«Смачні дроби»
Урок математики у 3-Г класі (вчитель Гарбуз О.Я.).
Частини. Поділ на рівні частини. Дріб з чисельником 1.
- Я обожнюю урок математики, - вищий бал за урок учителю
«Солодкі дроби»
Учні 3-Г класу (вчитель Гарбуз О.Я) працювали індивідуально та в «домашніх» парах. Об'єднались у групи за допомогою різнокольорових цукерочок. З їх допомогою в ході обговорення школярам вдалось згенерувати ідеї і викристалізувати спільні конструктивні рішення, як порівняти дроби з чисельником 1.
А під час рефлексії виявилося, що майже усім юним математикам найважче на уроці було втриматися та не схрумати дидактичний матеріал
Багато батьків і вчителів незадоволені тим, що їхні діти не люблять читати. Але змусити читати дитину неможливо, книгою потрібно зацікавити. Книга повинна прийти до дитини у відповідному віці, інакше дружба з нею може й не відбутися. Прищеплення дітям інтересу до читання залежить від батьків, а завдання вчителя – відродження сімейного читання. Сімейне читання – це давня традиція інтелігенції. Це форма спілкування, в якій беруть участь, як мінімум троє: дитина, батьки і автор книги.
У 1-Б класі (вчитель Гарматій О.Я.) щочетверга відбуваються сімейні читання. Дітки щасливі, а батьки залучені до освітнього процесу.
Вивчаючи тему "Світ невидимий" інтегрованого курсу ЯДС, учні 3-А класу (вчитель Петрів С.С.) не лише довідалися як передається сигнал з телестудії до телевізора, а й мали змогу практично оглянути камеру оператора 24 каналу В.Квятковського. Спробували себе в ролі операторів та журналістів. Поспілкувалися з режисером п. М.Босяком.
Урок розпочався у класі, а закінчився у сховищі.
На уроці ЯДС, вивчаючи приховані можливості речей, учні 3-В класу (вчитель Гетьман Г.С.) мали унікальну можливість бути учасниками цікавих дослідів з рідким азотом при температурі - 196 С. Діти робили кришталеву троянду, банановий молот, святковий вибух, досліди з кулькою. Ласували замороженими смаколиками зі струменями туману.
На уроках фізичної культури
|
Естафетні змагання - це весела та динамічна форма спортивних змагань. Вони є чудовою можливістю для дітей проявити свої спортивні здібності та вміння співпрацювати в команді. Такого роду змагання допомагають розвивати їхні фізичні якості, витривалість та координацію рухів, а також розвивають соціальні навички, зокрема співпрацю та підтримку один одного. Найосновніше, естафетні змагання допомагають збільшити мотивацію дітей до занять спортом та здорового способу життя.
Інтегрований бінарний урок для учнів 2-В класу
|
16 лютого у 2-В класі відбувся інтегрований бінарний урок з ЯДС на тему ,,Які бажання бувають у людей?" з використанням методики Міжнародної програми з легоконструювання ЕDUKIDO.
Учні словесно і несловесно виражали свої потреби, бажання, почуття та мрії; віртуально подорожували замками Львівщини; вчились працювати в команді - домовлятися, розподіляти обов'язки, допомагати.
З дітьми працювала Оксана Євгенівна та дві інструкторки з легоконструювання.
Було цікаво, результату досягнуто, учні побудували велетенське лего-королівство!
Музейний день для учнів 3-Г класу
|
16.02.2023 р. у 3-Г класі (класний керівник О.Гарбуз) був особливий день! Особливо цікавий і дуже насичений! Інтегрований тематичний день з бінарними уроками у Національному музеї ім. Андрея Шептицького. Інформація з різних навчальних предметів була подана окремими блоками, які об’єднала спільна навчальна тема «Зима з Літом зустрічається».
Вивчення будь-якої проблеми на межі двох наук — це завжди цікаво. Такий вид діяльності беззаперечно викликає високу мотивацію, спонукає до творчого пошуку. Творчість педагогів, які проводили уроки, переросла у творчість учнів.
Блок І.
1. - Ранкове коло. О.Гарбуз.
2. - Християнська етика. Стрітення Господнє. Н.Маслій
3. - Укр.мова. «Стрітення», за Олексою Воропаєм. Народні прикмети. Закріплення вивченого про прикметник. О.Гарбуз.
Блок ІІ.
1. - ЯДС. Чим цікава сніжинка? Виявлення закономірностей. Симетрія в природі. Гарбуз О.
2. - Образотворче мистецтво. Види та жанри мистецтва. Горечко О.
3. - Майстер-клас від Співак Л., завідувачки сектору зв'язків з громадськістю Національного музею у Львові ім. Андрія Шептицького. Картина «Зима – Літо» в техніці акрилового живопису.
Учні працювали злагоджено та завзято! Було дуже цікаво і весело!
Писали свої перші справжні картини у техніці живопису. Це – шедеври від талантів 3-Г! Словами ці роботи не опишеш! Їх треба бачити!
24 січня 2023 р. у 3-х класах на уроці християнської етики до теми "Різдво Христове" було проведено урок-гру. Під час уроку учні колядували, дивились відео про Різдво Христове, грали у різдвяну вікторину та складали словничок до теми уроку. Третьокласники відчули себе в ролі царів, які принесли подарунки Ісусові, використавши чарівну "різдвяну ялиночку". Особливе захоплення в учнів викликала гра-складання рецепту щасливого Різдва.
Майстер – клас «Розмалюй яворівську іграшку»
|
14 грудня 2022 р. учні 1 – Д класу (вчитель Фрейда Х.М.) разом з майстринею І. Гнилякевич створювали свою неповторну яворівську іграшку, якою прикрасять різдвяну ялинку. Під час майстер – класу діти дізналися про місцевість, де виготовляють іграшки, про техніку та візерунки, притаманні тільки цим забавкам.
НАЙКРАЩІ КВІТИ для наших ЗАХИСНИКІВ В ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
ЯДС, 3 клас
Експеримент вдався! Серед зими у оселях учнів 3-Г класу (вчитель О.Гарбуз) запалахкотіли дивовижними барвами квіти: рожеві, жовтогарячі, блакитні, руденькі, зелені …
Мети науково-дослідницької роботи - дослідити рух рідини рослиною та процес фарбування квітів у домашніх умовах - досягнуто!
Для того, щоб пофарбувати рослини вдома, нам знадобились білі троянди або інша квітка, ємності з водою, харчові барвники різних кольорів та гострий ніж.
Перефарбування відбувалося впродовж 9-12 годин. В ході експерименту спостерігали за рухом рідини стеблом рослини. Речовина піднялась стеблом вгору й зафарбувала пелюстки квітів у різноманітні кольори.
ВІРИМО У СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ!
Вчимось! Працюємо! Чекаємо ПЕРЕМОГИ!
Швидко, пізнавально та енергійно для учнів 1-2 класів промчав "Олімпійський тиждень". Цікаві презентації, відео, фото видатних спортсменів олімпійців, олімпійська вікторина в якій переможцем став 2-Б клас, а на завершення конкурс малюнків, оформлення стіннівки і нагородження наших маленьких спортсменів. Крім цього маленькі спортсмени позмагались в естафетах, де переможцем стала дружба.
Вчитель Лазів Наталія Йосипівна
Часті сигнали повітряної тривоги стали, на превеликий жаль, нашою реальністю. І в тій реальності ми вчимося жити, працювати, вчитися.
Дякуємо Збройним Силам України за щоденну боротьбу! Безмежно віримо в наших воїнів! Відчуваємо їхню силу і міць! Пишаємося ними! А для збереження життя та здоров̛я щоразу повторюємо з учнями, як поводити себе у випадку небезпеки, щоб бути готовими до будь-яких надзвичайних ситуацій.
Сьогодні ж в рамках місячника шкільних бібліотек під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи» під умілим керівництвом нашої книжкової феї «Левцевої світлиці» Лесі Володимирівни учні 3-Г класу (класний керівник О. Гарбуз) власними руками виготовили ляльку-мотанку. Лялька-оберіг - не просто фігурка для ігор, а справжній амулет та талісман для себе, для членів сім̛ї, для будинку, для захисту від всіляких негараздів!
Шануємо і зберігаємо народні звичаї та традиції!
Чекаємо на перемогу!!!
Слава Україні!
27 жовтня вчитель фізичної культури Лазів Н.Й. провела відкритий Олімпійський урок у 2-Г класі під гаслом: «Ми маленькі олімпійці». Учні змагались в таких естафетах, як: кенгуру, біг з естафетною паличкою, біг з обручем, хокеїсти, біг з перешкодами, донеси м’яч парами. Енергійність, хороший настрій та впевненість дітей були на найвищому рівні.
Вчитель Лазів Н.Й.
ІІІ Міжнародний УРОК ДОБРОТИ 2022
|
Обійми мене, обійми мене, пригорни,
так лагідно, не відпускай…
Де ти, друже мій, де ти зараз є, де ти є?
Я так чекаю, не забувай…
Пам'ятаєш як, в той щасливий час
ми поруч йшли, гуляли ми.
Вірним був тобі я завжди, і ти прямував
собі до "мети"…
Бо знав, що я тебе захищу від біди…
P.S. Прошу тебе: "МЕНЕ ЗНАЙДИ!"
4 жовтня, у Міжнародний день захисту тварин відбулися УРОКИ ДОБРОТИ у 3-А (вчитель Петрів С.С.) і 3-В (вчитель Гетьман Г.С.) класах.
Нашої турботи і ласки потребують "друзі наші менші", які в цей непростий для країни час опинилися на вулиці…
Інтегрований урок для 3-Б класу
|
29 вересня учні 3-Б класу (вчитель Прихідько І.С.) провели інтегрований урок у музеї ім. А. Шептицького. Діти ознайомилися з життєвим шляхом та творчістю української народної художниці М. Примаченко.
Після захоплюючої екскурсії музеєм на учнів чекав майстер клас зі створення картини на склі. До школи діти повернулися щасливі та з чудовими картинами намальованими власноруч.
Урок "Останній дзвінок у 2-Г класі"
|
Ось і закінчився цей такий непростий 2021-2022 навчальний рік. Останній урок у 2-Г класі (вчитель О.Гарбуз). Спогади ...
-Цікаві уроки у рідному класі в найкращій у світі школі...
-Проекти і квести…
-Веселі перерви у колі друзів…
-Незабутні екскурсії…
-Концерти та свята…
-Фото- та відеозйомки…
-Фільми про нас і наше шкільне життя…
-Пізнавальні екскурсії…
-Щастя від спілкування та зустрічей…
-Тривожні 3 дзвінки - швидкі евакуації зі школи…(
-Страх і сльози від невідомості…(
-ВІЙНА…………(((
-Дистанційне навчання…
-Тиха радість від спілкування хоча б онлайн…
Мрії про швидку ПЕРЕМОГУ України і нестримні бажання повернутись у мирну реальність!!!
Листи у майбутнє! Часова капсула кожного учня 2- Г класу з посланням до нащадків — послання, призначене для майбутніх поколінь…
Перегляд привітання з нагоди завершення навчального року для учнів, батьків та педагогічного колективу ПШ №53 м. Львова від адміністрації школи
ДІТИ мої! ВИ великі молодці! Дякую ВАМ за щоденні усмішки у моніторі, за працю та активність на онлайн-уроках! Теплого ВАМ літечка, яскравого сонечка і мирного рідного блакитного неба!
Дякую ВАМ, шановні БАТЬКИ, за вашу підтримку і допомогу, за ефективну комунікацію під час дистанційного навчання, за повне взаєморозуміння та вподобайки під повідомленнями та постами! Мирного неба над головою і рідної землі під ногами!
Урок "Ранкова зустріч до Дня захисту дітей у 2-Г класі"
|
Я маю право жити на землі,
Творити, дихати, учитись,
Примножувать багатства всі її,
Своєю Україною гордитись.
З Днем захисту дітей, мої любі, поки ще - другокласники!
Завжди пам'ятайте, що маєте безліч обов'язків!
Але не забувайте, що ви ГРОМАДЯНИ і маєте ПРАВА!
Дотримуйтесь своїх прав, але не порушуйте прав інших людей!
Живіть щасливо у мирній вільній правовій державі!
Будьте завжди і всюди ЗАХИЩЕНІ: батьками, державою, суспільством, Богом!
Урок "Безпечні літні канікули"
|
Канікули не за горами. Але канікули цьогоріч дуже незвичайні та незвичні. Тому ми, учні 2-Г класу (вчитель О.Гарбуз), готуємося до них ретельно!
Основна мета: добре відпочити фізично і морально, набратися здоров'я і сили, отримати якнайбільше поцілуночків від сонечка (але ніжних, не пекучих ), накупатися у відкритих водоймах, нагулятися поблизу хвойних лісочків ...
Але все це потрібно робити дуже і дуже обережно!!! Знаємо! Та все ж повторити було не зайвим!
17.12.2021р. у 2 А класі, відбулася надзвичайна, чарівна зустріч із львівською письменницею Лесею Кічурою. Діти поринули у світ казки та неймовірних пригод. Подивилися цікаві історії. Програли у пізнавальну вікторину, збагатили свої знання.
Наближаються зимові свята! І тому учні 4-В класу почали активно готуватися до них. На уроці "Я досліджую світ " 07.12.2021р. вони ще більше дізналися про давні традиції українців. А майстер-клас з розпису керамічної ялинкової прикраси для дітей провела майстер народного мистецтва України І.Гнилякевич
"Здорова постава" на уроках фізичного виховання
|
|
"Здорова постава" є важливою частиною нашого життя. На уроках фізкультури ми вчимо нові вправи для профілактики плоскостопості та звертаємо велику увагу на правильну поставу. Дітям дуже цікаво випробовувати новий інвентар, тому вони працюють із задоволенням.
Вчитель Лазів Н.Й.
"Оживлення" 3D - зображень
|
|
Під час вивчення теми "Віртуальна та доповнена реальність" учні 3-іх класів "оживляли" 3D зображення за допомогою смартфона і додатка Quiver. На цьому уроці учні побували у джунглях разом з різнокольоровими папугами, в осінньому лісі з рудою лисичкою, потанцювали разом з Disco-ведмедиком. Також пограли у різноманітні ігри з героями, створеними власноруч: гра у кеглі, гра у футбол, покаталися на ковзанах. А ще учні дослідили, як вивергається лава з вулкану на 3D -моделі.
Вчитель Купчак Н.О.
"150 років від дня народження Лесі Українки"
Книжкова виставка ,,Ні, я жива.Я буду вічно жити..."
Вчитель Макаровська Л.В.
Сьогодні, 24 лютого, у 3-Б класі був проведений майстер клас "Книжка-записник", присвячений 150 річниці з дня народження Лесі Українки.
До учнів завітали мисткині з творчої майстерні "Планета ідей" і навчили школяриків виготовляти своїми руками книжечки-записники.
Леся Українка була справжньою поетичною квіткою нашої прекрасної землі; вона була, є і буде нашою славою, нашою гордістю, однією з найповнозвучніших струн душі українського народу. Учні 3-Б класу малювали малюнки до прочитаних творів, досліджували життєпис і творчий шлях славетної доньки України, а також читали її вірші.
Вчитель Гарматій О.Я.
Учні 3-В класу долучилися до святкування 150 - річчя з дня народження Лесі Українки. Вони взяли участь у конкурсі читців поезії Лесі Українки. Підготували цікавий творчий проект "Леся Українка-поетична квітка України". Оформили виставку творів письменниці. За активну участь діти були нагороджені грамотами і подяками.
Класний керівник: Т.Козак
"Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу люлина, що ім'я їй Леся Українка. З не такої вже й далекої минувшини, проте вже мовби крізь серпанок легендарності, проступає до нас образ поетеси, образ ніжний і чистий" (Олесь Гончар). З нагоди святкування 150-річчя з дня народження Лесі Українки учні 3-Г класу відвідали бібліотеку-філіал #27 ЦБС для дітей м. Львова (БібліоХаб Під Високим Замком). Діти долучилися до перегляду літературної знахідки "На Лесиних стежках". Діти ознайомились із творчістю видатної поетеси, довідалися про Лесин родовід, дізнались історію походження прізвищ та псевдонімів знатного роду, здійснили захопливі подорожі сторінками книг Лесі Українки. Усе це викликало величезне бажання в учнів прочитати поезії видатної поетеси. У кінці заходу відбувся конкурс читців творів Лесі Українки, у якому взяли участь учні 3-Г класу.
Класний керівник: Білобринь Н.В.
Леся Українка... Це ніжне й дзвінке ім’я належить до найвеличніших імен нашого народу. З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки учні 3-Д класу виготовили лепбук та «Літературну яблуню життя і творчості Лесі Українки», малювали ілюстрації до творів видатної поетеси. У класі звучали чарівні слова її віршів. Було проведено вікторину знавців життя та творчості Лесі Українки з цеглинами LEGO , на уроці української мови сплели віночок пам’яті поетеси.
Класний керівник: Фрейда Х.М.
Учні 3-А класу взяли участь у святкуванні 150-річчя з дня народження Лесі Українки. У лютому місяці вони переглянули презентацію про життєвий і творчий шлях письменниці, декламували вірші та створювали власні літературно-художні композиції до творів. Також 3-А клас відвідав бібліотечний урок «Знайомство у дитячому крузі» та дізнався цікаві факти про Лесю Українку. За активну участь учні були нагороджені грамотами і подяками.
Класний керівник: Новікова Л.М.
"У дитячому крузі" читання віршів Лесі Українки,. 3-а клас
Класний керівник: Новікова Л.М.
У 2-Вкласі, діти ознайомилися з творчістю, життєвим шляхом Лесі Українки. Її життя – героїчна легенда, і її творила Вона, перемагаючи важку хворобу, здобуваючи знання самоосвітою і творячи для нащадків таку неповторну прекрасну поезію. Вірші «На зеленому горбочку», «Мамо, іде вже зима», «Вишеньки-черешеньки», «Дощик» – учні не лише виразно декламували, але й намалювали ілюстрації до них. Підсумовуючи і узагальнюючи свої знання про геніальну поетесу , другокласники виготовили ЛЕПБУКИ.
Класний керівник: Танавська Т.І.
Учні 2 - Г класу протягом місяця знайомилися з біографією української письменниці, перекладачки, фольклористки та культурної діячки Лесі Українки. Діти декламували вірші та малювали малюнки до її творів. А підсумком був проведений урок-гра " Що? Де? Коли?" Другокласники формували віночок поетесі з кольорових стрічок-відповідей.
Класний керівник: Бойко С.В.
З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки впродовж лютого 2021 р. учні 2-Б класу (кл.кер.Балук Н.В.) вивчали життєвий і творчий шлях всесвітньовідомої української поетеси і письменниці, обдарованої і геніальної особистості та класика української літератури, автора шедевральної драми-феєрії "Лісова пісня" і громадської діячки Лесі Українки, згадали ті грані біографії та різноманітні твори Лесі Українки, які й донині залишаються захопливими та актуальними, підтверджують її художньо-інтелектуальні зусилля, спрямовані на створення системи цінностей, що єднають українську культуру з європейським середовищем.Зокрема, у межах заходів учні дізналися багато цікавих і повчальних фактів з життя і творчості поетеси. Після прослуханої розповіді про Лесю, після перегляду і обговорення відеоролика другокласники залюбки працювали над ліпленням за мотивом вірша "На зеленому горбочку", малювали ілюстрації до дитячих поезій Лесі Українки, на відкритому уроці з літературного читання ґрунтовно опрацювали казку "Біда навчить" і на завершення провели поетичний вернісаж "Лесин віночок".
Учні 2-А класу, класний керівник: Кіндрат Г.Ф.
Маленькі пошановувачі творчості Великої Лесі..
Інтегрований день у 1-В класі.
150-у річницю Лесі Українки відзначали,
Казки, драму-феєрію "Лісова пісня" читали,
Вірші декламували, Малюнки малювали,
А ще, мов Мавка і Лукаш, у танку кружляли...
Класний керівник: Гетьман Г.С.
16 лютого 2021р. у шкільній "Левцевій читальні" відбувся бібліотечний урок присвячений 150 -річчю від дня народження Л. Українки. Учні 1-Б класу переглянули та обговорили відеоролик про життя видатної поетеси. Також з великим захоплення учні переглянули мультфільм Л. Українки "Біда навчить ".
Класний керівник: Башко І.С.
25 лютого 2021р. у 1- Б класі відбулася вікторина "10 цікавих фактів з життя Лесі Українки "
Класний керівник: Башко І.С.
#на_шлях_я_вийшла_ранньою_весною НУШ. ТИЖДЕНЬ «Книжка» Відвідування бібліотеки завжди є не лише корисним, але й дуже цікавим! Особливо, коли це – вперше! 25.02.2021 р. у 1-Г класі (вчитель О.Гарбуз) відбувся пленерний урок з інтегрованого курсу ЯДС та української мови «Бібліотека як освітньо-культурний центр. Які бувають книги?» у Центральній міській бібліотеці імені Лесі Українки міста Львова #бібліотека_на_мулярській. Першокласники отримали загальне уявлення про бібліотеку, професію бібліотекаря, книги (виставка книг, творів для дітей), які можна читати; закріпили знання про особливості будови книги; продовжили ознайомлення з життєвим і творчим шляхом Лесі Українки.
Учні 1-Г класу ПШ № 53 м.Львова (вчитель О. Гарбуз) долучились до міжнародного онлайн-флешмобу #GlobalLesyaUkrainka2021, присвяченого 150-річному ювілею видатної поетеси Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) у #Центральній_міській_бібліотека_iмені_Лесі_Українки_міста_Львова
#бібліотека_на_мулярській
До 150-річчя з Дня народження Лесі Українки учні 1-Г класу (вчитель О. Гарбуз) на уроці образотворчого мистецтва виготовили ЛЕПБУКИ, підсумувавши всі знання, здобуті впродовж місяця лютого про велику українську поетесу.
01.03 у 4 - Г класі відбувся майстер- клас. Чевертокласники своїми руками зробили книжечку-записник, присвячену 150 річниці з дня народження Лесі Українки.
Класний керівник: Карлик О.Б.
Якою є Леся Українка на портретах художників XX століття? Хто і як ілюстрував дитячі твори письменниці? Про це та багато іншого, цікавого і веселого, довідались учні 4-Б класу під час музейного уроку ,,ЛЕСЯ УКРАЇНКА В ІЛЮСТРАЦІЯХ УКРАЇНСЬКИХ ХУДОЖНИКІВ XX ст." в Національному музеї ім. Андрея Шептицького
Наші ілюстрації до творів Лесі Українки та наші стіннівки (4-Б клас)
Класний керівник: Романишин О.Є.
"Разом для найкращого Інтернету"
|
|
9 лютого у світі відзначають День безпечного Інтернету. Вчитель інформатики Купчак Н.О. та практичний психолог Шматок Н.П. провели інтегровані уроки - вікторини у 2-А, 3-Б та 4-В класах, присвячені цьому дню. Учні вирушили в захопливу мандрівку на потязі "Безпечний Інтернет" і зупинилися на таких станціях:
1) Інтернет - де мали змогу дізнатись нові цікаві факти про мережу. Також пограли в інтерактивну гру "Правда - фейк" на основі цих фактів.
2) Девайси - діти вчилися розпізнавати QR - коди за допомогою смартфона, та дізналися, які девайси будуть корисними при роботі в Інтернеті.
3) Безпека - на цій станції учні повторили правила поведінки в Інтернеті, що є надзвичайно важливим в наш час. Діти з успіхом впоралися з цим завданням.
4) Соціальні мережі - учні шукали плюси і мінуси соціальних мереж, закцентували чим вони можуть бути небезпечні і від чого слід вберегтись при користуванні.
5) Загадкова станція - діти розгадували цікаві ребуси, розгадками яких були основні поняття теми.
Вкінці уроку діти отримали наліпки з написом "Я користуюся Інтернетом безпечно", як символ і нагадування того, що вони умілі користувачі всесвітньої мережі Інтернет.
Сьогодні мої розумники 4-их класів мали дуже цікаву зустріч-бесіду з поліцейським Василем. Він розповів учням про основні правила кібербезпеки, а також про "підводні камені" соціальних мереж. Діти мали змогу поставити запитання до поліцейського на будь-яку тематику. Усі діти отримали дуже багато цікавої і корисної інформації. Дякуємо нашому гостю Василю за влучні поради!!!
Вчитель Купчак Н.О., пр.психолог Шматок Н.П.
Майстер-клас "Стрітенська свічка"
|
|
Стрітення - свято християнське і народне, дві зустрічі, дві філософії, дві мудрості. Святкуймо Стрітення з новою весною в серці, величаймо Господа, і треба вірити, що в Україні все буде добре. На передодні свята учні 3-А класу підготувалися і виготовили Стрітенську свічку, прикрасили її штучними та природніми матеріалами. Також переглянули цікаву презентацію.
Вчитель Новікова Л.М.
Інтерактивна бесіда "Бій під Крутами"
|
|
Інтерактивна бесіда "Бій під Крутами" була проведена 29.01.2021 року вчителем Козак Т.А. у 3-В класі.
День пам'яті жертв Голодомору
|
|
Щороку у четверту суботу місяця Україна та світ згадують мільйони жертв Голодомору 1932-1933 років. Напередодні, 27-го листопада 2020 р., у 3-Г класі вчителем християнської етики Маслій Н. Г. було проведено інтерактивний урок на тему "Голод різних часів в Україні та на сторінках Біблії", де у вигляді презентації було подано інформацію про голодомори в Україні 1921-23рр., 1932-33 рр. та 1946-47рр. з акцентом на 30-ті роки ХХ ст.
Під час уроку було розглянуто фрагменти з історії Старого Завіту про Йосипа Єгипетського та перехід Мойсея через пустелю, де частково була заторкнута тема голоду.
Наприкінці уроку учні 3-Г класу вирізали, розмалювали та прикріпили магнітами до дошки свічечки в знак пам'яті жертв Голодомору.
Як захистити себе від грипу, ГРВІ, COVID-19
|
|
Небезпека завжди приходить зненацька. Віруси, інфекції і як наслідок – хвороби. Вберегтися може лише той, хто веде здоровий спосіб життя, зміцнює імунітет, володіє правилами особистої гігієни, а також інформацією щодо профілактики та попередження захворюваності.
Учні Початкової школи №53 м. Львова зацікавлено слухають застережливі розповіді учителів про те, як захистити себе від грипу, ГРВІ, вперше чують про короновірус (COVID-2019); відпрацьовують практичні навики:
ü як правильно мити руки;
ü як безпечно чхати та кашляти у громадському місці;
ü коли допоможе медична маска та інше.
Допомагають у цьому інформаційні матеріали надані спеціалістами ЛОДА та ЛМР. Молодші школярі активно поглиблюють та доповнюють знання, отримані на уроках основ здоров’я та ранкових зустрічах.
Тиждень STEM- освіти у початковій школі
|
|
З 24.02 по 28.02 у школі проходитиме тиждень STEM - освіти у початковій школі.
Урок у зоологічному музеї
|
|
Велич і моральний прогрес нації можна виміряти тим, як ця нація відноситься до тварин
Махатма Ганді
Учні 4 А класу відвідали зоологічний музей біологічного факультету ЛНУ. Побачили тваринний світ різних природних зон України.
Вчитель Петрів С.С.
Майстер-клас з виготовлення Стрітенської свічки
|
|
Ось так учні 3-Б класу разом з вчителем Романишин О.Є. готувались до свята Стрітення.
Під керівництвом о.Антонія в монастирі Святого Онуфрія школярі виготовляли Стрітенську свічку, щоб потім освятити і прикрасити ними свої оселі.
Хай Господнє світло
шлях Вам осяває,
А Стрітенська свічка
Вас оберігає!
У 3-А та 4-В класах було проведено майстер-клас з виготовлення Стрітенської свічки.
Стрітення прийшло - весну привело.
Свічечку зробили, в храмі освятили.
Вчителі Очерклевич Л.Я., Гетьман Г.С.
Стрітенська Свічка, щоб в країну та в оселі,
Принесла тільки спокій й справжній мир,
Для України щоб прийшли часи веселі
Й ніхто ніколи нас нічим не розділив.
Вчитель Петрів С.С.
Інтегрований урок інформатики та англійської мови "Складові комп'ютера"
|
|
24 січня у 4-А класі відбувся інтегрований урок інформатики (вч. Купчак Н.О.) та англійської мови (вч. Андрус Л.В.) на тему "Складові комп'ютера. Комп'ютер та Інтернет у нашому житті." Діти за допомогою криптограми розкодували тему уроку, дивлячись відео, дізналися, що "комп'ютер" це не лише ПК, ноутбук, нетбук, а й всі автоматичні пристрої, що нас оточують. Також учні вивчили нові терміни англійською мовою, а саме внутрішні складові системного блоку, послухали історію англійською мовою та вивчили нову пісню "Technology song". Ми всі ще раз переконалися, що інформаційні технології тісно пов'язані з англійською мовою.
Корисні копалини, їх види
|
|
Однією з найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини з природою. Важливим аспектом у вирішенні проблеми збереження природних ресурсів є виховання у підростаючого покоління відповідального ставлення до природних ресурсів планети.
З метою глибокого розкриття теми з природознавства «Корисні копалини, їх види», формування поняття про корисні копалини як мінеральні утворення земної кори, ознайомлення учнів із мінералами, відкритими впродовж останніх десятиліть, рідкісними мінералами, які були виявлені на території України, а також із колекцією метеоритів з різних регіонів світу 24.01.2020 р. учні 4-Г класу (класний керівник О. Я. Гарбуз) відвідали Мінералогічний музей імені академіка Євгена Лазаренка при Геологічному факультеті ЛНУ ім. Івана Франкa. Школярі з неабиякою зацікавленістю слухали розповідь про значення гірських порід у природі, розглядали величезну колекцію мінералів. Особливий інтерес викликав велетень вагою більше 160 кілограмів - кристал із Забайкалля, кристали топазу, кварцу і берилу з Волині, мінерали з Уралу і Середньої Азії, а також уламки справжніх метеоритів.
22 січня 2020 року учні 2-В класу відзначили День Соборності України. Маленькі українці вишикувалися в справжній живий ланцюг, який став символом великої жаги до єднання. Україна велика і багатогранна, український народ - єдина і велика сім'я. То ж єднаймося, бо в єдності - сила !
Вчитель Козак Т.А.
«Живий ланцюг» , ми разом з власної волі з 1919 року. Учні 2-А класу та вчитель Л.Новікова.
Майстер-клас "Внутрішні складові системного блоку"
|
|
20 січня у 4-Г класі відбувся надзвичайно цікавий майстер-клас "Внутрішні складові системного блоку", який провели вчитель інформатики Наталія Купчак та спеціаліст сфери ІТ Володимир Купчак. Діти мали змогу дослідити з чого складається комп'ютер, розглянути окремі пристрої, такі як материнська плата, відеокарта, блок живлення, оперативна пам'ять, вінчестер (жорсткий диск). Малі дослідники дізналися, що "серцем" комп'ютера є процесор, який частково складається з золота. Ще однією "родзинкою" нашого уроку було те, що ми порівняли складові стаціонарного комп'ютера та ноутбука. Переконалися, що у компактних розмірах ноутбука розміщуються такі ж складові з такими ж , та навіть потужнішими технічними характеристиками, як у стаціонарного ПК.
Оживлення 3-D картинки сучасними пристроями
|
|
16 січня у 3-Б та 3-Г класах відбувся незвичайний та цікавий урок інформатики з використанням новітніх інформаційних технологій. А саме, діти познайомилися з програмою Quiver Vision (онлайн середовище для роботи з графічними даними). Учні розфарбували картинку левчика в ігровій кімнаті та машини різного призначення. Наступним кроком юні художники завантажили на телефон додаток Quiver і "оживили" свої малюнки у 3-D форматі. В результаті отримали міні-гру зі своїм героєм.
На уроці діти освоїли новий вид навчання, використання гаджетів та "зарядилися" позитивними емоціями на весь день.
Вчитель Купчак Н.О.
Майстер-клас з виготовлення ялинки
|
|
Не бійся, що твоя різдвяна ялинка буде занадто мала. В очах дітей вона завжди в три охоплення.
Вчитель Петрів С.С.
Книга - це світ, видимий через людину (І. Е. Бабель). Зустріч з улюбленою дітьми поетесою Л.Кічурою.
Вчитель Петрів С.С.
Майстер-клас «Ікона Святого Миколая»
|
|
Майстер-клас «Ікона Святого Миколая» у Національному музеї їм. А. Шептицького. 18 грудня учні 2-Д класу створювали нову реліквію - домашню ікону на склі одного з найулюбленіших святих - Миколая Чудотворця.
Вчитель Фрейда Х.М.
Напередодні Новорічно-різдвяних канікул учні 3-Г класу спробували відчути магію Різдва на інтегрованому уроці англійської мови та інформатики. Учні переглянули історію про подорож Санти, склали текст Winter англійською мовою, прикрасили ялинку різдвяними словами. А також, створили друзів Санти та оживили їх за допогомою мобільного додатка QuiverVision. Санта, олені, пінгвіни - We wish you a merry christmas. На такій веселій ноті закінчився наш урок.
Вчителі Андрус Л.В., Купчак Н.О.
Зимові фантазії. Казка "Снігова королева" Г.К.Андерсена
|
|
11.12.2019 у 2-В класі відбувся урок з образотворчого мистецтва в Національному музеї ім. А. Шептицького. Тема: "Зимові фантазії. Казка "Снігова королева" Г.К.Андерсена. Створення малюнка на склі." Учні познайомилися з експозицією музею, ознайомилися з казкою "Снігова королева" і навчилися малювати акриловими фарбами на склі. Зимові фантазії учнів- дивовижні, чарівні, прекрасні!
Вчитель Козак Т.А.
Створення освітнього середовища, яке засноване на принципах педагогіки партнерства, потребує чіткої та цілеспрямованої взаємодії всіх учасників навчального процесу, а також усвідомлення ними важливості досягнення спільної мети. Партнерство заради успіху дітей!
06.12.2019 р. Урок трудового навчання у 4-Г класі на тему «Штучні квіти об’ємної форми. Кетяг калини (тиснення фольги)» провела п. Наталія Парфенюк у парі з вчителем О.Гарбуз. Учні, мама учениці та вчитель, об’єднані спільними цілями та прагненнями, стали рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат.
Пленерний день у м.Луцьку
|
|
Учні 3-Б класу ознайомилися із всіма етапами створення м'яконабивних іграшок та деякими етапами виробництва пластмасових іграшок. Додому повернулися з готовим продуктом. У той же день діти поринули у історію Луцького замку Любарта, який є пам'яткою архітектури.
Вчитель Романишин О.Є.
Саме на активних заняттях - якщо вони зорієнтовані на досягнення конкретних цілей - учні засвоюють матеріал найбільш повно й з користю для себе.
03.12.2019 р. Літературне читання. Апробація однієї із різновидів інтерактивних технологій, спрямованих на формування незалежної позиції та здатності до самостійного прийняття рішень, - технології критичного читання.
Об'єднання у малі групи. Розподіл ролей. Занурення у текст. Постановка тонких і товстих запитань. Відповіді на запитання в групах по колу. Об'єднання у нові групи. Опрацювання наступної частини тексту. Темп, рух, активність всіх учнів, атмосфера довіри та взаємоповаги. Спосіб опрацювання тексту, який передбачає застосування мисленнєвих операцій високого рівня, що дозволяють сформувати власну обґрунтовану думку щодо інформації.
Складно. Але дуже цікаво!
Вчитель Гарбуз О.Я.
« ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ»
|
|
Війна – це жах…
Війна – це руйнація....
Війна – це смерть...
Офіційно її немає, та вона поруч щодня.
Але є ті, для яких Батьківщина більша за життя –
герої, які не вмирають.
Вже занадто багато ми чуємо кожен день про кроки війни.
Кожна людина прокидається лише з думкою –
Стала б мирною моя Україна… – Хай скінчиться війна…
Щороку 21 листопада в Україні відзначається « ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ» на честь початку дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому.
Цього дня класні керівники провели тематичні бесіди та переглянули документальний фільм події листопада 2013 року.
У шкільній бібліотеці проходила книжково-журнальна виставка "Піднялась Україна із колін і більше не буде терпіти".
Цей день потрібно пам'ятати, адже свобода та гідність стали найціннішими для українців. За це боролися наші пращури, за це ми воюємо і сьогодні.
Педагог-організатор Кундельська І.М.
День пам'яті жертв голодомору 1932-1933рр.
Загальношкільна Акція "Жменька зерна - жменька тепла"
|
|
Голодомор... Скільки страждань у цьому слові... Живучи сучасним життям, нам важко повною мірою усвідомити глибину трагедії, яку пережили наші співвітчизники у 1932-1933 роках, важко зрозуміти весь масштаб зла і злочинів проти людей....Проте зробити це необхідно, щоб хоча би на мить усвідомити жахіття тих років і не допустити їх повторення.
22 листопада класні керівники 1-4 класів провели тематичні бесіди та переглянули документальний фільм про Голодомор, щоб вшанувати пам'ять про жертв цієї страшної трагедії. В шкільній бібліотеці проходила книжково-журнальна виставка "Дякуємо Богу за хліб на столі". Учні та вчителі школи долучилися до акції "Жменька зерна - жменька тепла ", під час якої, спільними зусиллями, зібрали 5.500 кг гречки, рису, пшениці та пшона, які передали у БФ "Анни-Марії" - проект "Соціальна комора".
Педагог-організатор Кундельська І.М.
Тиждень безпеки дорожнього руху
|
|
Під час проведення тижня безпеки дорожнього руху учні 2-В та 2-Д класів на уроці інформатики спробували відтворити дорожні знаки , а також створити свої знаки, які вони хотіли б бачити на вулицях містах. Діти із задоволенням попрацювали в улюбленій програмі Paint.
Вчитель Купчак Н.О.
Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році. Це світле свято насамперед створене для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищений і вразливий прошарок населення.
В рамках Всесвітнього дня дитини класні керівники провели тематичні бесіди, а також у класах зробили виставку дитячих малюнків на правову тематику.
Психолого-синергетичний урок позакласного читання
|
|
Школа передбачає не тільки процес навчання, а й спілкування школярів з вчителями, однокласниками та учнями інших класів. На жаль, взаємодія між дітьми іноді закінчується конфліктами. І найчастіше конфлікти відбуваються між однокласниками.
Для того, щоб навчити дітей раціональним методам вирішення конфліктних ситуацій, вчитель О.Я Гарбуз разом зі шкільним психологом Н.П.Шматок провели у 4-Г класі психолого-синергетичний урок позакласного читання за книгою Анни Гресь «Школа навиворіт». Учні колективно створили асоціативний кущ «Конфлікт: емоції, відчуття, асоціації», активно обговорили завдання у малих групах та захищали групові напрацювання перед класним колективом, прочитали та обговорили поради автора книги – психолога А.Гресь. А наприкінці уроку учні заглибились у власні відчуття, записали на аркуші паперу всі свої негативні якості характеру, яких би хотіли позбутися, зім´яли аркуш та викинули у «кошик сміття».
З профілактичною метою, для того, щоб школяр не потрапляв у гущу конфліктів, маємо бути партнерами - вчителі та батьки - і виховувати у кожній дитині почуття власної гідності, вміння постояти за себе; навчати ні в якому разі не показувати свій страх і не піддаватися на провокації, але й обов´язково прищеплювати в дітях повагу до вчителів, однокласників та інших оточуючих.
Урок-зустріч із шкільним психологом
|
|
В рамках Тижня інклюзії і толерантності 13.11.2019 р. у 2-В класі відбувся урок-зустріч з шкільним психологом. Учні дізналися, що таке інклюзія, досліджували, яким дітям потрібна додаткова допомога. Вони вчилися толерантності! Дякуємо Наталії Павлівні!
Кл.керівник Козак Т.А.
Прийом критичного мислення «Прогулянка галереєю»
|
|
Сьогодні учні 4-Г класу (класний керівник О.Я.Гарбуз) прогулювались галереєю. Класною галереєю. І не просто прогулювались, а розвивали критичне мислення на уроці «Я у світі».
Спочатку четвертокласники опрацьовували свою частину навчального матеріалу індивідуально, тоді обговорювали вивчене у групі. Потім думали-домовлялися, у який спосіб зобразити основні тези на аркуші паперу. Чудово справились усі групи! Але особлива подяка - екскурсоводам! Вони перевершили усі сподівання! Після кожної розповіді біля чергового експонату лунали щирі гучні оплески вдячних однокласників!
Вчимося з задоволенням)
Цікавий, насичений пробний урок математики, на який завітали лісові герої, відбувся сьогодні у 4-Г класі (класний керівник О.Я.Гарбуз). Попри інтенсивність навчального процесу, коли діти жодної хвилини не сиділи без діла, один вид діяльності змінювався іншим, середовище, обстановка і атмосфера уроку сприяли навчанню і ученню. Для досягнення мети уроку майбутній педагог - студентка Педагогічного коледжу ЛНУ ім. Івана Франка Оля Паславська використала всі свої знання та вміння, допомагаючи собі і інтонацією голосу, і виразом свого обличчя, і, звичайно, усмішкою).
"В сучасній школі допустимо саме таке навчання, що виховує любов до пізнання, до праці, мислення, творчості, самостійності та до учбового предмету," - підвела підсумок в обговоренні уроку керівник педпрактики п.Ольга Сулим.
Пробний урок природознавства
|
|
Пробний урок природознавства у 4-Г класі (класний керівник О.Я.Гарбуз) провела студентка Педагогічного коледжу ЛНУ ім. Івана Франка Анастасія Брода. Вчитель майбутнього, фасилітатор, людина, яка вміло організувала групову роботу учнів, зуміла процес вивчення теми ОРІЄНТУВАННЯ ЗА СОНЦЕМ ТА КОМПАСОМ зробити легким для сприйняття. Студентка застосувала багато групових способів пізнання і дослідження теми, використала колективний інтелект, зібрала 5 команд, які ефективно працювали впродовж уроку.
Було цікаво, пізнавально і весело!
Бінарний урок з англійської мови та Я у свті
|
|
У 4-В класі відбувся бінарний урок з англійської мови та Я у світі на тему: "Історія досягнень людини в різних галузях на прикладі "Генія Леонардо да Вінчі". Вшанували Героїв Небесної Сотні.
Кожен мріє успішним стати.
А як? У Леонардо да Вінчі можна прочитати.
Лиш праця помножена на талант
Дає небачений результат.
Ми всі цю істину збагнули
Корисність приладів відчули.
Не просто оглядали, з ними працювали:
Вантаж і воду піднімали, гармати перезаряджали,
В театрі тіней побували
і міст без цвяхів будували...
А ще про все англійською мовою розповідали.
Вчителі Гетьман Г.С., Желізко Т.Є.
Міжнародний день шкільних бібліотек
|
|
Міжнародний день шкільних бібліотек в багатьох країнах, зокрема і в Україні, відзначається щорічно в четвертий понеділок жовтня. Але 28 жовтня 2019 р. – початок осінніх канікул. Тому учні 4-Г класу та класний керівник О.Я.Гарбуз з невеликим запізненням провели класну акцію «Подаруй книгу бібліотеці», до якої запрошуємо доєднатися усіх друзів КНИГИ. Ми дуже любимо і часто відвідуємо гуртом та поодинці нашу шкільну ЛЕВЦЕВУ ЧИТАЛЬНЮ, якою з величезною любов᾽ю, розуміючи важливість забезпечення та поширення грамотності, всіляко сприяючи належному навчанню молодших школярів, творчо та натхненно завідує професійний бібліотекар п. Леся Макаровська.
Засновником цієї календарної події є всесвітня організація ЮНЕСКО, за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек і вперше святкування відбулось у 1999-му році.
Урок-зустріч з сімейним лікарем
|
|
08.11.2019 у 2 -В класі відбувся урок-зустріч з сімейним лікарем. Тема, яка вивчалася на уроці: Як діяти у повсякденних ситуаціях без загрози для життя і здоров'я? Цікавою була розповідь про збереження здоров'я, корисне харчування, необхідність ранкових вправ. Пізнавальним і захоплюючим був цей урок з предмету "Я досліджую світ ".
Кл.керівник Козак Т.А.
Що "розкаже" про територію рідного краю краєзнавчий музей?
|
|
07.11.2019 у 2- В відбувся урок в музеї етнографії і прикладного мистецтва. Тема: Що "розкаже" про територію рідного краю краєзнавчий музей? Надзвичайно цікавими були експозиції старовинних меблів, посуду, музичних інструментів. Учні почули захоплюючі легенди і історії рідного краю.
Кл.керівник Козак Т.А.
Урок-екскурсія літературного читання
|
|
Чудовий урок-екскурсія у 4-В класі з літературного читання за твором І. Франка "Захар Беркут".
Іван Франко коли "Захара Беркута" писав
В страшному сні уявлення не мав,
Що знов зі сходу суне "страшная орда"
І боронити край повстане рідная земля.
І знову зрадить влада свій народ.
Та вибір завжди є, якщо ти патріот.
Хоч ще малі, та зрозуміли добре ми:
Якщо в громаді лад, то "зайди" не страшні.
Вчитель Гетьман Г.С.
День зі студентами у 4-Г класі
|
|
День у студентів-практикантів Педагогічного коледжу ЛНУ ім. Івана Франка розпочався у нашій школі із ранкової зустрічі з учнями 4-Г класу (класний керівник О.Я.Гарбуз). І учні, і майбутні вчителі були дуже раді бачити одне одного!
А на уроці природознавства чарівний летючий корабель допоміг учням разом із студенткою Nastia Liutyk здійснити неймовірні мандри усією планетою Земля лише за 40 хвилин! Інтелектуальні ігри, зустрічі із юними охоронцями природи, із справжнісінькими вченими - географами, знайомство із спеціальними картами, читання географічної, сюрпризи та подаруночки. Засвоїти нові знання вдалося легко й невимушено!
Тематичний день на тему «Пізнаємо рідний край»
|
|
Неймовірний тематичний день на тему «Пізнаємо рідний край» провели учні 4-Г класу (класний керівник О.Я. Гарбуз) у ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Юрія Костіва с. Старичі Яворівського р-ну. Учні побували у шкільній майстерні, де народжується яворівська забавка, побачили весь процес виготовлення виробу. У шкільному музеї «Народне мистецтво Яворівщини» - стародавній народний одяг, вишивані рушники, скатертини, ручні знаряддя праці селян. Кожен учень мав можливість спробувати прясти справжню лляну нитку. Школярам продемонстрували, як працює сучасна вишивальна машин, який чудовий різнокольоровий пояс можна виткати на ткацькому верстаті. Діти з величезною цікавістю слухали розповіді про історичне минуле Яворівщини, про місцевих народних майстрів та яворівську забавку. На уроці образотворчого мистецтва - навчились «класти вербівку» на дерев᾽яну заготовку забавки, дізнались і запам´ятали, якими кольорами стародавні умільці розмальовували дерев´яні вироби.
Урок природознавства розпочався екскурсією пришкільною територією. Прогулялись повз плодовий сад, висаджений школярами; вздовж алеї туй, до постаменту Великому Українцеві – Кобзаря, на первісну електростанцію. З великим інтересом діти оглянули зелену карту України і помандрували по ній різними регіонами, річками і морями. Але найбільшу зацікавленість викликала Стежка позитивних емоцій та зелений клас. Наступним етапом – був квест «Визначення сторін горизонту за компасом та місцевими ознаками». Позмагалися на славу!
На уроці української мови учні з задоволенням писали тексти-розповіді про свої пригоди!
Урок математики зі студентами
|
|
У концепції «Нової української школи» зазначено, що «нова школа потребує нового вчителя, який зможе стати агентом змін», який буде креативно підходити до освітнього процесу учнів. «Школа українська буде успішна, якщо до неї прийде успішний учитель». Саме такі студенти Педагогічного коледжу Львівського національного університету ім. Івана Франка під умілим керівництвом Сулим О.І. ведуть пробні уроки у 4-Г класі (класний керівник О.Я.Гарбуз). Майбутній вчитель Ярина Юськів довела, що одним із найдієвіших творчих та інноваційних підходів учителя початкової школи до освітнього процесу є використання казкових та мультиплікаційних героїв. На уроці математики учням допомагали визначати загальну кількість одиниць певного розряду в числі та розв’язувати задачі улюблені Фіксики. Сподобалось усім - і учасникам процесу, і спостерігачам!
Бібліотечний урок "Посвята у читачі"
|
|
25.10.2019 у 2- В класі відбувся бібліотечний урок "Посвята у читачі". Леся Володимирівна - шкільний бібліотекар показала колекцію книжок, діти дізналися про правила поведінки з книжкою. Особливо полюбили діти Левчика-казкового героя, який загадав учням цікаві загадки. Веселою і пізнавальною була посвята у читачі.
Кл.керівник Козак Т.А.
Музейний урок з предмету "Я досліджую світ "
|
|
23.10.2019 у 2-В класі відбувся музейний урок з предмету "Я досліджую світ " в Арт - галереї Роксоляни Шимчук. Майстриня розповіла учням, про те, які факти можуть "розповісти" родинні реліквії. Діти побачили цікаву колекцію українських вишиванок різних регіонів України. Дуже ефективним і пізнавальним був урок.
Вчитель Козак Т.А.
Пленерний урок у 4-А класі на тему: "Теплові пояси Землі та їх вплив на природу"
|
|
Немає нічого більш впорядкованого, ніж природа.
Творіння природи досконаліше творінь мистецтва.
Цицерон
Вчитель Петрів С.С.
Пленерний день 3-Г класу у міні-пекарні "Еко Татко" с. Шегині
|
|
Звідки береться хліб - дізналися ;
місити тісто руками - навчилися;
куліш козацький та хліб з салом - куштували;
спекти справжній хліб - зуміли;
на кордоні побували!
Але, основне, впевнилися,
що В ЖИТТІ В УСЬОМУ ТРЕБА ЗНАТИ МІРУ!
Вчитель Гарбуз О.Я.
Інтегрований урок-екскурсія на пасіку
|
|
22 травня у 3-В класі відбувся інтегрований урок-екскурсія у селі Луб'яна з літ.читання, природознавства і укр.мови на тему: "Комахи - найчисленніша група тварин на Землі. Царство бджіл. Рими - веселинки".
Бджола мала, а як працює!
Ціла держава в вулику існує.
Усім цариця-матка управляє,
Робочі бджоли з квіток мед збирають,
Розвідники нові поселення шукають
І трутнів після медозбору виганяють...
Вчитель Гетьман Г.С.
10 травня для учнів четвертих класів відбувся інтерактивний тренінг "Толерантність. Ми - це наші вчинки", який провела фахівець соціальної роботи Шевченківського району ЛМЦССДМ Башевник Дарія.
Урок-вікторина "Мій друг - дорожній рух"
|
|
Найважливіше для людини – її життя, а найцінніше в цьому житті - здоров’я. Адже кожна людина унікальна, неповторна. І життя в неї одне, тому берегти його і здоров’я необхідно кожному. В рамках Тижня дорожнього руху, 07 травня учні 3а класу разом із класним керівником С.Петрів та педагогом-організатором І.Кундельською провели захоплюючу вікторину "Мій друг - дорожній рух", на якій учні узагальнили, систематизували та повторили знання з теми «Правила дорожнього руху», засвоїли загальну пам'ятку з безпеки дорожнього руху; розвинули логічне мислення, пам'ять, творчі уміння та навички, ознайомилися зі статистикою по ДТП в Україні. Як підсумок вікторини, учні зробили висновки, що потрібно бережливо ставитися до свого здоров'я та здоров'я оточуючих.
Майстер-клас у Майстерні шоколаду
|
|
24 квітня у 3-В класі відбувся майстер-клас у Майстерні шоколаду на тему : "Виготовлення й оздоблення об'ємних Великодніх шоколадних фігур".
Колумб боби-какао у Іспанію привіз
Для Фердинанда-короля з Америки сюрприз...
Ми дружно у цукерні шоколад пили
І Великодні писанки з нього зробили.
Вчитель Гетьман Г.С.
Урок-екскурсія у Львівському природничому музеї
|
|
17 квітня у 3-В класі відбувся урок-екскурсія у Львівському природничому музеї на тему: "Різноманітність тваринного світу. Мистецтво виживання. Червона книга України".
Як у Саргасове море вугор потрапляє?
Кажан як в темряві літає?
Чом диких поросят смугаста шерсть вкриває?
Про це ми в Природничому музеї запитали.
Вчитель Гетьман Г.С.
Майстер-клас з виготовлення писанок
|
|
Розмалюю писанку,
Розмалюю,
Яскраве тепле сонечко
Намалюю.
Котилася писаночка з гори на долину,
Прикотилась простісінько до нас у
3 А - на гостину.
А за нею йде Великдень, несе білу паску,
Дзвонить в дзвони, розсипає радощі і ласку.
Роман Завадович
Майстер-клас провели вчителі С.С. Петрів, О.З. Горечко, керівник гуртка "Писаночка" - І.Гнилякевич.
Пленерний урок літературного читання у 3-Б класі
|
|
Весна іде, тепло несе,
Шумить, гуде зелений гай.
Дітей веселих цілий рій
Спішить у гай, у гай мерщій.
Під час пленерного уроку літературного читання учні 3-Б класу у Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького знайомилися з багатою історією звичаїв зустрічі весни, а також мали фінальний тур класного конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Вчитель Ненчук Т.С.
ПСИХОЛОГО-СИНЕРГЕТИЧНИЙ ІНТЕГРОВАНИЙ ДЕНЬ «Унікальні місця України. Тустань. Наскельне місто-фортеця» у 3-Г класі
|
|
«…в лісистих проваллях…
в величезних камінних «бовдах»
якісь дивні віки, якась старина,
дивна, запропавша культура
записала твердими і глибокими
буквами свої сліди»
Іван Франко
Спільна підготовка та проведення білінгвальних уроків з психологом школи Н. Шматок та студентом Львівського педколеджу - практикантом Веронікою Луньо.
Вчитель Гарбуз О.Я.
Інтегрований урок з англійської мови та основ здоров'я з психологічним супроводом
|
|
Піклуючись про своє здоров'я, ми піклуємося про майбутнє покоління. Здоров'я залежить від багатьох чинників: спадковості, медицини, стану довкілля, способу життя, що складається зі звичок, характеру, потреб людини, матеріального і духовного становища, традицій, тощо. Поняття "здоровий спосіб життя " містить у собі елементи всіх сфер здоров'я і не тільки фізичного, а й психічного, соціального та духовного, що поєднує відсутність шкідливих звичок, наявність світоглядної установки на пріоритетну цінність здоров'я.
Здоровий спосіб життя все наполегливіше входить у повсякденне життя планети. Людина починає розуміти, що активність, творчість, висока працездатність, успіхи й досягнення в навчанні, житті - недосяжні для слабких та хворих людей.
12 березня 2019 року відбувся інтегрований урок англійської мови та основ здоров'я з психологічним супроводом "So much you can do to take care about you", на якому учні 3-Б разом з вчителем англійської мови І.Кундельською та практичним психологом школи Н.Шматок узагальнили та систематизували вживання лексики з теми " Health", виховували прагнення до здорового способу життя, адже головне в житті кожної люди - це її здоров'я!
Майстер-клас «СКЛАДАННЯ СЕРВЕТОК РІЗНИМИ СПОСОБАМИ».
|
|
Батьки у НУШ – теж учасники освітнього процесу. Вони є спільниками, партнерами учителя!
Урок трудового навчання у 3-Г класі «САМООБСЛУГОВУВАННЯ. КУЛЬТУРА ХАРЧУВАННЯ. ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗА СТОЛОМ. СЕРВІРУВАННЯ СВЯТКОВОГО СТОЛУ» від практиканта - студента Педагогічного коледжу Львівського національного університету ім І.Франка Вероніки Луньо та майстер-клас від класних мам О.Бондаренко та О.Кизик «СКЛАДАННЯ СЕРВЕТОК РІЗНИМИ СПОСОБАМИ».
Вчитель Гарбуз О.Я.
ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ 18.02-22.02
|
|
День довкілля. Символ – зелений листочок.
Девіз "Знай , люби і бережи природу"
|
|
Виготовлення лепбуку «Збережемо довкілля» учнями 1-Д класу. Вч. Фрейда Х.М.
Гра "Долоньки нашій Землі! Збережемо!" у 1-В класі. Майстер-клас "Посади насіння!" Вч. Козак Т.А.
Учні ГПД 2-А та 2-В класів переглядали стрічку мультфільмів ,,Круговорот добра '' та виготовляли дерево бажань та добрих вчинків . Вихователь ГПД Вероніка.
Навчальний проект ,,Первоцвіти-вісники весни” у 2-Б класі. Вч. Романишин О.Є.
Акція «Допоможи птахам взимку». Вч. Петрів С.С., 3-А клас.
Виготовлення стіннівок, міні проектів, колажу «Збережи первоцвіти» у 3-В класі. Вч.Гетьман Г.С.
Ранкова зустріч ,, Знай, люби і бережи природу" у 3-Г класі.
Урок математики в парі з учнем 3 класу Львівської академічної гімназії, переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 2018 р. Яремою Тебеньком ,, Любимо математику - дбаємо про довкілля".
Переможці Всеукраїнського конкурсу "КОЛОСОК". Проект "БЕРЕЖІМО ПЕРВОЦВІТИ". Вч. Гарбуз О.Я.
Виготовлення стіннівок, міні проектів, колажу «Збережи первоцвіти». Урок читання у 3-Б класі за участю студентів педагогічного коледжу. Вч. Ненчук Т.С.
На ГПД учні 3-Б і 3-В класів переглядали та обговорбвали презентацію на тему "Допомога птахам в зимку", переглядали мультфільм "For the birds" та мультфільм "Пригоди Левчика та його друзів", також грали в гру крокодил (природа, охорона природи).
Виготовлення стіннівок, міні проектів, колажу «Збережи первоцвіти» у 4-Г та 4-В класах, підведення підсумків конкурсу "Колосок". Вч. Бойко С.В. та Танавська Т.І.
Урок інформатики у 4-Г класі на тему "Навчальна діяльність учнів в Інтернеті. Пошук навчальних матеріалів" за участю студентів педагогічного коледжу. Вч. Купчак Н.О.
Міжнародний День рідної мови. Символ – синя квітка.
Девіз "Мова – духовне багатство народу"
|
|
Флеш-моб "Одягни вишиванку!"
Урок писемності для учнів 2-Г класу у бібліотеці. Вчитель Карлик О.Б.
В серці рідну і погідну збережу я мову рідну. Ранкова зустріч у 4 - А класі. Вч. Кіндрат Г.Ф.
Вікторина «Світ казок», яку провела бібліотекар Макаровська Л.В. для учнів 4-А та 4-В класів.
Вікторина на ранковій зустрічі,, Люблю і знаю рідну мову"". Підготував Олекса Семак. Круглий стіл,, О слово рідне... "" з доцентом кафедри історії і практики журналістики Ю. П. Васьківським та відомим українським поетом-піснярем, журналістом, викладачем ф-ту журналістики ЛНУ ім. І. Франка М. В. Міщенком у 3-Г класі. Вч. Гарбуз О.Я.
«Змагання юних словесників». Вч. Гетьман Г.С.
Заняття з казкотерапії з метою розвитку комунікативних навичок, яке проводить дитячий психолог-казкотерапевт О. Петрушкевич. Вч. Романишин О.Є.
Виготовлення книжечки-саморобки «Моя перша книжечка» учнями 1-А та 1-Д класів. Вч. Явор І.І., Фрейда Х.М.
Бібліотека як освітньо-культурний центр. Відвідування Центральної міської дитячої бібліотеки. Вч. Козак Т.А.
Урок з предмету «Українська мова в інтегрованому курсі» 1-Г клас на тему « Книжки.Бібліотека як освітньо-культурний центр» у шкільній бібліотеці. Вч. Білобринь Н.В.
Квест для 3-4 класів з інформатики "Ми за безпечний Інтернет" пройшов на одному диханні. Підготувала вч. інформатики Купчак Н.О.
«Галерея улюблених казкових героїв» у 3-Б класі. Вч. Ненчук Т.С.
Арт-майстерня. Виготовлення стіннівки «Народні символи України» у 4-Б класі. Вч. Балук Н.В.
Поділись з другом вітамінами(помаранчевий день).
Девіз "Здоров'я дитини – скарб для країни"
|
|
Ранкова зустріч "Здоров’я – найбільший скарб "
|
Арт-майстерня «Діти-дітям». Міні-вистава для учнів перших класів. Вчитель Танавська Т.І.
Агітаційний похід загону «Вітамінка» у ГПД 2 – 3 класів «Будьмо здоровенькі!». Вчитель Гарбуз О.Я.
Флеш - моб «День без смартфонів». Вчителі Гетьман Г.С., Ненчук Т.С.
«Хочеш досягнути успіху – вживай вітаміни». Зустріч із сімейним лікарем. Вчитель Козак Т.А.
|
Захід "Де шукати вітаміни" у 1-Б класі (кл.керівник Гарматій О.Я.) проводить кандидат медичних наук, асистент кафедри сімейної медицини ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Олена Склярова.
Відкритий урок з природознавства у 4-Г класі на тему «Чорне море». Складання кубіка-рубіка. Вчитель Бойко С.В.
Лінійка до Дня Героїв Небесної Сотні
|
|
Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові до народу і довгої, вікової, героїчної боротьби за волю… Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього…
20 лютого 2019 року учні школи зібралися на лінійці-реквієм, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Ми пам'ятаємо героїв Небесної сотні, які віддали найцінніше – своє життя – заради того, аби Україна та всі ми встали з колін, щоб почали змінювати свою державу. Загиблих назвали «Небесною» Сотнею. Вважають, що їхні душі потрапили до раю, і з неба Сотня продовжує охороняти Україну…
Сотні історій, сотні людських життів, сотні героїв!.. Сьогодні ми їх згадуємо, бо не маємо права забувати!
Лінійку підготувала педагог-організатор І.Кундельська.
День чарівних копліментів, ввіливості. Символ - червоне сердечко.
Девіз "Творимо дива своїми вчинками"
|
|
Ранкові зустрічі «КОМПЛІМЕНТИ, КОМПЛІМЕНТИ … НАЙПРИЄМНІШІ МОМЕНТИ!» та "Діти за Безпечний Інтернет".
|
|
Галявина психологічного розвантаження (цікаві ігри і фізкультхвилинки на перервах). Вчителі Досяк Н.Й., Васюта Р..
Виставка вітальних листівок присвячених ТПШ.
Співпраця з батьками. Рекомандації щодо здоров`я та естетики зубів. «Посміхнися світу - і він посміхнеться тобі».
Акція «Уроки доброти та милосердя у моєму житті». Вчитель Смерека О.С.
Учні 1_Б класу люблять читати книжки у "Видавництві Старого Лева". Вчитель Гарматій О.Я.
Відкритий урок української мови з використанням технології розвитку критичного мислення для студентів Педагогічного коледжу Львівського національного університету ім.І.Франка «Закріплення знань з теми «Іменник» . Вчитель Гарбуз О.Я.
Відкритий урок "Правила мережевого етикету та безпечного користування Інтернетом" у 4-Б класі. Вчитель Купчак Н.О., пр.психолог Шматок Н.П.
Виготовлення вітальних листівок, присвячених Тижню Початкової Школи та улюбленим вчителям.
День посмішки, жовтого смайлика.
Девіз "Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий"
|
|
Зустріч з письменником О.Зімбою у "Майстерні казок О.Зімби". Учні 1-Д, 3-А, 3-Б,3-В класів з вчителями Фрейда Х.М., Петрів С.С., Ненчук Т.С., Гетьман Г.С.
Учні 3-А класу прийняли участь у всеукраїнському онлайн-конкурсі "Безпечний Інтернет" (вч. Петрів С.С., Купчак Н.О.).
Засідання круглого столу "Безпечний Інтернет" за участю представників 3-4-их класів провели пр.психолог Шматок Н.П. та вч.інформатики Купчак Н.О.
«Мій клас – моя родина» Творчі портрети класів.
Інтегрований день «У дружбі наша сила»
1. Укр. мова. Розвиток мовлення 11. Удосконалення змісту та форми написаного тексту. Відповідність тексту його темі. Текст «ДРУЖБА».
2. Математика. Письмове віднімання чисел із переходом через розряд. Перевірка правильності обчислень.
3. Літ. читання. Приятеля легше знайти, ніж зберегти. Василь Сухомлинський «Кінь утік».
4. Природознавство. Тепло важливе не лише у дружбі. Організація довготривалого індивідуального навчального (дослідницького) проекту-практикуму «Теплиця на моєму підвіконні» (вирощування рослин).
Психологічний супровід уроків «Друг – одна душа, що живе в двох тілах».
Вчителі Гарбуз О.Я., Горечко О.З., пр.психолог Шматок Н.П.
|
|
Майстер-клас зі створення Стрітенської свічки
|
|
14.02.2019 р. для учнів 3-Г класу (класний керівник О.Я.Гарбуз) у теплій та затишній атмосфері недільної катехитичної школи Василіянського монастиря св. Онуфрія у Львові відбувся чудовий захопливий майстер-клас зі створення Стрітенської воскової свічки від о. Антонія Яремчука.
«Освятимо свічки у церкві нашою молитвою і в молитвах на освячення свічок попрохаємо про те, «щоб, як запалені свічки своїм світлом розганяли нічний морок, так і наші душі, просвічені Духом Святим, уникали гріховної тьми (сліпоти духовної)».
Майстер-клас з декорування пряників
|
|
Про зимові свята, обряди та звичаї українського народу дізнавалися учні 1-Г класу під час майстер- класу із виготовлення новорічних пряників, який провела І.Гнилякевич, керівник гуртка "Писаночка".
Вчитель Білобринь Н.В.
Майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки
|
|
Найкраща іграшка - це іграшка, виготовлена своїми руками. Учні 2-В класу створили чудові ялинкові прикраси у студії "Їжачок", що діє при монастирі св. Онуфрія.
Вітаєм з Різдвом, з Новим роком вітаєм!
Бажаєм вам щастя, здоров'я бажаєм!
Хай серце радіє, душа хай співає,
А настрій святковий весь рік не зникає!
Вчитель Смерека О.С.
Майстер-клас із виготовлення Різдвяного павука
|
|
У 3-Б класі в рамках уроку трудового навчання відбувся майстер-клас із виготовлення іграшки зі соломи - Різдвяного павука.
Павука робити всі навчились,
За роботою ми зовсім не втомились.
Іграшка з соломи - дивина,
Вигляда неперевершено вона.
І, хоч праця була нелегка,
Кожен ніс додому павука.
Вчитель Ненчук Т.С.
Святий Миколай в цю ніч чарував
Чемних діток в нашій школі не минав,
Казку "Івасик-Телесик" нам подарував.
Море вражень ми дістали, з "Телесиком" жартували.
Учні 3-А та 3-В класу у театрі ім. М.Заньковецької на виставі "Івасик-Телесик".
Вчителі Петрів С.С. та Гетьман Г.С.
У Національному музеї ім. А. Шептицького учні 3-Б класу виготовляли гравюру Святого Миколая, декламували вірші та знайомились із виставковою експозицією.
Святий отче Миколай,
Мою хату не минай.
Принеси мені потіху
І торбину, повну сміху,
І здоров'я всій родині,
Добру долю Україні.
Вчитель Ненчук Т.С.
Інтегрований урок з трудового навчання і української мови
|
|
Технології роботи з паперовою продукцією вивчали учні 3-Б класу на інтегрованих уроках трудового навчання та української мови під час екскурсії на поліграфічний комбінат "DYZ-ART".
В руках умілих
Папір оживає.
В "DYZ-ART" завітай
І багато пізнаєш,
А, кажуть, у світі
Чудес не буває!!!
Вчитель Ненчук Т.С.
Майстер-клас з виготовлення мила
|
|
У 3-Б класі відбувся інтегрований урок з природознавства та образотворчого мистецтва в рамках майстер-класу з виготовлення мила.
Ой, як смачно пахне мило:
Справжньою суничкою!
Мало ми його не з'їли,
Як вмивали личко.
Вчитель Ненчук Т.С.
Бінарний урок з Англійської мови та Я у світі
|
|
30. 11 .2018 - учні 4-В класу відвідали ПАТ «Галичфарм». Бінарний урок з Англ. Мови і Я у світі на тему «Здоров‘я -найважливіший скарб».
Вчителі Гуль Ю.Б. і Танавська Т. І.
«Подарунок для пухнастого»
|
|
30 листопада 2018 року у Всесвітній день захисту домашніх тварин учні та батьки 3-Г класу (керівник О.Гарбуз) великою класною родиною долучились до Всеукраїнської благодійної акції «Подарунок для пухнастого», метою якої є забезпечення іграшками та лежаками котів в притулках міста. На уроці трудового навчання з допомогою класних мам учні виготовили іграшки та лежаки для котів з покидькового (б/у) матеріалу. Діти відчули себе справжніми волонтерами і відвезли подарунки, виготовлені власними руками, котикам та собачкам у ЛКП «Лев».
Це так важливо -- пробудити в серцях дітей почуття співчуття, милосердя, любові до тварин і найголовніше - готовність нести за приручених звіряток відповідальність!
Інтегрований день "Гриби"
|
|
29 листопада у 2-Г класі відбувся інтегрований день на тему "Гриби". Учні розпізнавали отруйні і їстівні гриби, визначали приналежність грибів до живої природи, засвоїли правила збирання грибів. А також діти висловили свої думки щодо значення грибів для людини.
Вчитель Карлик О.Б.
"Храм книги - бібліотека"
|
|
Ми сьогодні в зоопарку побували
Інфузорію-туфельку на око "приміряли",
Клопи, кліщі, пухоїди, дрозофіли нас лякали,
Разом мікрокосмос підкоряли.
Око друга із середини розглядали,
Скам'янілим морським дном мандрували.
Кристали солі пірамідами повстали.
Он листочка зріз, мов острів в океані...
Під враженням від побаченого ми і наші мами...
21 листопада у 3-В класі відбувся інтегрований урок з предметів літературне читання і природознавство га тему: "Храм книги - бібліотека. Практична робота "Світ під мікроскопом".
Вчитель Гетьман Г.С.
Незвичайний урок природознавства у 3-Г класі (класний керівник О.Гарбуз). Завідувач Мінералогічного музею геологічного факультету ЛНУ ім.І. Франка Альбертина Бучинська розповіла про геологію як науку, що вона вивчає, познайомила із різноманітними гірськими породами, мінералами та викопними організмами, які колись населяли Землю. Учні мали можливість удосконалити й поглибити свої знання про тверді горючі корисні копалини, як утворюються торф, буре і кам'яне вугілля, антрацит, як люди їх добувають і використовують. З великим задоволенням третьокласники розглядали колекцію мінералів через лупи, рухали їх, порівнювали, виконували завдання і навіть отримали звання і наліпки "юних геологів"!
Урок - екскурсія з продуктивного мислення
|
|
15 листопада 2018 р. учні 2-Б класу провели урок - екскурсію з продуктивного мислення в інтерактивному музеї цікавої науки та техніки Львова "Еврика", (вул. Кн.Ольги, 106).
Метою уроку було показати школярам все найцікавіше і дивовижне зі світу науки, стимулювати їх до отримання знань в повсякденному навчанні. Переконати учнів у тому, що навіть найскладніші завдання можуть бути цікавими. Навчити дітей класифікувати предмети. Розвивати логічне міркування , точність у формулюваннях. Занурити у захоплюючий та чаруючий світ науки, задати позитивні емоції та гарний настрій.
Вчитель Романишин О.Є.
Інтегрований урок "Українська мова" та "Трудове навчання"
|
|
У 3- Б класі відбувся майстер-клас із виготовлення кейк- попсів у пекарні "Бритванка" у рамках інтегрованих уроків "Українська мова" та "Трудове навчання" на тему: "Слово. Виготовлення та оздоблення солодощів".
Хто не любить смакоти? Таких ,певно, не знайти.
А кейк-попсики смачненькі
Роблять діточки гарненькі
Вміло кульки накрутили,
В шоколад їх замочили,
Хрустиками обтрусили
Потім ту красу всю...з'їли.
Вчитель Ненчук Т.С.
День української мови та писемності
|
|
Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла!
У День української мови та писемності учні 3-Г класу (класний керівник О.Я.Гарбуз) завершили й захистили проект "Плекаймо рідну українську мову", написали навчальний диктант про рідну мову та, одягнувши 6 чарівних капелюшків (стратегія розвитку критичного мислення), довели один одному, що вивчати українську мову та розмовляти чистою літературною мовою - це модно!!!
Музейний урок з природознавства
|
|
08.11 у 2-Г класі відбувся урок природознавства на тему: "Як змінюється восени життя птахів? Птах восени. Перелітні та осілі птахи" у Державному природознавчому музеї НАН України. Учні ознайомились із перелітними та осілими птахами своєї місцевості, показали зв'язок змін у житті птахів зі змінами в природі, пояснювали причини відльоту птахів у вирій.
Вчитель Карлик О.Б.
08.11.2018 р. у 4-В класі відбувся урок математики у відділенні Приватбанку. Діти ознайомилися з основними функціями грошей, удосконалили навички перетворення більших одиниць вартості на менші і навпаки, навички усної лічби, логічне мислення . Працівники банку ознайомили учнів з професією банкіра, розповіли про інноваційні послуги банку.
✅ Чому гроші одягаються у пластик і що модно цього сезону?
✅ Як себе поводити, якщо загубив або знайшов банківську картку?
✅ Що робить термінал, а що - банкомат?
Вчитель Танавська Т.І.
На молочній фермі Прикарпаття «МУККО»
|
|
25.10.2018 р. в 1-В класі відбувся пленерний урок на молочній фермі «МУККО» за темою «Техніка, яка допомагає». Діти побачили пристрої, що полегшують працю людини, створюють комфорт. Їм цікаво було дізнатися про призначення і способи використання комп’ютерної техніки. З захопленням учні вивчали, як живуть тварини, в яких умовах, яким чином виготовляється сир. Смачним, корисним і приємним було завершення уроку – дегустація сиру!
Вчитель Козак Т.А.
Пленерний інтегрований урок з предметів Українська мова і Трудове навчання
|
|
Тішить теплий день осінній,
Кличе до нових пригод.
Тож на квест ми поспішаєм
І швиденько вирушаєм
Із юрбою діточок,
Щоб звіряток пригостити
І, звичайно, відпочити.
У 3-Б класі відбувся пленерний інтегрований урок з предметів "Українська мова" і "Трудове навчання" в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького. Учні мали змогу не лише познайомитись із чотириногими мешканцями Музею, а й погодувати їх.
Вчитель Ненчук Т.С.
Чи справді треба вміти вчитися?
|
|
Дуже важлива тема з предмета Я у світі - "Вчимося вчитися".
Завдяки технології ,,6 капелюхів" учні 3-Г класу не тільки репродуктивно відтворюють матеріал, а й включають в роботу емоції, критику, нові ідеї, дістають «повнокольорове мислення».
Вчитель Гарбуз О.Я.
"Як техніка допомагає людині?"
|
|
Пленерний урок з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" на тему "Як техніка допомагає людині? Як безпечно поводитись з технікою?" у пекарні "Братванка". Нові технології роблять наше життя яскравішим. Тому чудово, що ми завжди прагнемо до чогось нового, досконалішого, полегшуючи і вдосконалюючи наше життя!
Вчитель Білобринь Н.В.
«Яка роль роботів у житті людини?»
|
|
«Яка роль роботів у житті людини?» Такою була тема відкритого уроку з предмету «Я досліджую світ», який відбувся 24.10.2018 в 1 – В класі. Гостем на уроці була викладач з технічної студії «Винахідник» пані Катерина. Цікаво та захопливо діти вивчали робототехніку, опановували навичками конструювання, командної взаємодії, комунікації, аналітичного мислення.
Вчитель Козак Т.А.
Метод "шести капелюхів" — це один з найдієвіших прийомів з організації мислення, розроблений англійським письменником, психологом і фахівцем в області критичного мислення Едвардом де Боно. Він допомагає розвивати гнучкість розуму, креативність, приймати правильні рішення.
Учні 3-Г класу (вчитель О.Я.Гарбуз) вчилися користуватися новітньою технологією на уроках.
Урок-екскурсія з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" на Чудо-поїзді на тему "Ми - підприємливі. Як знаходити ідеї та можливості?" Усі люди чогось прагнуть. Хтось мріє стати лікарем, хтось – художником, хтось – учителем. Мрія надихає людину, дає сили для досягнення мети. І ми спробували зрозуміти, чому одні люди успішні, а інші – ні, як досягти бажаного!
Вчитель Білобринь Н.В.
Вивчайте природу, любіть її, будьте до неї ближче. Природа вас ніколи не підведе.
Френк Ллойд Райт
Учні 3-А класу з вчителем Петрів С.С. вивчають корисні копалини.
Звідки беруть початок знаючі підприємці, які вміють вести власний прибутковий бізнес?
Звичайно ж, зі школи. В рамках тижня «Ми — підприємливі», учні 1 – Д класу з цікавістю розвивали підприємницькі якості та вміння. А 18 жовтня на уроці «Я досліджую світ» разом вчилися робити смачнючі десерти кейк-попси (Cake Pop) у пекарні «Братванка».
Кл. керівник Фрейда Х.М.
Тварини та рослини восени
|
|
Пленерний урок з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" на тему "Тварини та рослини восени" у зоопарку "Лімпопо".
- Чому осінь називають щедрою? Чи всі звірята готові до зими? Які зміни відбулися в природі з настанням осені?
Ось які питання вирішували маленькі школярики 1 – Г класу на пленерному уроці!
Вчитель Білобринь Н.В.
Бінарний інтегрований урок з трудового навчання та англійської мови
|
|
У зв'язку з розвитком технологій, інформатизацією сучасного суспільства змінюються пріоритети освітньої галузі. STEM-освіта це наука і життя, що формує науково-природничий світогляд, вчить практично використовувати математичні та економічні знання на уроках, формує початкові навички у конструюванні чи моделюванні, формує підприємницькі навички під час вивчення англійської мови, розвиває комунікативні здібності учнів, вміння працювати в групах.
Враховуючи сучасні виклики до підготовки майбутнього покоління, актуальність розвитку напрямів STEM-освіти, 10.10.2018 року у 3А класі учителі Петрів С.С. та Кундельська І.М. провели бінарний інтегрований урок з трудового навчання та англійської мови "Golden autumn. Згинання та вирізування паперу. Загальні відомості про техніку виготовлення витинанок. Силуетна витинанка, в рамках STEM-ART проекту “Яблуко”.
Під час уроку учні дізналися та узагальнили свої знання про яблука - які бувають яблука за смаком, кольором та розміром, вирізали яблука із кольорового паперу, сконструювати модель яблуні за особистим дизайном.
Чи можу я стати комусь захисником (захисницею)?
|
|
11 жовтня діти 1-В класу провели урок з предмету "Я досліджую світ" у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі. Їх там зустріли дикі звірі, різноманітні птахи, дивовижні плазуни. Учні побачили, що багатьом з них потрібна людська допомога. Ось і дочекалися мешканці центру своїх захисників!
Вчитель Козак Т.А.
Тематичний день «Осінь у Карпатах»
|
|
11.10.2018 р. учням 3-Г класу (класний керівник О.Я.Гарбуз) вдалося пізнати гори Карпати в усій красі!
Карпатський трамвайчик повіз діток мальовничими місцями вздовж берегів екологічно чистої карпатської ріки Мізунка. Вони мали змогу любуватися вічнозеленими смерековими лісами на схилах гір, різнобарвними осінніми полонинами і пити цілющу воду прямо з джерела, дихати гірським повітрям, змішаним з ароматами сухих трав і квітів, познайомитися з історією, традиціями та культурою українців-горян бойків.
Намилувавшись природою, учні зуміли передати її красу в малюнках фарбами, створити неповторні аплікації осінніх букетів та, об᾽єднавшись у групи, створити правила успішного навчання.
Тематичний день «Осінь у Карпатах» завершився, але закарбувався в пам᾽яті надовго!
У 3-В класі відбувся пленерний урок-екскурсія в с.Угорське на сироварню "Мукко". Діти збагачували свої знання про вміння доглядати за свійськими тваринами за новітніми технологіями, побачили як переробляється козяче молоко у сири найвищої якості, а ще скільки цікавого довідалися про відому з дитинства "Козу-дерезу".
Коле рогами,
Обдаровує дарами,
Зевса молоком поїла,
Амалтея мила.
Вчитель Гетьман Г.С.
«Як поводитися у довкіллі?»
|
|
28.09.2018 р. у 1-В класі відбувся нестандартний урок з предмету «Я досліджую світ». Про те, як поводитися у довкіллі, малюки вивчали подорожуючи старими вулицями Львова на Чудо-поїзді.
Вчитель Козак Т.А.
Тематичний тиждень "Осіння мозаїка"
|
|
Жовтий, сірий, темно-жовтий. Якщо це кольори осені, то мабуть Бог відмінний художник.
Вікторія Роа
В ході тижня «Осіння мозаїка» учні 1-А класу мали можливість відвідати природний заповідник «Розточчя», де вчились впізнавати ознаки осені та довідались про те, як живуть рослини восени. Пройшли Хресною дорогою ( біля с. Страдч ), яка допомогла відчути жертовну любов Ісуса Христа та побували у Страдецькій печері. У реабілітаційному центрі «Домажир» маленькі природодослідники мали змогу поспостерігати, як живуть бурі ведмеді у живій природі.
Природа так про все подбала, що повсюди ти знаходиш, чому вчитися. Діти отримали незабутні позитивні емоції.
Вчитель Явор І.І.
20 вересня у 2-Г класі відбувся урок трудового навчання на тему "Орнамент. Види орнаменту" у рамках майстер-класу розпису по глині. Діти познайомились з декоративно-ужитковим мистецтвом та розписували глиняні горщики.
Вчитель Карлик О.Б.
Музейний урок з природознавства
|
|
24.05 учні 1-Г класу разом з вчителем Карлик О.Б. провели урок природознавства на тему "Спостереження та досліди-методи вивчення природи" у аптеці-музеї "Під чорним орлом". Діти ознайомились зі старовинним аптечним посудом, таблетковими машинками різних віків, старовинними вагами та мікроскопами.
Пленерний урок-екскурсія Карпатським трамваєм
|
|
24.05 пленерний урок –екскурсія у 2-В класі з природознавства, читання та розвитку мовлення «Як спостерігати за природою влітку? Я хочу сказати своє слово» у с.Вигода, «Карпатський трамвай». Вчитель Гетьман Г.С.
Цього року літо - як ніколи
Годі всидіти в приміщенні у школі.
В гори дружно класом вирушаєм,
У трамвай Карпатський всі сідаєм.
Перед нами гори у тумані,
Гірські ріки дзвонять кришталями.
Нас смереки вітами вітають,
Співом райським пташки величають.
|
А опісля були у музеї:
Вік дерев вгадали, риб складали,
Квітів пахощі вдихали,
Тварин оглядали…
Попри все ще чай карпатський куштували,
Під троїсті ми музики танцювали.
Можна ще багато Вам оповідати
Як то файно у Карпатах научатись…
|
Надзвичайно цікавий урок львовознавства відбувся наприкінці навчального року для учнів 2-Г класу (вч. Ю.Гребенщікова, кл.кер. О.Гарбуз) у Палац Корнякта – Королівська кам'яниця Львівського історичного музею.
Інтегрований урок з англійської мови та фізичної культури
|
|
Спорт об'єднує всі народи і нації. Він дає мир, здоров'я, щастя та свободу, дарує радість дорослим та малечі.
Вивчення іноземної мови в сучасному світі - це одна з найважливіших складових сучасної успішної людини.
15.05.2018 року учні 3-Г класу разом із вчителями англійської мови І.Кундельською та фізичної культури Р.Васютою вирушили на Олімпійські ігри. Ця подорож була не тільки спортивною і корисною для здоров'я, а й інтелектуальною, адже всі естафети були ускладнені виконанням завдань англійською мовою. Всі учні були надзвичайно активними та кмітливими.
Майстер-клас "Живопис на склі"
|
|
Ще в колисці немовля
Слово "мама" промовля.
Найдорожче в світі слово
Так звучить у рідній мові:
Мати, матінка, матуся,
Мама, мамонька, мамуся -
Називаю тебе я,
Рідна ненечко моя!
В.Гринько
08 травня учні 1-Г класу разом з вчителем Карлик О.Б. провели урок з образотворчого мистецтва у Національному музеї Львова ім. Андрея Шептицького на тему "Образ матері в українському мистецтві ХХ століття" у рамках майстер-класу "Живопис на склі".
Інтегрований урок з природознавства та літературного читання
у Ботанічному саду ЛНУ ім.І.Франка
|
|
В ботанічному садочку,
Наче квіти у віночку,
Звідусіль ростуть рослини
Тішать око серед днини.
Тут чуда нас зустрічають:
Одні хвою всю скидають,
Бджоли липу обминають,
Груші на вербі ростуть,
Квіти в стовбурах цвітуть.
А ще в пахощах бузку
І магнолії танку
Під весільний спів пташок
Вібдувався наш урок.
Учні 2-В класу та вчитель Гетьман Г.С.
Інтегрований день «Хліб – усьому голова »
|
|
27.04 відбувся інтегрований день «Хліб – усьому голова » (українська мова, математика, літературне читання).
Під час випікання справжнього хліба з висівками, на сирватці, на дровах, у справжній печі діти ознайомилися зі складним шляхом потрапляння хліба з поля на стіл,згадали прислів`я та легенду про хліб. Ознайомилися із математичною операцією ділення цілого на частини, з поняттям про дріб з чисельником 1. Вчилися знаходити частину від числа за допомогою ділення.
Хліб – святий, живий, від нього сила.
Класний керівник Танавська Т. І.
Бібліотечний урок у Центрі Митрополита Андрея Шептицького УКУ
|
|
Сучасна бібліотека – це не лише місце, де зберігають і читають книжки: це вільний простір, де вони промовляють до читачів. У такій бібліотеці «мрії» 26 квітня провели бібліотечний урок учні 4– Д класу.
Класний керівник - Фрейда Х.М.
Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На урок"
|
|
Предметні олімпіади - це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність, дає можливість відкрити для себе щось нове, додає знань. Учні нашої школи успішно справилися з нелегким завданнями Всеукраїнської інтернет-олімпіади з англійської мови (2а, 2б, 3г класів) та інформатики (2г та 4в класів). У ході виконання завдань школярі продемонстрували високий рівень володіння матеріалом, а також вміння правильно аргументувати та логічно структурувати свої думки.
За результатами виконаних завдань олімпіади з англійської мови високий рівень знань виявили наступні учні:
Макало Каріна /3г клас/ 100 балів
Дзера Софія /2б клас/ 100 балів
Гураль Юлія /2б клас/ 92.8 балів
Василюк Владислав /2б клас/ 90.4 бали
Грицаюк Маркіян /2б клас/ 88 балів
Войдило Максим /2а кл./ 85.7 балів
Дмитрів Анастасія /2а кл./ 85.7 балів
Ільків Анастасія /2а кл./ 85.7 балів
Ільків Софія /2а кл./ 85.7 балів
Вчитель Кундельська І.М.
За результатами виконаних завдань олімпіади з інформатики високий рівень знань виявили наступні учні:
Кравець Андрій /4в клас/ 100 балів
Павленко Ярослав /4в клас/ 100 балів
Мартинюк Софія /4в клас/ 86,25 балів
Чмелик Софія /2г клас/ 83,9 балів
Жук Вадим /4в клас/ 81,25 балів
Німеровська Олена/4в клас/ 81,25 балів
Соханьчак Аліна/4в клас/ 81,25 балів
Косик Владислав/4в клас/ 78,1 балів
Кравчук Наталія/2г клас/ 77,8 балів
Серкіз Влада/2г клас/ 76,7 балів
Маєвич Василь/4в клас/ 75 балів
Вчитель Купчак Н.О.
Незалежно від результатів олімпіади, кожен учасник отримує сертифікат участі, а переможці - дипломи різного ступеня. Інтернет-олімпіади - це дієвий спосіб підвищити інтерес учнів до навчання, а також можливість проявити себе та повірити в свої сили.
04.04.2018 у 4-В класі відбувся бінарний відкритий урок з трудового навчання на тему «Українська писанка». Розпис писанок стало традицією учнів. З першого класу діти поглиблюють знання про символіку орнаментів, кольорів у писанкарстві та види писанок. Керівник студії писанкарства Ірина Гнилякевич щороку проводить майстер-клас для учнів, розвиває інтерес до пізнання народного мистецтва.
Вчителі Т.Козак, І.Гнилякевич
Лікарські рослини рідного краю
|
|
03 квітня учні 1-Г класу разом з вчителем Карлик О.Б. провели урок з природознавства на тему : "Лікарські рослини рідного краю. Охорона рослин" у першому інтерактивному музеї фармації "Таємна аптека". Діти ознайомилися з видами лікарських рослин своєї місцевості та їх значенням для людини.
Майстер-клас з виготовлення писанок-магнітів
|
|
Гарна писанка у мене,
Мабуть, кращої нема,
Трохи лиш допомагали,
Все робила я сама!
Напередодні Великодня у 2-Б класі відбувся майстер-клас із виготовлення писанок-магнітів.
Вчитель Ненчук Т.С.
«Воскресіння – перемога над смертю»
|
|
30 березні у 4-В класі відбувся бінарний урок з християнської етики за темою «Вчимося розкривати свої таланти. Воскресіння – перемога над смертю». На уроці діти поглибили свої знання про історію та традиції святкування Вербної неділі а також власноруч виготовили букети з вербової лози.
Вчителі Т.Козак і О.Максимців .
Музейний урок з природознавства
|
|
29.03.2018р. в 4 – В класі відбувся відкритий урок з природознавства за темою «Заповідні території та охорона природи Карпат і Кримських гір». Місце проведення: Державний природознавчий музей НАН України (в.Театральна, 18). Цікаво та пізнавально учні ознайомилися із заповідними територіями та охороною природи Карпат і Кримських гір. Вони весело розгадували кросворди, уважно вивчали Червону книгу України. Діти перейнялися проблемою зникнення рослин та тварин і активні до дбайливого ставлення до природи.
Вчитель Козак Т.А.
Музейний урок з природознавства «Тварини рідного краю. Охорона тварин» відбувся у 1-Б класі, а також учням провели екскурсію музеєм.
Вчитель Романишин О.Є.
Бінарний урок-екскурсія у Зоологічному музеї при ЛНУ ім.І.Франка
(природознавство та українська мова)
|
|
16 березня учні 2-В класу разом з вчителем Гетьман Г.С. провели бінарний урок на тему: "Весняні зміни в житті тварин. Розмноження тварин. Піклування про потомство. "Чарівне перетворення метелика".
В ЗООЛОГІЧНОМУ МУЗЕЇ
Тварини найпростіші і найбільші
І ті, яких уже давно нема
Зійшлися із усіх куточків світу
До діток "на побачення".
Ми стільки тут всього пізнали!
Як добре чути й бачить водночас!!!
А ще всі континенти світу
В думках сходить і облітать...
Майстер-клас з виготовлення мила
|
|
13.03 у 1-Г класі відбувся урок трудового навчання у рамках майстер-класу з виготовлення мила.Учні дізналися, які інгредієнти потрібні для приготування мила ручної роботи, виготовляли ароматне мило та декорували його. Кожна дитина власними руками зробила корисний та незвичайний подарунок!
Вчитель Карлик О.Б.
У БОГА ПРАВДИ І СВОБОДИ МОЛИВ ДЛЯ ВСЬОГО, ЩО ЖИВЕ
(«шевченківські» дні)
|
|
06.03.2018р. в 4 – В класі відбувся відкритий урок з літературного читання у народному музеї Тараса Шевченка на тему:" У БОГА ПРАВДИ І СВОБОДИ МОЛИВ ДЛЯ ВСЬОГО, ЩО ЖИВЕ".
Монографічне вивчення творчості Тараса Шевченка.
Т.Шевченко «Про себе», «Садок вишневий коло хати».
Тематична екскурсія «Життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка в творах львівських художників»
Класний керівник: Т.Козак
Зустріч зі студентами Медичного університету |
|
Щоб здорові зубки мати,
Слід за ними доглядати.
У цьому вкотре переконались учні 2-Б класу, до яких у гості завітали студенти-стоматологи Львівського медичного університету імені Данила Галицького. Підсумкове опитування учнів проводилось на англійській мові.
Вчитель Ненчук Т.С.
Майстер-клас із виготовлення об'ємних паперових квітів |
|
Ось прийшла до нас весна.
Все навколо ожива:
травичка прокидається, сонце усміхається,
пташки прилітають, квіти розцвітають.
А мороз лютує, бо весну вже чує!
З Весною!
У другий день весни учні 2-Б класу мали майстер клас із виготовлення об'ємних паперових квітів. Його провела п. Олена Гадзало, якій асистувала п. Ірина Матвіїв.
Вчитель Ненчук Т.С.
1 березня відбулись грандіозні змагання в наших першокласників та їхніх батьків, під назвою "Веселі старти". І діти, і батьки показали чудові результати. Всі учасники були нагороджені.
Вчитель Досяк Н.Й.
Музейний урок з природознавства |
|
15 лютого учні 1-Г класу відвідали природознавчий музей НАН України. Діти збагатили свої знання новими відомостями про живлення звірів та ознайомились з їхніми істотними ознаками.
Класний керівник Карлик О.Б.
Бінарний урок з української та англійської мови |
|
У 2-Б класі вчителі Ненчук Т.С. і Кундельська І.М. провели бінарний урок з української і англійської мови у рамках майстер-класу з виготовлення піци на тему: "Слова ввічливості. Службові слова. Вживання службових слів для зв'язку слів у реченні. У ресторані "Що замовите? Моя улюблена їжа".
Сніг на вулиці мете,
А веселий 2-Б
В піцерію завітав.
Уявіть, урок там мав.
На бінарному уроці
І дівчата всі, і хлопці
Прийменники повторили
І англійську закріпили.
Піцу діточки зробили,
Ну а згодом її ... з'їли.
Учні 2-В класу з вчителями Гетьман Г.С. та Дорош Л.О.
В "Челентано" ми ходили
Там не просто піцу їли:
Самі тісто замісили
На нім гарно розмістили
Шинку, гриби, сир, томати...
Спершу мусіли вгадати
По-англійськи все назвати...
Прийменники повторяли
Етикет застосували
Часу дурно не втрачали....
А як піцу принесли
Гуртом їли, фреш пили...
Вдавсь бінарний нам урок.
Задоволення "мішок"!
Музейний урок з природознавства |
|
5 лютого 2018 р. учні 3-Г класу відвідали зоологічний музей і поглибили знання про різноманітний світ тварин та значення їх у природі і житті людини. Учні впізнавали тварин за описом та способом харчування, відгадували загадки.
Вчитель Бойко С.В.
Бінарний урок у ПриватБанку |
|
26 грудня учні 4-Б класу разом з вчителем Гарматій О.Я. провели бінарний урок з математики та "Я у світі" у ПриватБанку.
Цікаві розповіді працівників банку, ефективне використання грошей, процеси з банківськими рахунками, фальшиві купюри - все це захопило школярів.
Майстер – клас з виготовлення новорічної іграшки |
|
22. 12. 2017р. у 4 – Д класі на уроці трудового навчання відбувся майстер – клас з виготовлення новорічної іграшки. Прикрасити оселю до Нового року та Різдва можна традиційними скляними кульками, але набагато приємніше змайструвати новорічні прикраси своїми руками, отримавши від цього процесу неймовірне задоволення і створивши у своєму будинку по-справжньому домашній затишок та святковий настрій.
Вчитель Фрейда Х.М.
Бінарний інтегрований урок «Збережемо життя ялинці!» |
|
Діти часто пов'язують поняття «добро» і «краса» з природою, з дбайливим ставленням до неї. 21.12.2017 р. вчителі О.Гарбуз та І.Куч провели бінарний інтегрований урок «Збережемо життя ялинці!» в експозиції "Українське мистецтво ХХ ст" Національного музею ім.А.Шептицького. Роздумували над тим, як зберегти життя ялинки і природні багатства планети, зокрема; дізнавались, як малювали це чудове дерево художники ХХ ст., а також змогли власноруч створити ялинкову прикрасу. Ці знання впливатимуть на поведінку учнів, на почуття любові до природи, визначатимуть їх практичну діяльність по її охороні і множенню її скарбів.
Вікторина «Guess which continent is it» |
|
20 грудня у 4-Б класі був проведений квест "Вгадай материк". Учні класу в групах цікаво, неповторно, оригінально презентували материки нашої планети.
Запитання квесту учням підготували та озвучили:
Наталя Ворона — директор школи;
Симон Когут — пластун із Австралії;
Олександр Ружицький — випускник школи;
Мікхель Пільв — керівник проекту "Міксіке";
Петро Радковець — знаний екскурсовод зі Львова;
Отець Антоній з храму Святого Онуфрія.
Вчитель Гарматій О.Я.
«Екологічна акція «Збережи ялинку» |
|
18.12. 2017р. у 4 – Д класі відбувся урок з предмету «Я у світі» на тему «Екологічна акція «Збережи ялинку» . Створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев. Набагато цікавіше створювати новорічні композиції, які можна прикрасити власноруч зробленими ароматними імбирними пряниками у формі чоловічків.
Вчитель Фрейда Х.М.
Кейс-урок на тему «Магія Дня Святого Миколая» |
|
18.12.2017 р. у Національному музеї ім. А. Шептицького Гарбуз О.Я. з учителями англійської мови Тетяною Желізко, Лідією Дорош та учнями 2 – Г класу освоювали навчальну технологію – кейс-урок на тему «Магія Дня Святого Миколая».
Кейс-урок – це ниточка до дорослого життя з багатовимірним сприйняттям світу, цінностей та явищ. Заняття складалося з 6 розгорток, які системно відобразили і теми шкільної програми, і суміжну інформацію поза межами програми. З величезною цікавістю діти слухали розповідь отця Володимира з церкви Святої Анни про життя священика Миколая. На запитання «Святий Миколай – магія чи реальність?» відповідали, виконуючи творчі завдання з англійської мови, математики та української мови. Невимовне захоплення викликав у діток майстер-клас з образотворчого мистецтва кандидата мистецтвознавства Марії Цимбалісти «ІКОНА НА СКЛІ. СВЯТИЙ МИКОЛАЙ». Навіть фізхвилинки були тематично-математичними)
Чудовий переддень свята Миколая!
«Всеукраїнська акція «Миколай про тебе не забуде» |
|
15.12.2017р. у 4-В класі відбувся урок з «Я у світі» за темою «Всеукраїнська акція «Миколай про тебе не забуде». Учні підготували цікаву інформацію про відомих милосердних людей. Вони ознайомилися з Всеукраїнською акцією «Миколай про тебе не забуде» та роботою Фабрики Святого Миколая. Був організований збір коштів діткам-сиротам, а також розмальовування пряників. Майстер-клас провів відомий актор О.Пригода.
Вчитель Козак Т.А.
« Мандруємо до Святого Миколая» Інтегрований день (літературне читання, природознавство, образотворче мистецтво, англійська мова)
|
|
14 грудня учні 4 – Д класу разом з вч. Фрейдою Х.М. вирушили у мандрівку до Святого Миколая. Дорогою діти вивчали історію та природу рідного краю. У Рогатині побували в церкві Святого Духа, де брала причастя Настя Лісовська (Роксолана). Милувалися Сріблястими водоспадами у селі Шешори. А завершилась мандрівка у мальовничому куточку Покутсько – буковинських гір – «Маєтку Святого Миколая».
Майстер-клас з випічки хліба |
|
У 2-В класі (вч. Гетьман Г.С.) відбувся інтегрований день з трудового навчання, природознавства, літературного читання та математики у пекарні с.Шегині.
На кордоні в Шегинях побували
У пекарні самі пекарями стали:
Висівки до борошна додавали,
Хліб місили, в форми накладали...
Духмяний хліб зі шкоринкою випікали...
Поки пікся хліб, "карооке"співали.
"Дзідзя" слухали і істину запам'ятали:
У всьому мусить бути "міра" -
Це правило на носі зарубали.
Казка – вигадка, та в ній
Щось повчальне, зрозумій!
8 грудня 2017 р. у 3-Б, В, Г класах відбувся урок «Літературні казки» за участю письменниці, казкарки, журналістки, доцента кафедри укр. преси факультету журналістики ЛНУ ім.. Івана Франка, провідного редактора театру ім.. Марії Заньковецької Лесі Кічури.
Діти залюбки поринули у чарівний світ казок письменниці, насолоджувалися цікавими сюжетами, оригінальністю задумів, майстерністю викладу, бо казки Лесі Кічури – неймовірно теплі, фантастично добрі, наскрізь позитивні, немовби усміхнені, а це означає, що приречені на успіх у маленьких читачів.
Вчителі Балук Н.В., Танавська Т.І., Бойко С.В.
Бесіда "Я та незнайомець" |
|
І знову цікаві, зворушливі, яскраві зустрічі...
5 грудня 2017 року в гостях у 4-Б класу побував поліціянт Назар Франчук, який провів бесіду з рольовими іграми на тему "Я та незнайомець".
Дякуємо Назарові за цікаве та корисне спілкування.
Вчитель Гарматій О.Я.
Інтегрований урок з математики та трудового навчання у ПриватБанку |
|
Багато грошей не буває.
А як примножить й захистить?
Наш 2-В вже добре знає:
Клади в Приват й спокійно спи.
Вчитель Гетьман Г.С.
ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ДІТЕЙ "КОНФЛІКТИ. ЯК ПРАВИЛЬНО ВИРІШУВАТИ?" |
|
30 листопада 2017 року в 4-Б класі відбувся психологічний тренінг «Конфлікти. Як правильно вирішувати?», який провела керівник Навчального центру "Puzzle". Школа успіху для підлітків.
Конфлікт! Звучить насторожуюче, чи не так? Але що ж це таке насправді? Як ставитись до нього? Як поводитись у конфлікті та як його ефективно вирішити? І чи можна передбачити та попередити конфлікт?
У результаті тренінгу учні отримали відповіді на усі ці питання, з'ясували власну поведінку у конфлікті та можливості її вдосконалення.
Вчитель Гарматій О.Я.
Бінарний урок з математики та інформатики |
|
Цей світ не може без грошей прожити,
Людина не вміє без надії жити.
Тому професія банкіра
Важлива для життя й для надіі.
Відкриєм ми простори Інтернету,
Його глибин незвідані шляхи,
Корисні посилання і веб-сайти,
І скриньки, і домашні сторінки.
29 листопада в 2-А класі у відділенні ПриватБанку відбувся бінарний урок з математики та інформатики на тему : "Віднімання одноцифрового числа з переходом через 10: віднімання частинами і табличний спосіб віднімання. Доповнення скороченого запису умови складеної задачі. Розв’язування складеної задачі за планом. Складання задачі за скороченим записом. Обгрунтування вибору розв’язку. Початкові уявлення про Інтернет. Можливості інтернету." Діти ознайомилися з різними способами віднімання з переходом через десяток, дізналися що таке Інтернет, електронна пошта, Інтернет-банкінг. А також учням розповіли про роботу банкірів та провели цікаву екскурсію по всіх куточках відділення. На закінчення уроку-екскурсії школярів запросили стати клієнтами ПриватБанку, виготовивши картки Юніора.
Вчителі Петрів С.С. та Купчак Н.О.
Музейний урок з української та англійської мов та образотворчого мистецтва |
|
Сіла осінь на порозі,
Довгі коси розплела,
Спілі яблука на возі
До бабусі привезла.
Вітром двері відчинила:
- Дари з воза забирайте!
Павутинкою злетіла:
- Через рік мене чекайте!
27 листопада у 2-А класі у Національному Музеї ім. А. Шептицького (вул.Драгоманова, 42) відбувся музейний урок з української та англійської мов та образотворчого мистецтва на тему «Золота осінь». Діти ознайомилися з віршами та піснями про осінь не тільки українською, а й англійською мовами, а також створили надзвичайні картини своїми руками, наче справжні художники.
Вчителі Петрів С.С. та Кундельська І.М.
16.11.2017р. в 4-В класі відбувся захоплюючий урок з образотворчого мистецтва за темою «Поняття «інтер’єр». В давній українській хаті. Малюнок на склі». До діток в гості завітав відомий львів’янин, талановитий актор Олег Пригода. Він майстерно і цікаво показав учням технологію розпису на склі. У всіх учасників майстер-класу вийшли яскраві і гарні роботи.
Класний керівник: Т.Козак
День української писемності та мови |
|
День української писемності та мови проходив під гаслом: "Українська мова - барвиста нев'януча квітка". З вуст учнів 2Б класу звучали вірші, прислів'я, приказки на мовну тематику.
Вчитель Ненчук Т.С.
Бібліотечний урок «Мій тато став зіркою» |
|
«Мій тато став зіркою» - книжка про світло й надію від Галини Кирпи.
«Події на Майдані ніколи не минуть у душі. І у моїй пам’яті вони також залишаться назавжди», - зізналась письменниця, поетеса, перекладач Галина Кирпа під час зустрічі з учнями.
Авторка презентувала гостям заходу свою книгу «Мій тато став зіркою», що вийшла у «Видавництві Старого Лева».
У зворушливій оповіді про дівчинку, тато якої загинув на Майдані, героїня роздумує на зовсім не дитячі теми. Пані Галина розповіла також про сприйняття твору дорослими та маленькими читачами.
«Всі дорослі, мої знайомі, кажуть, що плакали, коли читали цю книжку. І я, коли писала її, також плакала, - зізналась авторка. - А діти зовсім по-іншому сприймають цю історію, тим паче, коли мама героїні каже, що її тато став зіркою. Це дорослі розуміють, що це – трагедія, а для дівчинки це є надією. Тато – зірка! Вони колись побачаться. А що, як він сяде на ту тополю і вони поговорять? Дитяча душа так це сприймає. І тут для мене було дуже важливо психологічно правильно все це передати. Передати так, щоб у це можна було повірити».
Авторка каже, що попри дуже непросту тему, що розкрита у книжці, сам твір – про світло, надію та любов.
«Хтось з письменників сказав, що це книжка про світло й надію, і це світло, мабуть, і тримає нас зараз. І якось треба вберегти дитячу душу від відчаю, розпачу, безнадії. Мені б дуже хотілося, щоб цю книжку читали. Щоб люди були чуйнішими, милосерднішими і добрішими. Може я ідеалізую, але я би хотіла жити у тому світі, де всім було б добре, затишно, де б всі любили один одного».
За матеріалами сайту "Видавництво Старого Лева"
Вчитель Гарматій О.Я. , бібліотекар Макаровська Л.В.
Навчальний проект «Мої досягнення» |
|
10.11.2017 в 4-В класі був проведений урок з «Я у світі» за темою «Історія досягнень людини», «Мої досягнення» (навчальний проект). Про свої досягнення в мистецтві учням розповіла В.В.Ковальчук – художник-ілюстратор, літератор, член Національної спілки художників України, лауреат Державної премії ім. Лесі Українки та Літературної премії ім. Олени Пчілки, дипломант республіканських і всесоюзних конкурсів «Мистецтво книги», міжнародних художніх виставок.
Вчитель Козак Т.А.
Бінарний урок у Національному музеї ім.А.Шептицького |
|
<span style="font-size: 10.0pt; line-height: 115%; font-family: 'Tahoma','sans-serif';"