• 58.jpg
  • 004442.JPG
  • pizap.com14797184317421.jpg
  • promo7.jpg

Сторінка адміністрації

Ворона Наталія Романівна - директор школи

читати далі

 Сучасний урок

Захист від вірусів!

За межами уроку

Переможці конкурсу "Олімпіс"

Подорожуючи вчимось

Печу, печу хлібчик!

читати далі

Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 1-А класу

Кіндрат Галина Федорівна

12.20 год – 15.20 год

середа, четвер

13.20 год – 16.20 год

Понеділок, вівторок, п'ятниця

 

12.20 – 12.35

Організація роботи ГПД

13.20 – 13.35

Організація роботи ГПД

12.35 – 13.35

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

13.35 – 14.00

Обід

13.35 – 14.00

Обід

14.00 – 15.00

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

14.00 – 14.30

Вправляння

15.00 – 15.20

Вправляння

14.30 – 15.20

Прогулянка

 15.20 – 16.20  Прогулянка

 

Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 1-Б класу

Балук Надія Василівна

12.20 год – 15.20 год

 четвер

13.20 год – 16.20 год

Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця

 

12.20 – 12.35

Організація роботи ГПД

13.20 – 13.35

Організація роботи ГПД

12.35 – 13.35

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

13.35 – 14.00

Обід

13.35 – 14.00

Обід

14.00 – 15.00

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

14.00 – 14.30

Вправляння

15.00 – 15.20

Вправляння

14.30 – 15.20

Прогулянка

 15.20 – 16.20  Прогулянка

 

Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 1-В класу

Танавська Тетяна Іванівна

12.20 год – 15.20 год

 середа, п'ятниця

13.20 год – 16.20 год

Понеділок, вівторок, четвер

 

12.20 – 12.35

Організація роботи ГПД

13.20 – 13.35

Організація роботи ГПД

12.35 – 13.35

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

13.35 – 14.00

Обід

13.35 – 14.00

Обід

14.00 – 15.00

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

14.00 – 14.30

Вправляння

15.00 – 15.20

Вправляння

14.30 – 15.20

Прогулянка

 15.20 – 16.20  Прогулянка

 

Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 1-Г класу

Бойко Світлана Володимирівна

12.20 год – 15.20 год

 середа, п'ятниця

13.20 год – 16.20 год

Понеділок, вівторок, четвер

 

12.20 – 12.35

Організація роботи ГПД

13.20 – 13.35

Організація роботи ГПД

12.35 – 13.35

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

13.35 – 14.00

Обід

13.35 – 14.00

Обід

14.00 – 15.00

Заходи емоційно-розвиваючого характеру

14.00 – 14.30

Вправляння

15.00 – 15.20

Вправляння

14.30 – 15.20

Прогулянка

 15.20 – 16.20  Прогулянка

Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 2А,2Г класів

Білобринь Наталія Володимирівна

13.25 год – 16.25 год

Понеділок, середа, четвер, п'ятниця

14.15 год – 17.15 год

 вівторок

 

13.25 – 13.40

Організація роботи ГПД

14.15 – 14.30

Організація роботи ГПД

13.40 – 14.10

Обід

14.30 – 15.00

Обід

14.10 – 15.10

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

15.00 – 16.00

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

15.10 – 15.40

Самопідготовка

16.00 – 16.30

Самопідготовка

15.40 – 16.25

Прогулянка

 16.30 – 17.15  Прогулянка

 Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 2Б,2В класів

Гарматій Оксана Ярославівна

13.25 год – 16.25 год

Понеділок, середа, четвер, п'ятниця

14.15 год – 17.15 год

 вівторок

 

13.25 – 13.40

Організація роботи ГПД

14.15 – 14.30

Організація роботи ГПД

13.40 – 14.10

Обід

14.30 – 15.00

Обід

14.10 – 15.10

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

15.00 – 16.00

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

15.10 – 15.40

Самопідготовка

16.00 – 16.30

Самопідготовка

15.40 – 16.25

Прогулянка

 16.30 – 17.15  Прогулянка

 Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 2В,2Д класів

Фрейда Христина Михайлівна

12.25 год – 15.25 год

п'ятниця

13.25 год – 16.25 год

Понеділок, середа, четвер

 

14.15 год – 17.15 год

 вівторок

 

12.25-12.40 Організація роботи                   ГПД

13.25 – 13.40

Організація роботи ГПД

14.15 – 14.30

Організація роботи ГПД

12.40-13.40 Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

13.40 – 14.10

Обід

14.30 – 15.00

Обід

13.40-14.10 Обід

14.10 – 15.10

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

15.00 – 16.00

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

14.10-14.40 Самопідготовка

15.10 – 15.40

Самопідготовка

16.00 – 16.30

Самопідготовка

14.40-15.25 Прогулянка

15.40 – 16.25

Прогулянка

 16.30 – 17.15  Прогулянка

 Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 2А, 2В, 2Д, 3Б, 3Г класів

Юрдига Марія Ярославівна

12.25 год – 16.55 год

Понеділок

13.25 год – 17.55 год

 вівторок, середа, четвер, п'ятниця

12.25 – 12.40

Організація роботи ГПД

13.25 – 13.40

Організація роботи ГПД

12.40 – 14.10

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

13.40 – 14.10

Обід

14.10 – 14.40

Обід

14.10 – 15.40

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

14.40 – 16.00

Самопідготовка

15.40 – 16.40

Самопідготовка

16.00 – 16.55

Прогулянка

 16.40 – 17.55  Прогулянка

 Режим роботи групи продовженого дня

для учнів  3Б, 3В класів

Лазів Наталія Йосипівна

13.25 год – 16.25 год

вівторок, середа, четвер, п'ятниця

14.15 год – 17.15 год

 понеділок

13.25 – 13.40

Організація роботи ГПД

14.15 – 14.30

Організація роботи ГПД

13.40 – 14.10

Обід

14.30 – 15.00

Обід

14.10 – 15.10

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

15.00 – 16.00

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

15.10 – 15.55

Самопідготовка

16.00 – 16.35

Самопідготовка

15.55 – 16.25

Прогулянка

 16.35 – 17.15  Прогулянка

 Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 3А, 4А класів

Костевич Ольга Іванівна

12.25 год – 16.55 год

середа

13.25 год – 17.55 год

вівторок, четвер, п'ятниця

 

14.15 год – 18.45 год

понеділок 

 

12.25-12.40 Організація роботи                   ГПД

13.25 – 13.40

Організація роботи ГПД

14.15 – 14.30

Організація роботи ГПД

12.40-14.10 Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

13.40 – 14.10

Обід

14.30 – 15.00

Обід

14.10-14.40 Обід

14.10 – 15.40

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

15.00 – 16.30

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

14.40-16.00 Самопідготовка

15.40 – 17.10

Самопідготовка

16.30 – 18.00

Самопідготовка

16.00-16.55 Прогулянка

17.10 – 17.55

Прогулянка

 18.00 – 18.45  Прогулянка

 


 Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 4Б, 4В класів 

Кульчицька Діана Богданівна

13.25 год – 14.55 год

четвер

 

14.15 год – 15.45 год

Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця

13.25 – 13.35

Організація роботи ГПД

14.15 – 14.30

Організація роботи ГПД

13.55 – 14.25

Обід

14.30 – 15.00

Обід

14.25 – 14.55

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

15.00 – 15.45

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

  Режим роботи групи продовженого дня

для учнів 4А, 4Г класів 

Гарбуз Олександра Ярославівна 

12.25 год – 13.55 год

понеділок

13.25 год – 14.55 год

середа, четвер, п'ятниця

 

14.15 год – 15.45 год

вівторок 

 

12.25-12.35 Організація роботи                   ГПД

13.25 – 13.55

Організація роботи ГПД

14.15 – 14.30

Організація роботи ГПД

12.35-13.05 Обід

13.55 – 14.25

Обід

14.30 – 15.00

Обід

13.05-13.55 Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

14.25 – 14.55

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)

15.00 – 15.45

Заходи емоційно-розвиваючого характеру (заняття в гуртках)