботи ГПД

11.55 – 12.20

Обід

12.55 – 13.20

Обід

12.20 – 13.20

Прогулянка

13.20 – 14.20

Прогулянка

13.20 – 13.55

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

14.20 – 14.55

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

13.55 – 14.45

Спортивні заняття на повітрі

 14.55 – 15.45  Спортивні заняття на повітрі

 

Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 1-Б,В,Г класів

11.45 год – 14.45 год

четвер 

 

12.45 год – 15.45 год

Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця

 

11.45 – 11.55

Організація роботи ГПД

12.45 – 12.55

Організація роботи ГПД

11.55 – 12.20

Обід

12.55 – 13.20

Обід

12.20 – 13.20

Прогулянка

13.20 – 14.20

Прогулянка

13.20 – 13.55

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

14.20 – 14.55

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

13.55 – 14.45

Спортивні заняття на повітрі

 14.55 – 15.45  Спортивні заняття на повітрі

 

 

Режим роботи групи продовженого дня

для учнів других класів

12.50 год – 15.50 год

Гарбуз Олександра Ярославівна

 

12.50 – 13.05

Організація роботи ГПД

13.05 – 13.15

Обід

13.15 – 14.15

Прогулянка

14.15 – 14.55

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

14.55 – 15.50

Спортивні заняття на повітрі

 

Режим роботи групи продовженого дня

для учнів других класів

12.50 год – 18.50 год 

Назар Ірина Романівна

12.50 – 13.05

Організація роботи ГПД

13.05 – 13.25

Обід

13.25 – 14.25

Прогулянка

14.25 – 15.25

Відпочинок (заняття за інтересами)

15.25 - 15.55

Суспільно-корисна праця

15.55 – 16.40

Самопідготовка 

16.40 – 17.40

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

17.40 - 18.50

Спортивно-оздоровчі заняття 

 Режим роботи групи продовженого дня

для учнів третіх класів 

Кіндрат Галина Федорівна

Танавська Тетяна Іванівна

12.50 год – 15.50 год

Понеділок, вівторок, четвер, п'ятниця

 

13.40 год – 16.40 год

Середа

12.50 – 13.00

Організація роботи ГПД

13.40 – 13.50

Організація роботи ГПД

13.00 – 13.20

Обід

13.50 – 14.10

Обід

13.20 – 14.20

Прогулянка

14.10 – 15.10

Прогулянка

14.20 – 15.00

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

15.10 – 15.50

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

15.00 – 15.50

Спортивні заняття на повітрі

15.50 – 16.40

Спортивні заняття на повітрі

 

Режим роботи групи продовженого дня

для учнів третіх класів 

Юрдига Марія Ярославівна

12.50 год – 17.20 год

12.50 – 13.00

Організація роботи ГПД

13.00 – 13.20

Обід

13.20 – 14.20

Прогулянка

14.20 – 14.50

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

14.50 – 16.00

Самопідготовка (3 кл.) 

16.00 – 17.20

Спортивні заняття на повітрі

 

Режим роботи групи продовженого дня

для учнів четвертих класів 

Костевич Ольга Іванівна

11.50 год – 16.20 год

П'ятниця

 

12.50 год – 17.20 год

Понеділок - четвер

11.50 – 12.00

Організація роботи ГПД

12.50 – 13.00

Організація роботи ГПД

12.00 – 13.00

Прогулянка

13.00 – 13.20

Обід

13.00 – 13.20

Обід

13.20 – 14.20

Прогулянка

13.20 – 14.00

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

14.20 – 15.00

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

14.00 – 15.40

Самопідготовка (4 кл.)

15.00 – 16.40

Самопідготовка (4 кл.)

15.40 – 16.20

Спортивні заняття на повітрі

16.40 – 17.20

Спортивні заняття на повітрі