• 0-02-05-2975a6314d64d506d9e3decb3d987bb25dfd5d647e04dacc1634a3b30dc446ea_b8967f6b.jpg
  • 0-02-05-dd7ae8c1854b21dab49ee181a86dd9ad3b05d7826a8ed97cc4afa18262366f45_1fdafdf6.jpg
  • 58.jpg
  • etno2.jpg
  • lin_1.jpg
  • pizap.com14797184317421.jpg
  • promo_16_1.jpg

Сторінка адміністрації

Ворона Наталія Романівна - директор школи

читати далі

 Сучасний урок

"Здорова постава"

За межами уроку

Переможець конкурсу "Таланти твої, Україно!"

Подорожуючи вчимось

Печу, печу хлібчик!

читати далі

Конкурс з ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно"

 

 
Мені щастить на унікальних, обдарованих дітей, які стають успішними людьми в дорослому житті, всі до одного знаходять себе в улюблених професіях, стають активними громадянами. Тішуся за всіх діток, які понесли зі собою із класу на другому поверсі школи шматочок мого серця.
Але такий самородок трапився у моєму житті вперше. Цей семирічний хлопчик – справжній скарб! Маленький умілець, який має безліч талантів, захоплень і вдало розвиває свої такі різноманітні природні здібності за підтримки батьків!
І ось – перемоги!
І місце у районному етапі обласного конкурсу з ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно"
І місце в Обласному конкурсі з ужиткового мистецтва «Таланти Твої, Україно» 2021 р.
Скопійовано із сайту   #Управління_освіти_Львівської_міської_ради | #ЦТДЮГ | #Центр_творчості_дітей_та_юнацтва_Галичини:
 «Попри усі перешкоди та виклики цього «Ковідного» року ми успішно провели обласний конкурс образотворчого та ужиткового мистецтва «Таланти твої, Україно!» …
Ми щиро вражені майстерністю юних вишивальниць та вишивальників, ткачів та ткаль, писанкарів та керамістів.   …  членів журі вразила майстерність найменших учасників конкурсу …»
Номінація «Кераміка». Пластичне формування глиняного горщика відбулось за допомогою гончарного круга. Декоративний візерунок – косівський орнамент  (регіон Гуцульщина (Косів) - нанесений  після випалювання. Для забезпечення непротікання на поверхню виробу нанесено глазур. 
Горщик призначений для декоративних цілей.
Учень 1-Г класу Назар Лукаш, вчитель Олександра Гарбуз.

Міський екологічний конкурс «Екосупергерой»

 

У Новій українській школі великого значення набув аспект педагогіки партнерства між усіма учасниками освітнього процесу.
 «Головний метод гуманістичного виховання – нести дитині радість спілкування з нами: радість спільного пізнання, спільної праці, гри, відпочинку», Ш. О. Амонашвілі.
У березні 2021 р.  учні та батьки 1-Г класу (вчитель О.Гарбуз) дізналися про проведення міського екологічного конкурсу «Екосупергерой» та із захопленням долучилися до виготовлення своїх неповторних супергероїв та створення для кожного з них паспорта у формі коміксу.
Батьки і діти об'єдналися у класну творчу групу, обмінювались думками, ділились інформацією, працювали на спільний класний проект «Королівство Лева» -  королівство, у якому чисто, приємно, затишно, де всі мешканці дбайливо сортують сміття і виготовляють з нього різноманітні потрібні речі.  Інші діти з татом та мамою працювали над виготовленням індивідуальних проектних робіт.
І ось – результати!
2 місце та  Диплом ІІ ступеня від Управління освіти ДГП Львівської міської ради - Даниїл Скробач (ПШ №53, учень 1-Г клас).
Диплом для команди учнів 1-Г класу ПШ №53 за  участь у конкурсі.
Диплом кожному учневі  за активну участь у конкурсі.
Подяка класному керівникові за підготовку призерів міського екологічного конкурсу «Екосупергерой».
16 родин отримали подяку від класного керівника за творчість, креативність та активну участь у конкурсі.

Робота гуртка Code Club

 

Протягом першого тижня березня гуртківці Code Club мали змогу презентувати свої проекти для учнів 3-іх та 4-их класів під час ранкових зустрічей. Перший проект, який представили учні - це гра "Пінг Понг", створена у середовищі Scratch. Глядачі мали змогу протестувати гру як справжні тестери ІТ компаній. Другий проект - це керування роботом Codey Rocky у додатку Makeblock. Учні з радістю і задоволенням презентували свої роботи, навчаючи цим самим інших дітей.
Керівник гуртка Купчак Н.О.

Ляльковий театр "Сніговик та Сонечко"

 

Учні 2-В класу, кл.керівник  Танавська Тетяна Іванівна. https://youtu.be/MuCSQ1OVkPg

 
Так, 19 лютого для учнів нашої школи перші уроки розпочались Гімном України та вшануванням хвилиною мовчання загиблих на
Майдані Незалежності в лютому 2014 року.
«Вони вмирали, щоб жила Україна»
 Мамо, не плач. Я повернусь весною. https://youtu.be/-AQuDPyZoVY
 Учні 1-Г класу, класний керівник Гарбуз О.Я. 
 Учні 1-А класу, класний керівник Петрів С.
 Учні 1- В класу. Класний керівник Гетьман Г.
«Ангеликів виготовляли, Небесну Сотню вшанували.» 
 «Політ у вічність»
Схилились всі в скорботі на Майдані,
 Стогнала пісня боляче в вухах.
 Героїв проводжали в путь останній, 
Через Майдан несли їх на руках. 
Якби зібрати всі докупи сльози, 
В скорботні дні в заплаканих очах,
 То всіх катів, яких ми мали досі , 
Можна втопити в цих людських сьозах. 
Нам на землі всім пам'ятати треба, 
Що вмерли воїни за нас від ран. 
Вони на нас дивитимуться з неба,
 Щоб ми, живі, не зрадили Майдан. 
Небесна сотня в вирій полетіла, 
Де їх чекає вічне і нове.
 І хоч герої полишились тіла, 
Їх дух незламний серед нас живе.
Учні 2-В класу, кл.керівник Танавська Т.І.
 19 лютого 2021 року на уроках християнської етики учні 3-х класів молитвою при запаленій свічці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, дізналися " Хто такі ангели" зі сторінок Святого Письма та розглянули небесну ієрархію ангельського світу.
Вчитель Маслій Н.
 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної СотнІ. Учні 3-А класу вшанували хвилиною мовчання наших героїв і виготовили  вінок з квітів та листівки. Класний керівник Новікова Л.
 
Учні  3-Г класу виготовляли ангеликів з вовни❤
З ними вони вшанували пам’ять наших Героїв біля Меморіалу Небесної Сотні????
В цю роботу маленькі ручки вклали душу і серце, усю любов та вдячність тим, хто поклав своє життя за волю України????
Пам'ятаємо???? ❤
І, звісно, участь дітей в акції « Ангели пам‘яті» на Меморіалі пам‘яті Героїв Небесної Сотні. Це є важливим моментом у вихованні в дітей почуття гідності, патріотизму, можливість знайомитись з історією нашого народу. Наші школярики мали нагоду спільно з родинами Героїв Небесної розвішати ангеликів на території меморіалу, бути присутніми на спільному молебні. Народ, який пам‘ятає своє минуле, має майбутнє!!!!
Класний керівник Білобринь Н.  

 

 
Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні,  3-В клас,  класний керівник: Т.Козак 
Бесіда "І дух незламний і безсмертний подвиг". Молитва. Хвилина мовчання.  Запалення лампадок.
Участь у лінійці, яка присвячена до вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Фото-колаж пам'яті Небесної Сотні у бібліотеці .

Конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер-2020"

 

У Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер - 2020" взяли участь 146 учасників із нашої школи. Відмінні результати показали 21 учень, добрі - 76 учнів. Цей конкурс кожного року все більше захоплює учнів до участі у ньому. Діти із задоволенням розв'язують логічні завдання конкурсу на комп'ютері.
Координатор конкурсу Купчак Н.О.

Результати конкурсу "Осінній колосок - 2020"

 

В осінньому  конкурсі «Колосок» взяло участь 316 дітей. З них отримали «золотий колосок»- 154 дитини, «Срібний колосок»-  89 дітей, «колосок» - 73 дитини.
Координатор конкурсу Новікова Л.М.

Онлайн - конкурс «Мій Лис Микита»

 

 
Учениця 3 - Д класу, Іванова Софія, взяла участь в онлайн – конкурсі дитячої творчості «Мій Лис Микита» (організатор – Дім Франка) та здобула І місце у номінації «Малюнок». За свою творчість Софійка отримала чудовий подарунок – книгу «Лис Микита».
Вчитель Фрейда Х.М.

Конкурс "Збережи ялинку"

 


Кожного року до новорічних свят в Україні вирубують мільйони дерев. На жаль, люди не замислюються над впливом цього варварства на навколишнє середовище. Наслідки того, що ми робимо з природою сьогодні, отримають наші діти завтра. 
Учень 4-В класу Караськевич Макар разом з сім’єю взяв учась у конкурсі «Збережи ялинку» і отримав перше місце.
Сім’я Караськевичів використала дерев’яну ялинку з вишивкою, замість живої. Вони створили новорічний затишок дома не знищуючи дерев та не використовуючи пластику, а ще, інсталяція може повторно використовуватись наступні роки. Так родина прийшла до ідеї дерев‘яної ялинки з вишитими іграшками. Тішить, що такий новорічний декор, не потребує ані великих матеріальних затрат, ані значних навичок. Кожен може втілити цей задум і зберегти ще одне ялинкове життя.
Вчитель Смерека О.С.

День Соборності України

 

То було 22 січня 1918 року. У Києві на майдані святої Софії зібралося багато-пребагато люду, у церквах дзвонили дзвони, вулицями марширувало українське військо, радісно грали оркестри, маяли на вітрі національні прапори.
То було велике свято - Україна проголосила себе самостійною, вільною державою.
А через рік, 22 січня 1919 року, на майдані святої Софії було проголошено злуку всіх українських земель в одну спільну Соборну Українську Державу.
Нині, в цей день, ми святкуємо об'єднання Західної України із Наддніпрянською Україною, щоб міцніти, самостверджуватися й розбудовувати власну державу.
Наш ланцюг єдності: вчителя, батьків та учнів.
Вчитель Гарматій О.Я.

 Останній дзвоник - 2020

 


Переможці конкурсу "Олімпіс"

 

Учні 4 А класу активні учасники конкурсу "Олімпіс". Із задоволенням працють та перемагають.
Вчитель Петрів С.С.

Конкурс "Органічні продукти"

 

Учні 4 - А  та 4-В класів приймали участь у конкурсі "Органічні продукти", котрий проводила Львівська обласна адміністрація. 
Органік - це продукти без хімії та ГМО, що у всьому світі мають відповідний сертифікат.
Вчитель Петрів С.С.

Оперета "Лис Микита"

 

Чимало несподіванок: від самого звучання  традиційних інструментів, колоритних звучань цимбалів, бандури, дримби і трембіти, до сценографії, яскравих костюмів та масок звірів, а також сучасних технологій 3D-проекції та світла, чекало на батьків та дітей 4- А класу.
Від перегляду оперети  "Лис Микита" усі отримали моральне задоволення та гарний настрій.
Вчитель Петрів С.С.

День пам'яті «Жива історія Майдану»

 
В блакить небес, у зоряні світи
 Злетіли тихо душі – соколята…
Щоб у піснях лишитись назавжди
 І Україну славою вінчати!

 

 

       «Про смерть говорити незручно…». Напередодні  ці слова із посту Ірини Дідич проникли в саме серце,  заставили мозок працювати на повну ...  «Вам зручно говорити про Героїв. Про Подвиги. Про Історію. Про Гідність. Про Свободу. Про Людяність. Про Майдан. Але про смерть вам говорити незручно», пише донька загиблого на Майдані Героя. «Але ви маєте знати…»
     Так! Маємо говорити! Маємо знати ми! Мають знати наші діти і всі наступні покоління! Знати для того, щоб суспільство не забувало тих людей, які відійшли у вічність, віддаючи власні безцінні життя заради нової омріяної України,  які гинули за честь, за волю, за право бути Українцем! Знати для того, щоб більше ніхто і ніколи не платив таку високу ціну за свій вибір!
       20.02.2020 р. перший урок пам'яті «Жива історія Майдану» учні 1- 4 класів Початкової школи № 53 м. Львова розпочали з молитви,  покладання квітів та запалення свічок біля шкільної стели героям Небесної сотні. Не залишила нікого байдужим лінійка-реквієм «Герої не вмирають»,  яка об’єднала учнів 3-4 класів, їхніх батьків та вчителів.  Затамувавши подих, школярі слухали розповідь учнів 4-Г класу (класний керівник О.Гарбуз) про страшний час в історії людства, коли люди України вкотре намагались відстояти свою свободу.  Щирі дитячі слова… Пісні… Танець ангелят… Сльози на очах у присутніх …
            Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!
У дійстві взяли участь учасники шкільного хору сопілкарів (керівник Є.Ваньчак) та народного дитячо-юнацького хореографічного ансамблю народного танцю «Полуничка» (керівник Н.Добинда).
 НМЦО м.Львова загальноміський флешмоб "Крила подяки Небесній Сотні"
#КрилаподякиНебеснійсотні

День пам'яті Героїв Небесної сотні

 

Учні 2-А класу 20 лютого вшанували пам`ять подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної сотні. Учні переглянули відео "Небесна сотня поіменно ", власноруч  виготовили білих ангелів на їх честь та вшанували хвилиною мовчання Героїв, які не вмирають.
Вчитель Новікова Л.

Коляда 2020

 

24 січня  2020 року в актовій залі ПШ №53 м. Львова відбувся концерт «Прощання з колядою». В урочистому святковому дійстві взяли участь учні хору « Ми маленькі українці». Під керівництвом Заслуженого вчителя України Ваньчак Є.П. звучали як традиційні коляди, так і ті, що зараз не часто виконуються в час Різдва. На завершення концерту до присутніх звернувся отець Володимир з церкви Святої Анни. Він подякував учням за свято прощання з колядою, яке, за його словами, є найпрекраснішим прощанням з усіх, адже «через рік коляда повернеться в наші домівки, в наші серця». 

Різдвяна казка

 

У цей особливий час разом з всією Україною колядували і діти початкової школи № 53. Учні, батьки та класний  керівник  3 - В класу Смерека О.С. запропонували ще раз зануритися у Різдвяну казку.
До вертепу поспішайте.
Сина Божого вітайте.
І всім людям говоріть.
Що Христос прийшов на світ.
 Христос рождається! Славімо його!

«Урок органіки та безпечного харчування»

 

 

В рамках соціально – освітнього проекту ( 7 аграрного сезону Агропорт Україна )  20 січня   2020 року представники  департаменту агропромислового розвитку ЛОДА  для учнів 3-4 класів організували «Урок органіки та безпечного харчування». Учні школи дізналися, що таке органічна продукція та яким чином її вирощують і маркують; ознайомились з основами здорового харчування. Діти отримали книжечки «Розмалюй майбутнє у власні кольори». За найбільш оригінальні відповіді на запитання у книжці школярі зможуть отримати подарунки для своєї родини у формі "органічного кошика зі смаколиками".

КОЛЯДА -2020

 

Ось і настали Різдвяні свята : такі родинні,славні і величні. Прикрашені дідухом та ялинкою, різдвяною таємничістю та неодмінно – українською колядою, яку творять і передають з уст в уста як дорослі, так  і маленькі колядники.  24 грудня 2019року у школі лунали українською та англійською мовами  щирі віншування та колядки, привітання з Новим роком та Різдвом Христовим хору «Ми маленькі українці». Пластуни нашої школи  передали Вифлеємський вогонь, щоб у Святвечір символ миру, якого ми так бажаємо, загорівся в наших оселях.
Підготували лінійку: Заслужений  вчитель України Ваньчак Є.П., педагог – організатор Кундельська І.М., вчитель англійської мови Гуль Ю.Б..

Прем'єра балету «Лускунчик»

 

,, У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити"
Сократ

 

Два сонечка засвітили нам, глядачам, з великої сцени у спільному проекті  Львівського театру опери та балету і хореографічної школи. З великим захопленням ми з учнями 4-Г класу та батьками переглядали прем'єру балету «Лускунчик» Петра Чайковського у новій постановці, де, серед інших акторів, професійно танцювали дві сестрички - дві мої учениці Софія і Анна Гудима.   
Однокласники вдячні  юним балеринам за створення чудового новорічного настрою і відчуття свята.
Вчитель Гарбуз О.Я.

4-В клас подорожував з Святим Миколаєм

 

Капела "Дударик" дорогами Святого Миколая мандрувала.
Діточок і наш клас ангельським співом розважала.
Ми вболівали, коли ангели чортів долали,
А ще однокласницю Маріанну на великій сцені вітали...
Вчитель Гетьман Г.С.

"Чарівна ніч"

 

Похід у театр "І люди, і ляльки". Пізнання добра через перегляд вистави про Святого Миколая "Чарівна ніч" (12.12.2019).
Вчитель Романишин О.Є.

"Пітер Пен: нова історія"

 

Національний український драматичний театр ім. М. Заньковецької запросив учнів 1 - Г класу на виставу "Пітер Пен: нова історія ". Так ми відпочиваємо в позаурочний час.
Вчитель Бойко С.В.

Андріївські вечорниці у 4-В класі

 

Вечорниці святкували,
Щастя долю закликали.
Дівчатонька ворожили,
Вареничків наварили...
Калиту кусали, 
На коцюбі гасали.
А ще в давні ігри грали,
І співали, й танцювали
Між собою жартували
Ось так Андрія відзначали.
Вчитель Гетьман Г.С.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ "ПОДАРУЙМО ДІТЯМ СВЯТО" – 2019

 

Монастир святого Онуфрія у Львові. Ранкова зустріч учнів 4-Г класу (класний керівник О.Гарбуз) у храмі Господньому.
Ми дуже хочемо, щоб Миколай прийшов до всіх-всіх-всіх дітей!!!

Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас -2019"

 

Все більш масовим у світі стає Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас"("Бобер"). 
Конкурс є одним з перших етапів участі учнів у цікавих змаганнях з інформатики та спортивного програмування. Метою більшості завдань конкурсу є ілюстрація ефективного застосування класичних та сучасних алгоритмів до розв'язування прикладних та олімпіадних задач.
Цього року конкурс проходив з 10 по 15 листопада. Наша школа теж долучилася до розв'язування цих цікавих та творчих завдань. Всього взяли участь 153 учні нашої школи : 60 другокласників, 44 третьокласники та 49 представників четвертих класів. Дуже дякую всім хто долучився до проходження конкурсу!
Координатор конкурсу Купчак Н.О.

Свято до "Дня писемності"

 

Читайте книги та поспішайте до бібліотеки ???? !!!  Свято до "Дня писемності" у 2-Г класі. Творчо, пізнавально та цікаво.
Вчитель Білобринь Н.В.

75-ті роковини від дня смерті Андрея Шептицького

 

Учні та батьки 4-Г класу (класний керівник О.Я. Гарбуз) відвідали невелику цегляну каплицю у с. Прилбичі Яворівського р-ну, щоб у 75-ті роковини від дня смерті Андрея Шептицького, віддати шану родині митрополита.  Школярі дізнались, що в  1939 році радянські солдати варварськи познущалися з родинної святині Шептицьких, для розваги розстрілявши усипальницю з крупнокаліберного кулемету. Діти на власні очі побачили численні отвори від куль, залишені на чавунних дверях будівлі.  Молились за Україну. 

Лінійка до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України

 

 

14 жовтня кожного року увесь християнський світ з глибокою любов'ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю. 11.10.2019 року, в нашій школі відбулася лінійка, приурочена святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню захисника України . Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв'язок поколінь та невмирущість героїчних традицій нашого народу. Лінійку підготували хор учнів 3-4класу, Є.Ваньчак, І.Кундельська.

Виставка "Барви милосердя"

 

28.09.2019  учні 4-Г класу з батьками та вчителем О.Гарбуз відвідали виставку «Барви милосердя» у Львівський палац мистецтв / Lviv Art Palace .
Учениця класу - надзвичайно талановита юна художниця Наталочка Гуфрій  - здивувала і захопила своїм талантом однокласників та їхніх батьків,. Присутні мали змогу побачити "картини, в яких звучить музика барв та поезія світлих почуттів!" 

Вишивка - святиня й скарб народу

Всеукраїнський конкурс з програмування "Володарі Scratch"

 

Scratch – це проста, зрозуміла та цікава візуальна мова програмування, яка була розроблена спеціально для дітей в MIT для вивчення азів кодування в ігровій формі. На сьогоднішній день в Україні існує багато ініціатив з вивчення Scratch й багато шкіл викладають дану мову в рамках навчальної програми. До участі у всеукраїнському конкурсі з програмування приймалися проекти у форматі гри або додатку, створені у середовищі Scratch, в одній з категорій:  Школа майбутнього  Здоровий спосіб життя  Діти за мир  Агро очима дітей.
У конкурсі взяли участь дві команди з гуртка Code Club. Команда з 4-В класу (Парійчук Дарія, Панасюк Анастасія, Клецко Дарина) представила гру у категорії "Агро очима дітей", команда з 3-В класу (Баїк Максим, Гладьо Данило, Невестюк Арсен) створила гру з категорії "Діти за мир". Усі учасники були нагороджені сертифікатами за участь. Ментором-наставником учасників конкурсу виступила керівник гуртка Code Club Купчак Наталя.

Обласна виставка-огляд на кращу великодню композицію "Писанковий розмай"

 

Під свист снарядів, мін і куль,
Під матерів і вдів ридання…
Тріщать автомати, лунають гармати,
Розносить позиції ГРАД…
В свою перемогу ми віримо свято!
Ніхто не відступить назад…

Студія образотворчого та ужитково-декоративного мистецтва «ПИСАНОЧКА».
Керівник Гнилякевич І.В.

Конкурс Бебрас-2018

 

З 11 по 13 листопада у школі проходив конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бебрас - 2018" серед учнів 2-4 -их класів.

Всі конкурсанти з легкістю та задоволенням розв'язували задачі конкурсу, а також були нагороджені сертифікатами і подарунками від організаторів конкурсу.
Шкільний координатор Купчак Н.О. 

Вшанування пам'яті Великого Кобзаря

 

У всьому світі ростуть діти
І знають всі, всі, як один, 
Що в березні родився геній, 
Поет, мислитель, Землі Син.
 
Це наш поет - Тарас Шевченко,
Йому хвала й земний уклін,
Бо наша гордість, наша слава,
Воля, нескореність...Це він!
15 березня 2019 року відбулася лінійка "Великий Кобзар - наша гордість, наша слава", на якій учні 2-3 класів разом з хором учнів 3-4 класів, під керівництвом Ванькак Є.П. та Кундельської І.М. вшанували творчість великого сина українського народу Тараса Шевченка.

Конкурс читців творів Шевченка у 3- Г класі

 


Учні 3-Б класу взяли участь у Львівському дитячому конкурсі рисунку до Дня народження Тараса Шевченка.
Вчитель Ненчук Т.С.

"Екологічна грамотність"

 

Вивчаючи природу-вивчаємо світ. Учні 3А класу успішно пройшли  дистанційних онлайн конкурс "Екологічна грамотність" на платформі Всеосвіта.
Вчитель Петрів С.С.

Конкурс з української мови

 

Чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити все життя (Франсуа Вольтер).
Учні 3А класу успішно пройшли онлайн конкурс з української мови " Всеосвіта Зима 2018-2019." 
Вчитель Петрів С.С.

"Зимові свята в традиціях нашого народу"

 

Учні 3А класу успішно пройшли онлайн конкурс "Зимові свята в традиціях нашого народу".
Вчитель Петрів С.С.

Коляда 2019

31 січня учні нашої школи у супроводі дитячого хору "Ми маленькі українці"(кер. Ваньчак Є.П.) провели прощання з колядою. Дзвінко лунали колядки під музичний супровід сопілок. У школу ще раз завітав магічний дух Різдва. На завершення заходу о.Володимир подякував діткам за чудову прославу Ісуса і окропив усіх Йорданською водою.  

Всеукраїнська благодійна акція "Миколай про тебе не забуде!"

 

Дев'ятнадцятого грудня - день святого Миколая.
Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до Святого листи зі своїми побажаннями і кидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно. При цьому моляться до Чудотворця і просять передусім здоров’я собі та батькам.
А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.
В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у цей день опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки. 
Цього року учні нашої школи стали помічниками Святого Миколая і долучилися до Всеукраїнської благодійної  акції "Миколай про тебе не забуде".
Сподіваємося, що змогли здійснити хоч частинку дитячих мрій, а їхні серденька наповнилися щирою втіхою і любов'ю.

Мюзикл-казка "Пригоди Святого Миколая"

 

Учні 3-Б класу разом з вчителем Ненчук Т.С. відвідали мюзикл-казку "Пригоди Святого Миколая" у виконанні капели "Дударик" у супроводі рок-оркестру.
Переспівані "Дудариком" пісні,
Дуже гарні, дзвінкі, запальні,
Довго не покинуть нашу душу,
І про це я з певністю сказати мушу.

"Слово до слова"

 

"Мова вдосконалює серце і розум народу, розвиває їх"
Олесь Гончар

Учні 3-А класу успішно пройшли онлайн конкурс до Дня української писемності " Слова до слова", котрий тривав  09.11 - 17.12  платформі "На урок".
Вчитель Петрів С.С.

Благодійна акція

 

13 грудня 2018 року учні та батьки 3-Г класу (класний керівник О.Я.Гарбуз)  з благодійною метою відвідали Буський районний дитячий будинок "Добре серце" у с.Новий Милятин.
Мета поїздки: виховувати в учнів гуманні почуття до дітей, які виховуються без батьків; спонукати робити людям добро, проявляти милосердя до них; довести, що від кожного з нас залежить майбутнє нашого суспільства, тому ми повинні докладати максимум зусиль для того, щоб врятувати світ добротою, красою своєї душі.
Учні підготували для вихованців дитячого будинку виставу-мюзикл «Чекаємо Святого Миколая!», привітали їх із прийдешніми  новорічно-різдвяними святами. Батьки передали дітям-сиротам подарунки.

Година коду 2018

 

Щороку на початку грудня у світі проходить акція Година коду.
Це глобальна ініціатива щодо популяризації інформатики серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 
Цього року Година коду  вперше завітала у нашу школу з 3 по 7 грудня. У ній взяли участь учні 3-4 класів (учасники гуртка CodeClub) . Діти із задоволенням програмували свою Танцювальну вечірку з різними героями. Після успішного проходження Години коду всі учасники отримали сертифікати і наліпки.
Керівник гуртка Купчак Н.О.

 
ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 рр. В УКРАЇНІ 

 

З метою вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років, виховання в учнів патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу, 23.11.2018 року у школі проведено перший, як Урок пам'яті жертв голодомору. Учні виготовляли символічну квітку-незабудку, як символ пам'яті про численну кількість жертв.   
У бібліотеці школи учні ознайомились з фактами трагедії, переглядаючи літературно-книжкову виставку «Голгофа голодної смерті». 

І етап XІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення  її престижу, виховання у дітей  поваги до мови і традицій рідного народу, підвищення рівня мовної освіти й культури 15.11.18р. був проведений І етап XІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
 Журі розглянуло 24 роботи учнів 2-4 класів. Завдання, які були запропоновані учням, не виходили за межі навчальних програм і відповідали рівню Міжнародного конкурсу.
            Згідно з рішенням журі, визначено  переможців:
серед учнів 4 класів:
І місце – Маркевич Мілану (4А кл.)
ІІ місце – Щурка Остапа  (4А кл.)
ІІІ місце –  Цивелюк Єву( 4Б кл.)
                    Шумську Ксенію (4В кл.)
серед учнів 3 класів:
І місце -  Кравченко Маріанну (3Вкл.)
ІІ місце – Гураль Юлію (3Б кл.)
ІІІ місце –Чухен Анну (3В кл.)             
серед учнів 2 класів:
ІІ місце – Скрипку Анастасію (2Г кл.)
                  Кравець Христину (2В кл.)
ІІІ місце – Пилипця Юрія (2Г кл.)                
Бажаємо юним мовознавцям та їх вчителям подальших перемог!

"Мова калинова, мова барвінкова"

 

Велична, щедра і прекрасна  мова,
Прозора й чиста, як гірська вода .
Це України мова барвінкова,
Така багата й вічно молода.
У 3-Б класі відбулось свято, приурочене Дню української писемності та мови "Мова калинова, мова барвінкова". 
Вчитель Ненчук Т.С.

Олімпіада "Всеосвіта - 2018"

 

Цікавою і дуже пізнавальною стала для учнів 3-Г класу (вчитель О.Я.Гарбуз) участь в інтернет-олімпіаді від ВСЕОСВІТИ! Всі, хто виявив бажання, змогли перевірити та поповнити свої знання з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, МАТЕМАТИКИ, ПРИРОДОЗНАВСТВА, ІНФОРМАТИКИ та отримати нагороду за роботу. МОЛОДЧИНКИ!
Дякую Наталії Купчак за співпрацю!

Професійна майстерність

 

У сучасних умовах світ професій дуже рухливий: немала частина старих професій зникає, багато виникає нових спеціальностей. Професійна орієнтація у школі повинна врахувати перехід до більш престижних, цікавих і оплачуваних професій. Учень повинен знати якомога більше професій, їх особливості, вміти порівняти свої можливості з вимогами професій до її носіїв, повинен розвивати фінансову грамотність.
Учні 3А класу разом із класним керівником Петрів С. С. працюють у цьому напрямку.

Лінійка до 100-річчя утворення ЗУНР

 

Живи та міцній, Українська Державо! –
Вмирали у битвах мільйони борців,
Щоб стяг синьо-жовтий піднявсь величаво
Й над Києвом стольним віки майорів.
Боролись ми довго за волю, за право,
Щоб нині твій час, Україно настав.
Живи та міцній, наша юна Державо,
У дружньому колі свобідних держав.
06.11. 2018  в нашій школі відбулась урочиста лінійка до 100-річчя утворення ЗУНР , яку підготували учні 4-В класу з класним керівником Танавською Т.І.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КОНКУРС “THINKERS-2018”

 

Наш класний мудрагелик, розумник, хлопчик-всезнайко Данилко Острійчук, учень 3-Г класу! Вітаємо із перемогою на ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОМУ КОНКУРСІ “THINKERS-2018” (ІІ місце серед учнів 2 - 4 класів м.Львова).
Пишаємось тобою! 
Вчитель Гарбуз О.Я.

Захист довкілля

 

Екомічне зростання та захист довкілля не є випадковим поєднанням. Вони є протилежними сторонами тієї ж монети, якщо орієнтуватись на довготермінове процвітання.
                                                                                                                      Генрі Полсон 

Учні 3-А класу з вч.Петрів С.С.

Тиждень "Ми підприємливі" у 1-А класі

 

Підсумком 7 тижня навчання «Ми - підприємливі» для учнів 1-А класу став похід у Кондиторку на Лемківській . Під час майстер-класу ми вчились отримувати добрі результати та бачити свої реальні перспективи і можливості. Результат нашої праці був таким апетитним, що годі було втриматись і не скуштувати.
Вчитель Явор І.І.

Всеосвіта - сучасні освітні програми в рамках Нової української школи

 

Сучасна освіта все більш явно орієнтуються на «вільний розвиток людини», на творчу ініціативу, самостійність учнів, конкурентоспроможність, мобільність майбутніх фахівців. Освічені діти – це майбутнє будь-якої країни в усіх сферах суспільного життя, найважливіший фактор її соціально-економічного та духовного піднесення, забезпечення конкурентоспроможності на світовій арені. Виховання інтелектуальної еліти нації вважається одним із найважливіших напрямів державної політики України в галузі освіти.
Учні 3 А класу, кл.к. Петрів С.С., прийняли участь у  міжнародній олімпіаді « Осінь- 2018» спрямованому на покращення знань з української мови від освітнього проекту «Всеосвіта». А також, у Всеукраїнському конкурсі «Безпечна дорога до щколи» спрямованому на покращення знань правил дорожнього руху  від освітнього проекту «Всеосвіта».
Учні отримали дипломи та сертифікати, а їх батьки подяки.

Квест «У пошуках шоколадного левчика»

 

Учні 3-А класу, кл.к. Петрів С.С.,поглиблювали   знання з історії Львова, пройшовши квест «У пошуках шоколадного левчика»  вуличками рідного міста.
 

Конкурс "Купуй Львівське!"

 

Учні 4-Г класу (класний керівник Бойко Світлана Володимирівна ) взяли активну участь у конкурсі "Купуй львівське". 06 жовтня учасники конкурсу були нагороджені сертифікатами.

 

Дипломантами Львівського міського конкурсу дитячого малюнка "Купуй львівське" стали учні 3- Б класу Довгань Властимира, Гадзало Теодор, Желік Роман та Стрельбицька Анастасія.
Вчитель Ненчук Т.С.

Конкурс з БЖ "Вивчай! Знай! Дотримуйся!"

 

04.10.2018 року учні 4-В та 4-Г класів  приймали активну участь у конкурсі з БЖ "Вивчай! Знай! Дотримуйся!" у приміщенні ЛДУВС. Наша команда "Юні рятівники" показала міцні знання з пожежної безпеки, дорожнього руху та надання першої медичної допомоги. Цікаві завдання надихнули дітей на жваву роботу в команді, почуття взаємодопомоги, відповідальності, уміння розсудливо, швидко і правильно діяти в різних життєвих ситуаціях.
Вчителі: 4-В класу - Танавська Т. І. та 4-Г класу - Бойко С.В.

"Серце віддаю дітям"

 

28 вересня у 3-В класі відбувся виховний захід "Серце віддаю дітям", присвячений 100-річчю від дня народження В. Сухомлинського.
"Нехай над кожною нашою школою горить зоря любові, запалювати яку він навчав. Бо ж любов - джерело життя".
Ранкова зірка знову поспіша
Скоріш зігріть і приголубить віти.
Таке життя учителя з Павлиша.
Прекрасне і просте: робота й діти.
Вчитель Гетьман Г.С.
День Знань
      Флеш-мобом "Відкриваємо серце дітям" розпочався навчальний рік для учнів перших класів у ЛСЗШ №53. Під урочисті звуки шкільного дзвоника адміністрація школи запросила першокласників та батьків на перший у житті урок у стінах початкової школи. Щасливими усмішками та гарним настроєм наповнилася школа у День Знань.

 

 

 

 

 

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК 2018

 

«Сучасна дитина приходить до школи з величезними можливостями, але для того щоб вони перетворилися у реальні сили потрібний цілеспрямований педагогічний процес, який виховує, навчає, розвиває» 
Шалви Амонашвілі

Василь Сухомлинський казав: «Духовне життя дитини повноцінне лише тоді, коли вона живе у світи гри, казки, музики, фантазії та творчості».
Тож бажаємо нашим дітям ще довго залишатися у світі дитинства – прекрасному і зворушливому.
Дорогі діти, хай збуваються всі ваші мрії, успіхи у навчанні, вірних друзів і великих творчих звершень й надалі.

Майстер-клас у Львівській майстерні марципанів

 

25 травня у 1-Г класі відбувся майстер-клас у Львівській майстерні марципанів. Учні ліпили марципанових героїв з улюблених мультфільмів. У подарунок отримали  незвичні десерти, виготовлені за європейськими рецептами.
Класний керівник Карлик О.Б.

Свято Букварика 2018

 

Любі гості, мами й тати! 
В нас – Букварикове свято.

Учні 1-Б класу з вчителем Романишин О.Є.

«Татко Гусак»

 

22.05.2018 р. ми з другокласниками у  Планеті Кіно (ТРЦ «Forum Lviv») переглянули фільм «Татко Гусак». Під час обговорення бесідували про людяність і співчуття, вчились  аналізувати ситуації морального вибору; формувати в собі навички ввічливого спілкування зі знайомими та незнайомими людьми; виховувати почуття чуйності, доброти, бажання творити добро, культуру спілкування з друзями та рідними.
Вчитель Гарбуз Л.Я.

Всеукраїнський день вишиванки!

 

  Усе навколо завмирає,
Коли вдягаю вишиванку.
Лиш серце радісно палає,
Мов промінь сонця на світанку.
Коли вдягаю вишиванку,
Немов в любові признаюся
Своїй країні ніжно й палко,
Вдягну і Господу  молюся.
За мир та спокій в Україні!
Щоб вишивані візерунки
У долю кожної родини
Внесли приємні подарунки!
Святкову лінійку провела керівнику  хору "Ми маленькі українці" Ваньчак Є.П. разом зі своїми майбутніми артистами.

 

 

Міський конкурс «Усе починається з мами»

 

13 травня у у Палаці мистецтв відбувся міський конкурс дитячої творчості «Усе починається з мами». У номінації «Художнє слово» I місце отримала учениця 4-В класу Соханьчак Аліна ( класний керівник: Т.Козак)

Свято матері

 

Пам’ятаймо, милі діти,
Пам’ятаймо завжди з вами,
Що для нас в усьому світі,
Найдорожчі – наші мами!
Нам маленьким і дорослим –
Все дають вони з любов
`ю:
Ніжне серце, світлий розум,
Сили нашому здоров
`ю.
Як ставали ми на ноги,
Перший крок наш був – до мами!
Радість маєм чи тривогу –
Серце мами завжди з нами.
  Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас. Кожної людини, яка живе та ходить по землі. Це свято – День матері.  11 травня у 3-В класі відбулося свято «Мамо,тобі низесенько вклонюсь…»
Вчитель Танавська Т.І.

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

 


 
Упродовж дня проведено:
·      урок обережності для 1 класів (Перегляд мультфільму «Правила поведінки для учнів у надзвичайних ситуаціях». Обговорення побаченого);
·       естафетні змагання з елементами цивільного захисту на уроках фізичної культури
ü  «Школа виживання» (1-Б клас, 1-А клас, вчитель фізичного виховання Досяк Н.Й.)
ü  «Правила евакуації під час надзвичайної ситуації. Швидкий рятівник» (3-А клас) «Гасіння пожежі» (2-Г клас) вчитель фізичного виховання Васюта Р.В.;
·         показ відеофільмів про Чорнобильську трагедію та її наслідки
·      Бесіди: «Чорнобильська катастрофа та її наслідки», «Чорнобиль – горе України», «Життя – найвища цінність» (для учнів 2-А,Б,В, 3-А, 4-их класів).
·      Організована виставка малюнків: «Навколишнє середовище і людина», «Надзвичайні ситуації», «Думати чітко – діяти швидко»
·       Інтегрований урок з основ здоров’я і фізичної культури у Планеті кіно ( ТРЦ «Форум Львів») «Реклама і здоров’я. Безпечні і небезпечні ситуації. Твої рішення (2-Б,В клас)
·      Проведення евакуаційних заходів щодо захисту особового складу учнів і працівників школи на випадок виникнення надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру.

 

Учні 2-А та 2-Г класів відвідали "Планету Кіно" у ForumLviv. Працівники закладу провели екскурсію-бесіду на тему "Протипожежна безпека у  Торговому центрі". А також дітей ознайомили із евакуаційними виходами з приміщення. 
Вчителі Петрів С.С., Гарбуз О.Я., Васюта Р.В.  


 


Директор "Планети Кіно" у Львові п. Оксана Хвильова вчила сьогодні  учнів 2-Б класу, як поводитися у небезпечних ситуаціях та практично приймати зважені рішення.
Вчителі Т.Ненчук, Р.Васюта.

 

 

Актуально, як ніколи, 
Якщо йдеш у місце нове, 
Ти там, друже, не зівай,
Добре все пооглядай:
Скільки виходів в кімнаті,
Щоби знав куди тікати,
Як вогонь зайде до хати.
А іще: не панікуй
І до виходу прямуй!
Учні 2-В класу з вч. Гетьман Г.С. та Р.Васюта.

Вистава "Попелюшка"

 

У суботній березневий ранок під легку мелодію теплого весняного дощу учні 2-Б класу разом з вчителем Ненчук Т.С. вирушили до Львівського національного академічного театру ім.С. Крушельницької на перегляд вистави "Попелюшка". 
Має мрію кожен з нас:
В казці побувати.
Мрія ця здійснилась враз, 
Враження не передати...

"Мій голос на захист природи та довкілля!"

 

…Свій голос віддаю за матінку-природу 
  За чистоту Землі , красу і вроду.
  За екологію довкілля і душі.
Ставай і ти! Добрі діла верши.

30 березня у ЛМР відбулося нагородження переможців та номінантів міського фотоконкурсу учнівської молоді «Мій голос – на захист природи та довкілля!». У номінації «За оригінальність» відзначили Блищак Вероніку , ученицю 3-В класу.  
Класний керівник Танавська Т. І.                                      

Свято весни

 

Все збудилось від сну,
Зустрічає весну
І розкішна природа Вкраїни.
У величній красі
Вабить погляди всі,
Наче личко вродливе дівчини.
У 2-Б класі відбулося прекрасне Свято Весни.
Вчитель Ненчук Т.С.

"Закликання весни"

 

21 березня учні 1-Г класу відвідали Музей народної архітектури та побуту, у якому відбулося дійство "Закликання весни". Діти брали участь у майстер-класі з виготовлення та випікання пташок, знайомились з пернатими жителями Музею, переглядали відеофільм "Цікавинка про пташку", водили гаївки, імітували голоси птахів на  музичних інструментах, закликали та загукували весну.
Вчитель Карлик О.Б.

Львівський Регіональний конкурс дитячої творчості ім.Т. Шевченка.

 

«Шевченко - це той , хто живе в кожному з нас. Він - як сама душа нашого народу правдива і щира. Поезія його розлита повсюдно , вона в наших краєвидах і в наших піснях у глибинах, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен розвиватись».
О. Гончар

16 березня у Палаці Мистецтв відбувся Львівський Регіональний конкурс дитячої творчості ім.Т. Шевченка.
Дипломом за високий мистецький рівень у номінації «художнє слово» (І вікова категорія) було нагороджено ученицю 3-В класу Карпин Віру.
Класний керівник Танавська Т. І.

 

Міський конкурс "Правознайко"

 

З метою поширення правової освітисеред дітей молодшого шкільного віку, виховання в учнів поваги до Закону, набуття досвіду соціальної активності, забезпечення розуміння і засвоєння школярами основних цінностей і понять громадського життя, підвищення правової культури, 15 березня 2018 року  учні 4-х класів нашої школи стали учасниками міського конкурсу "Правознайко". Куратор конкурсу у школі І.Кундельська.
Хто право знає - той сміється,
Усе йому в житті вдається,
Він долає всі вершини - 
Це ж чудово для людини!
Хто право знає - той не плаче, 
Жде його в житті удача.
Він уміє працювати, 
Вчитись і відпочивати.

Вистава "Русалонька"

 

Любий сину України,
Наш Тарасе дорогий
Твоя слава не померла
Ти в серцях завжди живий.
  Перед переглядом вистави "Русалонька" у ТЮГ учні 2-Б класу разом з вчителем Ненчук Т.С.  вшанували пам'ять великого Кобзаря.

Лінійка "Іду з дитинства до Тараса"

 

Є імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя... Таким ім’ям для нас стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія ось вже понад сто років викликає в людях почуття гордості і захоплення своєю красою, своєю революційною силою і народною мудрістю.
Шевченко – це українець, рівних якому наша земля не мала, і не відомо, чи матиме в майбутньому. Доля Тараса і доля України – нероздільні. Шевченко жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження і визволення писав своє неопалиме безсмертне пророче слово, утверджуючи віковічне прагнення до волі.
13 березня 2018 року, шануючи Кобзаря, учні нашої школи разом з вчителями Ваньчак Є.П. та Кундельською І.М. підготували лінійку "Іду з дитинства до Тараса".

"Борітеся - поборете, вам Бог помагає..."

 

У неділю, 11 березня, о 15. 00, у Львівському Палаці Мистецтв, з нагоди святкувань дня народження Тараса Шевченка, відбувся концерт "Борітеся - поборете, вам Бог помагає..." .
Організаторами святкової програми є Народний музей Т. Шевченка при Львівському палаці мистецтв, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, Львівська обласна організація ВЖТ ім. О. Теліги.
У КОНЦЕРТІ БРАЛИ УЧАСТЬ:
Соханьчак Аліна, учениця 4-В класу ЛСЗШ I ступеня №53, класний керівник Тетяна Козак.
Народна капела бандуристок «ГАЛИЧАНКА» Львівського торговельно-економічного
університету, керівник Руслана ДРОБОТ
Капела хлопців-бандуристів «ГАМАЛІЯ» ЦТДЮГ, керівник Тетяна ШАЛЕНКО
Учасники творчої студії «У КОБЗАРЕВІЙ СВІТЛИЦІ», керівник Зеновій ФИЛИПЧУК
Володимир КУДОВБА, заслужений артист України, Вокальна студія МЦ «ФОРА»
Слово до молоді лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Ігоря КАЛИНЦЯ

Тиждень початкової школи (2-3-ті класи)

 

 

Перегляд опери "Попелюшка"

 

Мистецтво відіграє важливу роль у житті кожної людини, зокрема, у вихованні підростаючого покоління. Тому, 25 лютого учні 1-Г класу разом з батьками і класним керівником Карлик О.Б. побували на опері "Попелюшка". Перед переглядом вистави вони мали можливість відвідати дзеркальну залу та ознайомитись з інтер'єром театру. Діти отримали масу задоволення і море вражень від побаченого.

Майстер-клас з виготовлення Стрітенської свічки

 

12 лютого учні 3-Г класу відвідали майстер-клас з виготовлення Стрітенської свічки у Шевченківському гаю. Учні отримали знання про завершальне свято різдвяного циклу – Стрітення, про Стрітенську свічку як оберіг сімейної злагоди, захисту від стихійних лих. А також навчилися виготовляти і декорувати свічку. 
Вчитель Бойко С.В.

 12 лютого учні 1-Г класу відвідали майстер-клас з виготовлення Стрітенської свічки у Музеї народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького. Діти з цікавістю слухали розповіді про свято Стрітення, а також власноруч виготовляли свічки із натуральних воскових пластин і декорували їх.
Класний керівник Карлик О.Б. 

Театралізована екскурсія «Сходинки до Парнасу»

 

30 січня у Львівській Національній Опері була проведена театралізована екскурсія для учнів 3-В і 4-Д класів «Сходинки до Парнасу».
Діти почули розповідь про історію театру, побачили репетиції фольк-опери «Коли цвіте папороть» Є. Станковича, виступи артистів балету, а також побували у творчих майстернях театру, де  познайомились з майстрами ,що виготовляють костюми і декорації для театру .
 Класні керівники Танавська Т. І., Фрейда Х. М.

Сімейне свято "Розколяда"

 

Цікаві, маловідомі колядки, від яких віє високою духовністю, поезією народної мудрості, ще живуть поміж нас. Варто лише співати їх із родиною! Особливо – класною родиною! Хоча б раз на рік. Шануймо ж українські традиції, пам'ятаймо про рідні, українські, витоки свята Різдва. Ми – діти Сонця-Коляди, славмо його і колядуймо на щастя, на втіху, на мирне життя, на добрий урожай! Несімо людям добру звістку і потіху!
Учні та батьки 2-Г класу , класний керівник – О.Я.Гарбуз.

Розмова з батьками

 

25.01.2018 р. у 2-Г класі (класний керівник О.Я.Гарбуз) відбулись батьківські збори на тему «Ефективна комунікація». Гість, корпоративний тренер п. Мар'яна Івашина, допомогла батькам зрозуміти суть, складові та особливості ефективної комунікації в колективі. Адже, дуже важливо, щоб у колективі батьків класу розвивалися здорові міжособистісні стосунки. А вони можливі лише за умови, що людина має здатність встановлювати контакти з іншими людьми, знаходити з ними спільну мову. Цьому сприяють легкість і контактність, довіра і розуміння, відсутність маніпуляції і користі, а також уміння працювати в команді.

Коляда

 

Хор сопілкарів "Ми маленькі українці" та ансамбль вчителів "Зоряна калина" із незмінним, талановитим, невтомним та неповторним керівником Ваньчак Євгенією Павлівною зачарував нас сьогодні, вітаючи колядками. Кожний маленький голосочок, кожний подих у сопілку, кожна нотка досвідченого вчителя зазвучали дивовижною мелодією, яка заселяє душу теплом, надією та радістю. Пишаємось та дякуюємо нашій Євгенії Павлівні, за її величезну працю та талант щороку знаходити нові голосочки для нашої квітучої України, нашим вчителям, які своїм прикладом надихають інших та маленьким артистам, за їх щире вміння безкорисливо дарувати тепло. :-)
Тепло та злагоду і Вам у хатку))) Усіх вітаємо з Різдвом Христовим!!!

«Різдвяна зірка»

 

Учні 2Б класу у театрі "Люди і ляльки" переглянули виставу "Різдвяна зірка".
Свято Різдва Христового давно вже стало звичною щорічною подією у нашому житті. Тому люди поступово забувають, чим є справжнє Різдво і у чому полягає його таїнство. Маленький ангелик, головний герой цієї історії, доводить, що завдяки добрим вчинкам живе у серцях людей Дух Різдва.
Вчитель Ненчук Т.С.

Прем'єра вистави "Біда навчить"

 

21 грудня юні аматори з 4-б класу представили глядачам прем’єру вистави Богдана Стельмаха за одноіменною казкою Лесі Українки "Біда навчить".
Актори вразили глядачів своєю неперевершеною грою, костюмами, акторським талантом.
Вчитель Гарматій О.Я.

Театральна педагогіка

 

Миколай для нас усіх
У театр квитки приніс
В опері ми побували
За "Попелюшку" вболівали.
    Мрія у дівчат одна:
    Поряд принц на все життя...
    Хлопців також перейняло
    В "Попелюшці" маму впізнавали.
Вчитель Гетьман Г.С. з учнями 2-В класу.

«Пригоди Святого Миколая»

 

16.12.2017р. учні 4-В класу відвідали Львівську Філармонію і подивилися мюзикл-казку «Пригоди Святого Миколая». Звучала музика відомих пісень у виконанні капели «Дударик» у супроводі Рок Оркестра, солісти В.Сінчук, Т.Різняк, О.Муха. Музичне дійство нагадало діткам стару добру історію про Святого Миколая мовою музики і створило гарний настрій та приємні враження.
Вчитель Козак Т.А.

«Добре там жити, де вміють дружити»

 

     15 грудня у 3-Г класі відбулося свято «Добре там жити, де вміють дружити». Учні у сценках, віршах і піснях донесли всім присутнім, яке велике значення має дружба у житті кожної людини.
Вчитель Бойко С.В.

Флешмоб «Щедрик Леонтовича єднає світ»

 

Щедруй, щедруй від дому і додому,
Неси народам радість і привіт:
Ми України – не дамо нікому,
А в твоїй пісні – буде жити світ!

З давніх часів і до наших днів хоровий спів в Україні є одним з улюблених видів музичного мистецтва. Пісні живуть у народі, поділяючи з ним і радість, і горе.
Взяти з народу пісню, майстерно її збагатити – справа великої честі, якій присвятив своє життя видатний український композитор, педагог, збирач народного фольклору та музичний діяч Микола Дмитрович Леонтович. Він створив багато хорових обробок, зокрема славнозвісна українська народна пісня «Щедрик», що стала різдвяною піснею для цілого світу.
Учні Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ст.№53 вшанували пам’ять народного співця, чиє ім’я заслуговує не лише визнання, а й увіковічення у серці кожного свідомого українця, приєднавшись до загальноміського флешмобу «Щедрик Леонтовича єднає світ».

Результати ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

 

За результатами ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика   серед школярів 3-4 класів загальноосвітніх  навчальних закладів  району  учні нашої школи  здобули високі результати та посіли призові місця:
І місце ‒ Колдовська Стефанія ( 4-Б клас, вчитель початкових класів Гарматій О.Я.);
 ІІІ місце ‒ Маркевич Мілана ( 3-А клас, вчитель початкових класів Кіндрат Г.Ф.).
Вітаємо наших переможців і бажаємо успіхів щодо участі в подальших етапах конкурсу!

Свято "Чарівна Осінь"

 

17.11.2017р.     учні 2 –А класу натхненно та цікаво розповідали та співали   про золоту чарівну осінь. Родзинкою свята була пісня класного керівника Світлани Степанівни Петрів з учнями класу.

«Парк науки та креативності»

 

Учні 2-А класу сучасні , талановиті та креативні. Приймають активну участь у житті рідного міста.
     Численно та завзято взяли участь у конкурсі «Парк  науки та креативності» громадський бюджет Львова 303.
 За це були нагороджені подяками та призами.
Вчитель Петрів С.С.

І етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення  її престижу, виховання у дітей  поваги до мови і традицій рідного народу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом,  підвищення  рівня знань учнів,15.11.17р. був проведений І етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
 Журі розглянуло 26 робіт  учнів 2-4 класів. Переможцями стали:
1) серед учнів 4 класів:
І місце – Колдовська Стефанія (4Б кл.)
ІІ місце – Гальчак Зоряна  (4Г кл.)
ІІІ місце –  Слоцький Маркіян ( 4А кл.)
                    Гринчук Христина (4Б кл.)
                    Войтович Анна (4Д кл.)      
2) серед учнів 3 класів:
І місце - Маркевич Мілана ( 3А кл.) 
ІІ місце – Шумських Ксенія (3В кл.)
                   Цивелюк Єва (3Б кл.)
ІІІ місце – Мазурчак Юрій (3Б кл.)
                 Шенгофер Анна (3Г кл.)             
 3) серед учнів 2 класів:
І місце – Соломонюк Богдан  (2Г кл.)
ІІ місце – Матвіїв Анна (2Б кл.)
                  Кравченко Маріанна (2 Вкл.)
ІІІ місце –Гураль Юлія (2Б кл.)
                        Острійчук Данило (2Г кл.)

Конкурс Бебрас-2017

 

З 12 по 14 листопада у школі проходив конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бебрас - 2017" серед учнів 2-4 -их класів. У ньому взяли участь 158 учнів : серед 2-их класів 66 учнів, 3-іх класів - 66 учнів, і 4-их класів - 26 учнів. Всі конкурсанти з легкістю та задоволенням розв'язували задачі конкурсу.
Шкільний координатор Купчак Н.О. 

« Солов’їна, барвінкова українська наша мова»

 

Яка ж багата рідна мова!
Ти містиш просто безліч знань!
Тож мову вчи і прислухайся
До того, як вона звучить.
І розмовляти так старайся,
Щоб всім її хотілось вчить!

10 листопада 2017 р. у 3-Б класі (вч. Балук Н.В.) відбулося свято до Дня української писемності та мови « Солов’їна, барвінкова українська наша мова». З любов’ю і теплотою учні вшановували багатство, красу, велич рідного слова.

Лінійка-реквієм «Герої завжди поміж нас»

 

…Нехай пам’ятають про наших героїв,
що за волю поклали безцінне життя,
що творили історію, наше минуле,
у яке вже нема вороття...

03.11.2017 р. в нашій школі відбулась лінійка-реквієм «Герої завжди поміж нас», яку підготували хор учнів 3-4 класів, їхній керівник Ваньчак Євгенія Павлівна та педагог-організатор Кундельська Ірина Мар’янівна.

Театральна педагогіка

 

Театр має великий вплив на людину, тому і ми, педагоги, не можемо ігнорувати його. Ми повинні навчити дітей співчувати біді, плакати, коли плачеться, сміятися, коли смішно, долати негаразди, вірно дружити, любити все живе і гарне, бути людиною. Допоможе в цьому театр, який у вихованні творчої особистості є незамінним помічником. 
    Ось так дієво учні 2-А класу разом з вчителем  Петрів С.С. вивчають театральну педагогіку.

Майстер-клас з декорування горняток

 

29.10.2017 р. святковий недільний настрій і творче натхнення супроводжували учнів 2-Г класу (класний керівник О.Я.Гарбуз) під час створення чудового оздоблення горняток полімерною глиною та виготовлення прикрас . Майстер-класи  відбулися  у Fora Art Centr.

Здорові зуби

 

З метою збагачення і поглиблення знань, розширення  загальноосвітнього світогляду своїх вихованців, формування наукового світогляду, поширення виховного впливу на школярів у різних напрямах вчитель О.Я.Гарбуз з учнями 2-Г класу та їхніми батьками активно працює  в позаурочний та канікулярний час.
21.10.2017р. завдяки мамі Гуфрій Наталі – Софії Миронович -  та працівникам і керівництву клініки стоматології «СИМБІОТИКА» учні класу впевнились, що ЗДОРОВІ ЗУБИ ДИТИНИ - ЗАПОРУКА ЗДОРОВ'Я ВСЬОГО ЇЇ ОРГАНІЗМУ.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці

 

13.10 2017 р. відбулося свято Покрови Пресвятої Богородиці, організоване вчителем Козак Т.А. та учнями 4-В класу.

Лінійка, присвячена Всеукраїнському дню бібліотек

 

2 жовтня учні 3 –Г класу провели  лінійку, присвячену Всеукраїнському дню бібліотек. Бібліотекар як і вчитель – дві давні професії – покликані дібрати ключик до кожного дитячого серця і бути поводирем у храмі людського духу. Адже, дитячий талант як квітка , розцвітає там , де її леліють , оберігають , де про неї турбуються і підтримують.
Вч. Бойко С.В. та бібл. Макаровська О.В.

Лінійка до Міжнародного дня музики

 

У перший день жовтня відзначають Міжнародний день музики. Це свято було призначене на 1 жовтня рішенням ЮНЕСКО з ініціативи композитора Дмитра Шостаковича. Можливо, дата для святкування цього дня обрана невипадково, оскільки осінь є улюбленою  порою року багатьох художників, музикантів та письменників Осінь – красива і різноманітна. Як сама музика.
На лінійці у виконанні учнів школи звучали твори на фортепіано, сопілці, скрипці, бандурі та саксофоні.
Музика не старіє, не помре, музика буде жити стільки, скільки живе людство, точніше поки живе той,хто вміє слухати і відчувати її.
Вчитель Гарматій О.Я.

«Тільки ти єдиний тато, і кращого немає на землі»

 

19 вересня у 2-В класі відбулося свято «Тільки ти єдиний тато, і кращого немає на землі».
Більшість батьків запевняють , що працюють зранку до вечора заради щастя і добробуту сім`ї. Але найбільше щастя для дітей, коли тато поряд. Наше свято – це привід подякувати татусям за все те, що вони роблять для нас і черговий раз сказати їм, як ми їх любимо.
Вчитель Гетьман Г.С.

Літній табір "Sunflower"

 

Найтепліша, найвеселіша, найцікавіша, і взагалі, найкраща пора року - це, звичайно ж, літо… Це також пора чудових канікул. Влітку кожен почувається піднесено, тому що є багато можливостей, як провести вільний час. Учні нашої школи надзвичайно цікаво та насичено проводили свій час у пришкільному таборі «Sunflower». Тут дітей чекало багато пізнавальних екскурсій, майстер-класи, виготовлення різноманітних цікавинок своїми руками, захоплюючі ігри, веселі заняття англійської мови, вистави у театрі, і справжній шахматний турнір.
Ось так захопливо проводили свій час учні ІІІ групи – керівники групи Л.Андрус, І.Кундельська.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Випускний 4-В класу початкової школи №53

 

Наша дружна шкільна сімя від А до Я.
Ми - найкращі випускники 2017 року.

Сьогодні  радість й трохи сумно нині, 
Складаєм  дяку вчителям, батькам.
Ми - український цвіт, ми - діти України,
Ми будемо трудитись, вірте нам!

Свято випускників "Прощавай, початкова школо!"

 

Прощавай, рідна школо моя,
Тільки знай, сумуватиму я,
Пам'ятай ті слова золоті:
Ти для нас - найдорожча в житті! 

Ми всі закінчили четвертий клас, 
І старше життя вже чекає на нас.
Але ми сьогодні в останнє свято
Велике "спасибі" повинні сказати
Всім вчителям в урочистий цей час, 
За те, що навчали ви добре всіх нас!
Вчитель Романишин О.Є.

Всеукраїнський конкурс юних дослідників

 

Участь у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «Кристал» ім. Євгена Гладишевського 2017.
І місце в номінації «Найякісніший кристал» отримала учениця 2 – В класу Дмитрук Аліна.

Конкурс «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького»

 

Учні 1-А  та 2В класів прийняли участь у міжнародному конкурсі «Золотий мольберт  слідами Митрополита Андрея Шептицького».
       Міжнародний конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт» спрямований на реалізацію Державних й місцевих освітніх та культурних програм і проводиться в рамках Міжнародного форуму мистецької творчості «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа» з метою творчого спілкування талановитих дітей та молоді, розвитку творчого потенціалу особистості, художньо-естетичного вишколу та розкриття здібностей на пленерах й арткласах; популяризації дитячих шедеврів на пересувних виставках у містах учасників в Україні й за кордоном, на шпальтах Всеукраїнського освітньо-мистецького часопису «Артклас», БО «БФ «Львівська дитяча галерея», у світовому віртуальному просторі.
        Мистецтво  збурює емоційну сферу, змінює думки на почуття, розрахунок на афект, пробуджує таємницю, без якої світ не захоче існувати.

Прощання з Букварем

 

19 травня учні 1-Г класу (вч. О.Я.Гарбуз) попрощались з букварем. Талановиті діти в образах казкових героїв подякували своєму першому у школі підручнику, який відкрив їм цікавий і захоплюючий шлях у світ знань.

 

Учні 1-Б класу також попрощалися з Букварем. Вчитель Дзядик Н.В.

 


Учні 1-В та 1-А класу. Вчителі Гетьман Г.С. та Петрів С.С.

 

Свято матері

 

 Навесні, коли зацвітають квіти, дерева одягаються в пишний цвіт до нас приходить свято Матері. Весна і мама дуже подібні між собою. Весна дарує природі життя, а мати – дитині.
     В Україні свято Матері уособлює в собі три найдорожчих образи: мати – Україна, Матір Божа, і рідна мама. Учні 3 –В класу підготувалися до свята і запросили своїх мам, бабусь, прабабусь, хресних, вчителів, друзів на урочистий концерт, який відбувся 12 травня 2017р. Діти освідчилися в своїй любові до мам, бабусь, подякували їм за життя. Наші мами – найкращі, їх люблять, шанують, поважають!
Вчитель Козак Т.А.

Народні ремесла

 

З давніх-давен люди займались ремеслами. Одним із найдавніших в світі ремесел  було гончарство. Перша посудина, яку зробили собі люди, була з глини.

Учні 3 – Г класу, вивчаючи народні ремесла, якими володіли українці, ознайомились із:
-гончарством у с.Гавареччина;
- різьбленням – одним з найдавніших технік художнього декорування виробів із дерева на Яворівщині.

Також діти ознайомились із Петриківським  розписом,який є не лише народним  мистецтвом, що зберігає традиції оздоблення українського житла, але й сучасним  живописом , який розвивається та набуває нових рис.
Вчитель Білобринь Н.В.
Зігріємо землю своєю любов'ю, для наших нащадків її збережем
 

Виховний захід відбувся у 2-Г класі. Вчитель Бойко С.В.

Результати конкурсу "Бебрас - 2017"

 

Цього року учні нашої школи дуже чисельно взяли участь у конкурсі з комп'ютерної грамотності "Бебрас - 2016". Учні отримали 12 відмінних результатів, 49 добрих результатів, 24 звичайних, тобто учасників. Детальніші результати подано нижче:
Разом
2-гі класи(47 уч.+2 не було)
3-ті класи (24 уч.)
4-ті класи (14 уч.)
відмінні
добрі
звичайні
відмінні
добрі
звичайні
відмінні
добрі
звичайні
2
29
16
5
15
4
5
5
4
А
 
1
 
 ---
---
--- 
 
 
2
Б
 
11
5
3
4
2
 
2
 
В
1
13
4
1
5
1
 
1
2
Г
1
4
7
1
4
1
5
2
 
Д
 
 
 
 
2
 
 
 
 
Шкільний координатор конкурсу Купчак Н.О.

Міжнародний фестиваль мов і культур

 

Демків С., Кужея О., Карпин В., Парійчук Д.- учні 2-В класу приймали участь у Львівському етапі XV-го Міжнародного фестивалю мов і культур , який був проведений 08.04.2017 р.  Парійчук  Даринка  нагороджена Дипломом за ІІ місце у категорії «Декламування поезії».
Вчитель Танавська Т.І.

Освячення ікони у 1-Г класі

 

Через освячену Церквою ікону людина отримує Божественну Благодать. Інколи кажуть, що лише після освячення від ікони починає виходити невидиме світло, яке допомагає людині переносити важкі життєві моменти, оберігає від всього злого і наповнює оселю особливим теплом.
7 квітня на Благовіщення Пресвятої Богородиці — третє за значенням свято після Великодня і Різдва Христового - у нашому класі відбулося освячення образу Матері Божої Неустанної Помочі о.Володимиром із церкви Святої Анни.
Ця велична подія назавжди залишиться у серцях учнів класу та їхніх батьків.
Вчитель Гарбуз О.Я.

Конкурс "Техніка майбутнього"

 

Для людини з талантом і любов'ю до праці не існує перешкод.
                                                                                                Людвіг Бетховен

 Діти охоче завжди чимось займаються. Це дуже корисно, а тому не тільки не слід цьому заважати, але потрібно подбати, щоб завжди у них було що робити.
Вчитель Петрів С.С.

Конкурс "Армія - очима дітей"

 

Патріотичні почуття
виховуються не за рік і не за два,
цьому треба вчить щодня.
 В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім — Батьківщина. 
  
                                                                                                    Л. Костенко 

Майстер-клас з розписування писанок

 

06 квітня для учнів 4-Г класу було проведено майстер-клас з писанкарства. Учням розповіли про давні традиції розписування писанок та показали основні узори, якими наші пращури розмальовували великодні яйця.
Вчитель Смерека О.С.

Майстер-клас "Вітаємо з Вербною неділею"

 

Традиції — це не просто історія наших бабусь та дідусів, це елементи цілої культури, що передаються від покоління до покоління і зберігаються століттями.
Вчитель Петрів С.С.

Дитяча бібліотека № 21

 

Учні 4-В класу разом з вчителем Романишин О.Є. відвідали дитячу бібліотеку №21. Діти зустрілися і провели дуже цікаву бесіду з письменницею та ілюстратором дитячих книг Вікторією Ковальчук.

Гість з Лондона

 

31 березня в гості до учнів 3-б класу завітав їх ровесник з Великої Британії учень 4 класу однієї із шкіл Лондона.
Віктор розповів школярам про навчання в англійській школі. Подарував новим друзям листівки, книжки та диски для уроків з іноземної мови.
Вчитель Гарматій О.Я.

Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка серед учнів 3-Б класу

 

      23 березня 2017 року відбувся фінал конкурсу читців поезії Тараса Григоровича Шевченка серед учнів 3-Б класу . Особливим цього року стало місце проведення конкурсу, адже дітки мали можливість декламувати вірші Великого Кобзаря у Львівській Національній Галереї Мистецтв ім. Бориса Возницького, а саме у Палаці Потоцьких, де зараз експонують оригінал картини Тараса Шевченка «Катерина».
Вчитель Гарматій О.Я.

«Любіть Україну, як сонце, любіть…»

 

Всім серцем любіть Україну свою –
       І вічні ми будемо з нею.
Володимир Сосюра
    10 березня учні 3 – Д класу провели свято «Любіть Україну, як сонце, любіть…»
     Любов не повинна залежати від того, наскільки щасливе життя може забезпечити країна в певний час: її потрібно любити «в годину щасливу» і «у годину негоди», «у сні й наяву», адже без неї ми «порох і дим, розвіяний в полі вітрами».
Вчитель Фрейда Х.М.

Лінійка присвячена дню народженню Т.Г.Шевченка

 

Кобзарем його ми звемо, 
Так від роду і до роду,
Кожний вірш свій і поему
Він присвячував народу.
М. Рильський

Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій,
Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Було видно, було чути,
Як реве ревучий.
Як понесе з України
У синєє море
Кров ворожу... отойді я
І лани і гори —
Все покину, і полину
До самого Бога
Молитися... а до того
Я не знаю Бога.
Поховайте та вставайте,
Кайдани порвіте
І вражою злою кров’ю
Волю окропіте.
І мене в сем’ї великій,
В сем’ї вольній, новій,
Не забудьте пом’янути
Незлим тихим словом.
9 березня учні 4-Г класу разом з хором "Ми маленькі українці" провели лінійку присвячену дню народженню великого Кобзаря.
Вчителі Смерека О.С., Ваньчак Є.П.

Конкурс "Правознайко"

 

        З метою поширення правової освіти серед  дітей молодшого шкільного віку, виховання в учнів поваги до Закону, набуття досвіду соціальної активності, забезпечення розуміння і засвоєння школярами основних цінностей і понять громадянського життя, підвищення правової обізнаності та культури, виявлення та розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей  02.03.2017р. учні 4-х класів нашої школи стали учасниками міського конкурсу «Правознайко». 

Хто право знає – той сміється.
Усе йому в житті вдається.
Він долає всі вершини –
Це ж чудово для людини.
Хто право знає – той не плаче.
Жде його в житті удача.
Він уміє працювати,
Вчитись і відпочивати.
Відповідальна за проведення конкурсу Кундельська І.М.

Українські вечорниці

 

24 лютого у 4-Б класі відбулися Вечорниці. Ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у народу: його мову, пісню, історію.
А на наших вечорницях
І сумний розвеселиться!
Жарти, танці, небилиці
Гарні були вечорниці!
          Ми, українці, нація прадавня,
         На цій Землі – багато тисяч літ.
        Культурою й традиціями славна,
       І багатющий в нас духовний світ.
Вчитель Очерклевич Л.Я.

"Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні"

 

В рамках заходів, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні, проведено Урок пам'яті. Під час уроку учні спільно виконали гімн України та вшанували воїнів, як загинули за Україну хвилиною мовчання.
Небо падає! Не мовчи! 
Мільйони нас, ми спіймаємо,
Скільки вистачить сил кричи
Нехай кожен у світі знає 
В Україні страшна біда 
Земля рідна реве від болю
Майдан… з Героями іде прощання…
Тисячі людей зібралися в цю мить.
Для когось на землі вона передостання,
А хтось в землі сирій вже мирно спить…
І мовчки сотня непокорених героїв
Відходила у чисті небеса
І погляди знесилених мільйонів
Дивились вслід братам, батькам, синам...

Я маю талант...

 

У 4-В класі відбулося представлення юних талантів.
Вчитель Романишин О.Є.

Майстер-клас з приготування піци

 

      На даному майстер-класі учні 3-А класу в фартухах та  захисних ковпаках , як справжні кухарі, власноруч розкладали начинку на заготовлене тісто та обережно відносили піцу на випікання. Після цього відповідального процесу та очікування, поки піца спечеться, із особливим задоволенням з’їли її. Ще охопили тему: " Сервірування та правила етикету за столом."
Вчитель Кутельмах І.Я.

 

«Космічна вікторина. Земля. Місяць. Сонце»

 

15 лютого 20017 року учні 3-В класу відвідали фантастичну локацію – цифровий планетарій і сферичний кінотеатр, де переглянули анімаційні фільми: «Космічна вікторина. Земля. Місяць. Сонце». Діти з захопленням подорожували по сонячній системі, по незвіданих просторах космосу, відвідували планету динозаврів. 
Вчитель Козак Т.А.

Майстер- клас по виготовленні Стрітенської свічки

 

10.02.2017р. у Національному музеї ім. Андрея Шептицького у м.Львові для учнів 4-А класу відбувся майстер- клас по виготовленні Стрітенської  свічки. По закінченні відбулась надзвичайно цікава екскурсія сакральними експозиціями Музею.
Вчитель Юрдига М.Я.

Прощання з колядою

 

Учні 4-А класу разом з вчителем Юрдигою М.Я. "Прощалися з колядою".

Майстер-клас з випікання піци

 

Піца... Хлібний коржик, запечений з різноманітною начинкою, - і більше нічого. Немає тут нічого особливого - а мільйони людей у всьому світі обожнюють піцу, мільйони ресторанів у всьому світі готують її. Піца сьогодні знайома всім і кожному. Звідки вона прийшла до нас і як її правильно готувати дізналися сьогодні учні 3-Б класу .​
Вчитель Гарматій О.Я.

 

"На щастя, на здоров'я, на Новий рік!"

 

Ось так, з веселої коляди, із засівань і віншувань, розпочали навчання учні 4-В класу у ІІ семестрі.
Вчитель Романишин О.Є.

Музична казка "Попелюшка"

 

30.12.16 р. учні 3-В класу разом зі своїм вчителем Козак Т.А. відвідали  Театр опери та балету та переглянули музичну казку "Попелюшка".

Кембриджський іспит

 

        17 грудня 40 учнів 3-4 класів склали свій перший у житті Кембриджський іспит рівня Starters та Movers! Отримали значний досвід та позитивні емоції. Це чудовий спосіб систематизувати отримані знання у школі у цікавій, мотивуючій формі, отримати можливість поспілкуватись англійською мовою з незалежними екзаменаторами. За свої старання через два місяці наші учні отримають сертифікати Кембриджського університету.

 

Майстер-клас з написання ікон

 

….Святий Миколаю , прийди до нас з раю,
Принеси нам дари кожному до пари.
Цукерочок смачненьких ,булочок пишненьких ,
Книжечок багато читати у свято.
Святий Отче  Миколаю,
Подаруй нам  втіху …
Ще й здоровя  для  родини,
Кращу долю для Вкраїни…
16 грудня для учнів 2-В класу у Національному музеї  ім. А. Шептицького  провели  майстер-клас  з написання ікон.
Це потрібно було бачити:  як діти старанно виводили контури ликів святих за кольоровими зразками ікон. Нам розповіли про технологію виготовлення цих своєрідних сімейних оберегів…
Свої перші  ікони , у які діти вклали тепло душ, сердець  і сокровенні  прохання до Св. Миколая , вони понесли  додому,  до своїх родин…
Вчитель Танавська Т.І.

До дня творчості У.Шекспіра

 

          У геніальної людини можна повчитись і малому, і дорослому. Корисні цитати У. Шекспіра, навчальні мультфільми, уроки ввічливості для юних леді та джентельменів допомогли зануритись нашим маленьким учням у загадковий світ Шекспіра. Четвертокласники виготовляли проекти, учні 1-2 класів знайомились з народними піснями, на яких виріс і виховувався У.Шекспір. Учні 2-4 класів підготували "Бал Ромео і Джульєти".

   Учні 3-4х класів, вчителі Л.Дорош, К.Чарковська.

      "Бал Ромео і Джульєти" підготували учні 2-4х класів, вчитель К.Чарковська, клуб спортивного танцю "Фокстрот".

 

Театр "І люди, і ляльки"

 

Театр вчить, змінює,виховує, розвиває…
Під час вистави у театрі «І люди, і ляльки»  навіть Архипкові наші дітки співчували!
Учні 1-Г класу з вчителем Гарбуз Л.Я.

Театр юного глядача

 

Наш перший спільний класний (1-Г клас) похід до театру став справжнім святом для усіх дітей!
У Першому українському театрі для дітей та юнацтва справді панує атмосфера казки! Ми щиро повірили у події на сцені, співчували Ангелинці та зайчатам, допомагали Куцохвостику творити добро. Отже, легко засвоїли правильні моделі поведінки, а дії негативних героїв відкинули як неприйнятні для себе, навчилися відчувати чужі почуття, співпереживати!
Вчитель Гарбуз Л.Я.

Гурткова робота

 

    Робота учнів гуртка "Стильні речі", 2-4 класи. Виготовлення "Новорічно-різдвяного віночка з природного матеріалу".
Керівник Костенко Н.В.

 

Колаж спортивних малюнків

 

12 грудня відбулась щорічна виставка спортивних малюнків. Діти малювали свої улюблені види спорту, а також взяли участь у розгадуванні спортивного кросворду.Першими хто розгадав кросворд була команда 4-В класу.
Вчитель Досяк Н.Й.

 

Тиждень права та безпеки життєдіяльності

 

Учні   1-А класу вивчають правила дорожнього руху; права та обов’язки пішоходів. 

 

ДОРОЖНІ ЗНАКИ
Руху правила єдині,
Їх повинні поважати,
Знати їх усі повинні —
І дорослі, і малята.
Добрий друг наш — знак дорожній
Ставиться не так собі,
Як подружиться з ним кожен, 
Допоможе він тобі. 
Щоб не трапилося всяке, 
Шанувати треба знаки. 
На дорозі небезпечно, 
Тож обачним буть доречно. 
Руху правила єдині, 
Знати їх усі повинні. 
Шануватимуть їх люди — 
Скрізь тоді порядок буде!

 


 

До вивчення правил дорожнього руху приєднуються також учні 1-Б та 1-Г класів.

Правила руху гарно вивчаємо
Зразу ж на практиці перевіряємо,
Коли десь «Зебра» - стиште хід
Знаємо точно -  тут «Перехід»!
Учні 1-В класу. Вчитель Гетьман Г.С.

 

 

Учнів 4-Г та 4-Б класів  поліцейські патрульні , поряд із вивченням ПДР, ознайомили з типовими небезпеками, які можуть чекати їх на вулиці. Також розповіли як вберегтися від дрібних пограбувань, від нападу злочинців і як слід діяти , якщо ж з тобою трапилося щось лихе. На пам'ять дітям роздали брошури "Твоя безпека", які видані за підтримки ОБСЄ.

Львівська майстерня пряників "Юрашки"

 

30 листопада 2016 року учні 3 – Г класу відвідали Львівську майстерню пряників ‘ Юрашки ’, у якій підтримуються та зберігаються прекрасні традиції рідного міста. Учні дізнались, як народжуються  справжні кулінарні шедеври. Яскраві зірочки, чудові сердечка, кумедні звірятка не залишили дітей байдужими до сучасного кулінарного мистецтва.
Вчитель Білобринь Н.В.

Лінійка, присвячена пам'яті жертв Голодомору

 

Горить свіча, 
І огортається журбою. 
Осінній день промерзлою ходою  
У серце стука. 
Пам’ять про померлих. 
Замучених голодним тридцять третім.

 

       Голодомор… Його жертви… Знищення українських синів і дочок – ця тема найболючіша з усіх, яких торкаєшся вдивляючись у ті страшні роки.
       25 листопада відбулася лінійка   історичної пам'яті "Горить свіча і огортається журбою" , яку підготували учні 3–Д класу .
       Вшановуючи минуле, будуємо майбутнє.
Вчитель Фрейда Х.М.

Тиждень англійської мови

 

    Протягом тижня англійської мови учні 1-х класів працювали над проектом «It’s a small world after all». Учні 2-го класу брали участь у вікторині «Where in the World?», де вони, переглянувши презентацію про визначні місця у різних країнах світу, виконували цікаві завдання. Учні 4-х класів підготували надзвичайно яскраве та цікаве свято осені «Autumn festival. Thanksgiving Day».
Вч. англійської мови Кундельська І. М.

 

З 21.11 по 25.11 у нашій школі проходив тиждень англійської мови: " Learn English and speak to the world " - Вивчаємо англійську мову й спілкуємося зі світом.
Учні 3-тіх класів виготовляли проекти   "World  Traveller Passport" ("Паспорт подорожуючого").
Учні 4-тих класів виготовляли прапори Об'єднаних Штатів Америки та проводили свято "День Подяки".

 

Вчитель Кравчук Н.І.

Районний етап XVII Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика

 

 

У суботу 19 листопада у СЗШ №43 відбувся районний етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика. Учениця 3-Б класу Колдовська Стефанія зайняла почесне ІІ місце  . ЇЇ твір на тему: "Я - українка!" не може залишити байдужим серце українця. Вітаємо з досягненням!!!  Бажаємо творчих успіхів у майбутньому.
Вчитель Гарматій О.Я.

Лінійка до року Божого милосердя

 

18.11.2016 р. у школі було проведено Лінійку, присвячену завершенню Ювілейного Року Божого Милосердя. Лінійка пройшла під гаслом "Будьте милосердні як Отець!"
Вчитель Козак Т.А.

Свято осені "Український ярмарок"

 

Земле моя рідна,
Люба Україно!
Знову розквітаєш
Гронами калини.
Щедрі урожаї
Людям ти даруєш,
Дивною красою
Серденько чаруєш.
На доброму ярмарку ми побували,
Одні продавали, другі купували,
Співали, сміялися ще й жартували...
     З добрим і радісним настроєм закликали усіх на ярмарок 11 листопада 2016 року учні 2 – В класу ЛСЗШ  І ступеня №53.  Адже осінь-трудівниця обдарувала українську землю щедрим врожаєм, тож було що продати та придбати.  Вчитель початкових класів Танавська Т. І. поставила таку мету : ознайомити дітей з традицією ярмаркування, виховувати риси дбайливого господаря, формувати бережливе ставлення до результатів праці, спонукати до творчої активності, розвивати уяву, фантазію, почуття гумору, згуртувати учнівський та батьківський колективи.  У залі панувала ярмаркова атмосфера.  Веселий сміх, жарти, гумор, торги, забави залишили хороший настрій у присутніх, тому оплесків ніхто не шкодував.

Урочиста лінійка "Рідна мова в рідній школі"

 

До Дня української писемності та мови учні 4-В класу разом з вчителем Романишин О.Є. підготували урочисту лінійку «Рідна мова в рідній школі» .
Наша мова – кетяг калиновий.
  Наша мова – зелень смерекова.
Наша мова – чародій-живиця,
     Хто живе в нас – хай її навчиться.
Вчимося любити мову, вивчаємо її, розвиваємо її. Боремося за її красу та багатство .
    

Конкурс "Життя без сміття"

 

"Любов до природи слід виховувати з раннього дитинства.
Дітей, що не вміють ще ходити, треба частіше виносити на свіже повітря,
щоб вони могли бачити рідне небо, дерева, квіти, різних тварин.
Все це залишається в дитячій душі, осяяне почуттям радості,
і покладе основи любові до рідної природи."
Григорій Ващенко
З метою формування екологічної культури, у питанні раціонального використання природних ресурсів 45 учнів 3-4 класів взяли активну участь у обласному конкурсі «Життя без сміття», організованому Департаментом екології та природних ресурсів ЛОДА. За підсумками конкурсу Хруставка Вікторія, учениця  3-А класу (вчитель Кутельмах І.Я.), нагороджена сертифікатом за III місце в номінації «Друге життя вторинної сировини».

За активну участь та залучення учнів до збереження навколишнього природного середовища ЛСЗШ І ступеня нагороджена сертифікатом та літературою на екологічну тематику для шкільної бібліотеки.

І етап (шкільний) ХVII Міжнародного конкурсу  ім.П. Яцика

 

      10 листопада у школі  пройшов І етап XVII Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика. У конкурсі взяли участь 26 учнів 2-4 класів. Завдання, які були запропоновані учням, відповідали рівню Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика. При оцінюванні робіт враховувалися повнота розкриття творчої теми, знання рідної мови, творчий підхід до розв'язання мовних завдань, естетичність оформлення роботи.
Вітаємо переможців конкурсу:
 
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
2 клас
Панчук Ганна-Маргарита, 2-А
вч.Кіндрат Г.Ф.
Маркевич Мілана, 2-А
вч.Кіндрат Г.Ф.
Бурікова Наталія, 2-Г, вч.Бойко С.В.
Мазурчак Юрій, 2-Б, вч.Балук Н.В.
Федина Дзвенислава, 2-Б, вч.Балук Н.В.
3 клас
Колдовська Стефанія, 3-Б
вч.Гарматій О.Я.
Гальчак Зоряна, 3-Г
вч.Білобринь Н.В.
Павленко Ярослав, 3-В, вч.Козак Т.А.
Войтович Анна, 3-Д, вч.Фрейда Х.М.
4 клас
Федорович Юрій, 4-Г
вч.Смерека О.С.
Берник Данило, 4-В
вч.Романишин О.Є.
Герасімова Поліна, 4-А
вч.Юрдига М.Я.
Відповідальна за проведення конкурсу Святошенко Н.О.

Міжнародний конкурс "Бебрас - 2016"

 

З 06 по 08 листопада 2016 р. у школі було проведено конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер". У конкурсі взяли участь 87 учнів 2- 4 класів: 2 клас - 49 учнів, 3 клас - 24 учні, 4 клас - 14 учнів.
Шкільний координатор конкурсу Купчак Н.О.

Місячник шкільної бібліотеки

 

З 01 по 31 жовтня 2016 р. був проведений місячник шкільної бібліотеки під гаслом "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів". З метою популяризації читання української книжки серед учнів та вчителів школи були проведені виховні заходи, екскурсії в міську дитячу бібліотеку, Музей мистецтв давньої української книги, оформлено книжкові виставки, огляди нової літератури. Шляхом посвяти в читачі бібліотеки на тему "Зустріч з Левчиком-господарем "Левчикової читальні" до читання української книжки прилучилися учні других класів. Учні 3-Д класу побували на навчально-оглядовій екскурсії у Музеї мистецтв давньої української книжки. Бібліотечний урок "Бібліотека - храм науки" був проведений для учнів 3-В класу.
Протягом місячника продовжувалася акція серед учнів школи "Подаруй бібліотеці книжку". Завдяки цьому бібліотечний фонд художньої літератури поповнився на 46 екземплярів книг.

Дитячо-юнацький фестиваль "Сурми звитяги"

 

https://drive.google.com/drive/folders/0B6aJ5g5J6i69OTFkRThwaUhLU3c?usp=sharingі

Вітаємо переможців районного дитячо-юнацького фестивалю "Сурми звитяги"  - ансамбль сопілкарів під керівництвом заслуженого вчителя України Ваньчак Є.П.
Список учасників патріотичного конкурсу "Сурми звитяги":
4-А
Бондарєва Олена-Олександра
Герасімова Поліна
Кривейко Божена
4-Б
Жеребецька Єлизавета
Малетич Ярина
Окілко Лідія
Шередько Анна-Марія
4-В
Черевко Уляна
4-Г
Давидовська Софія
3-Б
Івашко Каріна
Пряхіна Вероніка
Мартинюк Микола
Макало Вадим
Цимбала Мар'яна
3-Г
Тарнавська Діана
3-А
Фіткалюк Ольга
Родинюк Христина
Павліш Ксенія
3-В
Руда Дарія
Соханьчак Аліна
3-Д
Войтович Анна
Кащук Оксана
Червінка Василь 

Естафетні змагання "Повір у себе"

 

7 жовтня були проведені змагання між усіма 3-ми класами нашої школи. Учні змагалися в шести естафетах: М'яч над головою; Передача м'яча по рядах; Хто швидше; Естафета з обручем; Стрибки в мішках; Кенгуру. Старанність та згуртованість дітей позитивно вплинули на результати.

Ще однією приємною частиною змагань став виступ наших гімнасток.

Кожна команда підготувала емблему та девіз. Усі учасники змагань повірили у свої сили і впевнено крокували до перемоги. Переможцями стала команда " Торнадо" 3-А класу .
Змагання підготувала і провела вч. фізкультури Досяк Н.Й.

Участь у конкурсі «Птах року - Повзик»

 

Повзик - пташка не проста
В Україні прожива.
Ми за ним спостерігали
І для Вас намалювали.
Гамма дуже нам близька
Синьо-жовта птаха ця.
Учасники конкурсу
Учні 1-В класу( вчитель Гетьман Г.С.):
1.      Баїк Максим
2.      Бекерська Анастасія
3.      Гладьо Данило
4.      Городний Віталій
5.      Коновал Вікторія
6.      Кравченко Маріанна
7.      Криштофор Ярина
8.      Олійник Андрій
9.      Побережна Емілія
10.  Притула Ярема
11.  Романишин Олена
12.  Сивак Назар
13.  Смірнов Денис
14.  Ткач Софія
Учень 3-А класу (вчитель Кутельмах І.Я.):
1.      Заліско Іван
Учениця 3-Г класу (вчитель Білобринь Н.В.):
1.      Бориславська Ірина
Учні 4-Б класу (вчитель Очерклевич О.Я.):
1.      Витязь Анастасія
2.      Гнилякевич Яна
3.      Дорош Анастасія
4.      Дядюшко Вікторія
5.      Жеребецька Єлизавета
6.      Ігнат Максим
7.      Крижанівська Катерина
 

Етно-галерея майстерня Роксоляни Шимчук

 

 

24 жовтня відбувся урок розвитку зв’язного мовлення у 3-В класі на тему «Традиційне українське мистецтво вишивки Роксоляни Шимчук. Складання усного зв’язного висловлювання на основі вражень від експозицій Етно-галереї».
Учні відвідали Етно-галерею майстерню Роксоляни Шимчук, де ознайомились зі старовинним автентичним одягом з усіх регіонів України, жіночими прекрасами, національними ляльками ручної роботи та висловили власну думку від експозицій.
Вчитель Т.А. Козак.

Екскурсія у Ботанічний сад

 

Учні 2-Г класу. Вчитель Бойко С.В.

Екскурсія у дельфінарій «Оскар»

 

Учні 2-Г класу. Вчитель Бойко С.В.

Літературно-пізнавальний калейдоскоп в Центральній міській дитячій бібліотеці

 

Учні 3-А класу.
Вчитель І. Кутельмах 

Учні 3-Б класу. 
Вчитель Гарматій О.Я.

Учні 3-В класу.
Вчитель Т.А. Козак.

Тут починається ліс

 

 

 Учні 3-В класу провели урок з природознавства у Львівському лісовому селекційно-насіннєвому центрі. Вони дізналися про різні види шишок, способи отримання насіння хвойних рослин, їх умови зберігання , а також посадили дерева.
Вчитель Т.А. Козак .

 

Екскурсія «Страдч (печери,храми)- смт. Івано-Франкове – заповідник «Розточчя» »

 

   

Учні 2-Б класу ознайомилися з унікальною духовною та історичною пам’яткою України – другим, після Києво – Печерської лаври підземним монастирем в Україні і Печерною церквою, поринувши на мить у світ монахів – самітників. Потім побували в музеї історії художніх ремесел Яворівщини, оглянувши художні шедеври Янівських майстрів по дереву. А в заповіднику «Розточчя» ознайомилися з різноманітним світом флори і фауни Галичини.
Програма екскурсії була насичена і цікава, а настрій дітей позитивний піднесений.

«Купуй львівське!»

 

В рамках виставки-ярмарку «Львівський товаровиробник», наші учні взяли участь у Загальноміському конкурсі дитячого малюнка «Купуй львівське!». Міський голова Львова Андрій Садовий вручив подарунки та подяки школярам.

Дельфінарій «Оскар»

 

Учні 2 – Д класу побували у дельфінарії «Оскар». Учні  та їх батьки насолоджувалися спілкуванням з чорноморськими дельфінами та морськими котиками, подивилися їх віртуозні виступи.  Додому усі поверталися переповнені враженнями, які пахнуть теплим морським бризом і дитинством!
Вчитель Фрейда Х.М.

 

Екскурсія у музей імені Івана Франка

 

Учні 2-А класу. Вчитель Кіндрат Г.Ф.

Львів – Страдч - Львів

 

Учні 4-В класу відвідали навчально-пізнавальну екскурсію за маршрутом  Львів - Страдч (печери – Хресна дорога) – Львів.

Для учнів був проведений майстер-клас з трудового навчання  на тему: «Яворівські забавки. Розпис по дереву. Сопілка ».
Вчитель Романишин О.Є.

Талановиті діти – слава України

 

22 – 26 червня міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та заступник міністра Павло Кузьмович Хобзей прибули до Польщі з офіційним візитом. Програмою передбачено проведення офіційних зустрічей з віце-прем’єр міністром, міністром вищої школи і науки Польщі Ярославом Говіном та міністром національної освіти Польщі Анною Залевською. В рамках візиту міністр візьме участь у роботі українсько-польського експертного семінару «Нова Українська Школа». У цей час проходив Конкурс декламації віршів про Батьківщину, в рамах святкування Дня Конституції, на якому Настя Ковальова, випускниця ЛСЗШ І ступеня №53 , кл . к. Петрів С.С., на даний момент проживає та навчається у Польщі, декламувала вірші українською мовою. Представники Міністерства освіти і науки України були приємно вражені та задоволені. Про це свідчить світлина.

Львівський історичний музей. Майстер-клас «Корона Данила Галицького»

 

Музей вчить, виховує гармонійну особистість.
З нагоди Міжнародного дня музеїв учні 2-Д класу взяли участь у проекті «Обери музей свого настрою».  Ставши учасниками заходу, діти познайомилися з історією коронування Данила Галицького та виготовили копію його корони.
Вчитель Фрейда Х.М.

«Прощавай,Букварику!»

 

Учні 1-В класу. Вчитель Танавська Т.І.

«Від кристалів-гігантів до нанокристалів»

 

З метою популяризації хімічних знань і підтримки талановитих учнів, розвитку їхніх інтелектуальних здібностей, науково-дослідницьких навиків, активізації творчої діяльності школярів та якісного оновлення змісту й методів позашкільної освіти наша школа взяла участь в VII Міжнародному конкурсі школярів “Від кристалів-гігантів до нанокристалів”
Вітаємо переможця Кравця Данила учня 2-А класу.

«Мій Львове і колорит барв твоїх вишиванок»

 

У день вишиванки львівські малюки 2-В класу відвідали музей історії. Діти побачили відомих львів’ян на картинах і скульптурах. Захоплено слухали про мужність воїнів і гетьманів; з цікавістю розглядали давню зброю, книги, меблі та предмети побуту. Особливо зацікавив школярів колорит барв львівських вишиванок.
Навчально-оглядова екскурсія приурочена до 760-річчя рідного міста.
Вчитель Козак Т.А.

«Маки пам’яті»

 

Нашими учнями були виготовлені «маки пам’яті» для представників силових структур в зоні АТО.
Вчитель ГПД І. Назар. Педагог-організатор О. Козелко.

Хресна дорога в Єрусалимі

 

«Таємна аптека»

 

Цікавою та пізнавальною була наша екскурсія у «Таємну аптеку» — перший у Львові інтерактивний музей фармації, який знаходиться у «таємному» підвалі однієї з найдавніших аптек Львова — аптеки «Під Угорською короною».
Учні 4-Г класу.
Вчитель Гарбуз О.Я.

«Спішимо творити добро»

 

Благодійна допомога дитячому будинку м.Маріуполь
У класі зібрали та передали книжки українською мовою для дітей  Маріупольського дитячого будинку "Центр опіки"
Учні 4-Г класу.
Вчитель Гарбуз О.Я.

 

Театральний англомовний гурток "Драмозаврик"

 Драматизація – це вершина комунікативних технік, що розвиває вільне мовлення учнів, сприяє співпраці між школярами і підвищує мотивацію до вивчення іноземної мови. Допомагає школярам ставати динамічнішими і розвиває вміння керувати ситуацією. Учні не лише мають більше можливості діяти та співпрацювати, використовуючи мову, а й застосовувати її у більш реалістичний, практичний спосіб.

В рамках дня цивільного захисту

 

21.04 до нас в гості завітали працівники поліції міста Львова Проців Віра та Орловський Юра. Ними були проведені цікаві і повчальні бесіди для учнів 4-х класів.

Доцент Львівського ДУВС України Сибірний А.В. у 2-Д класі провів бесіду на тему "Безпека дітей. Як поводитись під час терористичної загрози"
Вчитель Фрейда Х.М.

Учні 2-Б класу.

Вчитель Гарматій О.Я.

Відвідування музею історії релігії

 

15 квітня для учнів 2-В класу було організовано:
 -Перегляд виставки ляльок-мотанок;
-Перегляд музейних експонатів;
           -Перегляд виставки писанок
        Вчитель Т. Козак

«Тиждень дитячої та юнацької книги»

 

На виконання листа управління освіти департаменту гуманітарної політики від 15.03.2016р. № 2601-521 і наказу директора школи  у школі був проведений Тиждень дитячої та юнацької книги під гаслом “Читання – це зростання».
          Для залучення учнів молодших класів до кращого читання української книжки були  проведені виховні заходи, зустрічі  з працівниками видавництв ,  оформлені книжкові вітрини і виставки.
           Оформленою виставкою нової літератури  «Знайомся, я нова книга» учні ознайомилися з новинками літератури. Крім того було організовано виставки «Читання – це зростання», «Розкажи щось цікаве , книжко».

             Для учнів ГПД 1-2 кл. проведено «Казковий брейн-ринг» та  читання і обговорення  казок на тему  «Казка навчає творити добро».

            Учні 2-Г класу прослухали бесіду  «Як книжка прийшла  до людей» та переглянули відеофільм «Історія створення книжки».
           Презентація бібліотеки була проведена для учнів 1-Б класу, де учні зустрілися з Королевою Книгою та Незнайком. Прослухали казку на модерний лад «Івасик-Телесик».

             Учні 4-А класу побували на зустрічі з редактором Видавництва Старого Лева  Маряною Савкою.

           Протягом тижня проводилася робота з боржниками бібліотеки  «Книжка проситься  додому».
           До читання української книжки долучилися  нові читачі -  учні 1-х класів, які вміють читати.
            Бібліотекар була учасником зустрічі з Яриною Брелинською-Трояновською (видавництво «Свічадо»)

«Львівське мистецтво у світі»

 

Учень 2- Д класу ,Ярослав Скоп,був наймолодшим учасником культурного проекту «Львівське мистецтво у світі», який з успіхом пройшов 11 березня 2016 р. у Культурно-інформаційному центрі української дипустанови в Афінах у рамках відзначення 202-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка. Ярослав Скоп ( його роботи увійшли до експозиції ) отримав подяку Посольства України.

Результати конкурсу «Поезія Тараса Шевченка устами дітей»

 

Вітаємо переможців:
№ з/п
Прізвище, ім'я учня
Клас
Місце
Назва твору
1
Куровець Вікторія
3-В
Гран-прі
Уривок з балади "причинна"
2
Сметанка Роксолана
4-Г
Спец. відзнака
пісня "Тече вода з під явора" 
3
Мартинюк Софія
2-В
І
"Лілея"
4
Бумаценко-Пошивак Марта
3-Г
І
"Лілея"
5
Магоцька Вероніка
4-А
І
Уривок "Утоплена"
6
Бущак Катерина
4-В
І
"В'язанка"
7
 Колдовська Стефанія
2-Б 
ІІ 
"Думка" 
8
 Кащук Оксана
2-Д
ІІ 
Уривок з поеми "Княжна" 
9
 Герасімова Поліна
3-А 
ІІ 
"І золотої й дорогої" 
10
Кривейко Божена 
3-А 
ІІ 
"Дівичії ночі" 
11
 Посівнич Єлизавета
4-А
ІІ 
"Минають дні, минають ночі" 
12
Мартинюк Микола
2-Б
ІІІ
"Ой гляну я подивлюсь"
13
Пряхіна Вероніка
2-Б
ІІІ
"Думка"
14
Ганусин Роксоляна
2-Г
ІІІ
"Сон"
15
Войтович Анна
Войтович Андрій
2-Д
ІІІ
"Розрита могила"
16
Маршалюк Анжела
3-А
ІІІ
"Над Дніпровою сагою"
17
Фединяк Ольга
3-Б
ІІІ
Уривок "Така її доля"
18
Моряк Олена
4-Б
ІІІ
Уривок "І мертвим, і живим..."
19
Пелиньо Олена
4-В
ІІІ
"Розрита могила"
Члени журі:
Н. Святошенко 
 
Є. Ваньчак 
 
Г. Кіндрат 
 
Н. Балук 
 
С. Бойко
 
О. Козелко

«Хотіла б я піснею стати»

 

Свято до 145-річчя з дня народження Лесі Українки. «Колискова у виконанні мами » Рудої О.І., поезія власна у виконанні Пелиньо Л.М.
Учні 2-В класу.
Вчитель Козак Т.А.

Робота ГПД

 

Бесіда про видатну  письменницю Л. Українку
Вихователі ГПД  Л. Долинська,  О. Сарвас 

«Родинне свято»

 

 
"Кажуть , що у світі багато нерозгаданих  таємниць, і одна із них,найбільша, це - любов до батьків і дітей"

Родина - твій порятунок, надійний причал.

Учні 2-А класу.
Вчитель Кутельмах І.Я.

Про підсумки конкурсу «Правознайко»

 

Вітаємо переможців:
Прізвище, і'мя учня
Клас
Вчитель
Никитенко Софія
4-Б
Дзядик Наталія Василівна
Кравець Софія 
4-Г
Гарбуз Олександра Ярославівна
Черноконь Аліна
4-Б
Дзядик Наталія Василівна
Мацюра Діана
4-Г
Гарбуз Олександра Ярославівна
Чорній Маркіян
4-Г
Гарбуз Олександра Ярославівна
Кузан Юрій
4-Г
Гарбуз Олександра Ярославівна
Координатор конкурсу Козелко О.О.

Гра "Квест" з інформатики

 

Під час Тижня Початкової школи учні 2-4 -их класів взяли участь у грі "Квест" з інформатики.
Вітаємо переможців:
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
команда 2-Б класу
команда 2-А класу
команда 2-Г класу
команда 3-Б класу
команда 3-В класу
команда 3-Г класу
команда 4-А класу
команда 4-Г класу
команди 4-Б та 4-В класів
Вчителі Лис О.Б., Купчак Н.О.

Зустріч з представниками дитячого арт-видавництва «Чорні вівці»

 

Що є найбільшим щастям для кожної дитини? 
На це найпростіше питання ми шукали відповідь в казочках дитячого арт-видавництва "Чорні вівці".
Учні 2-Д класу.
Вчитель Фрейда Х.М.

100 днів першокласника

 

В рамках Тижня початкової школи:

Учні 1-Б класу.
Вчитель Балук Н.В.

Учні 1-В класу.
Вчитель Танавська Т.І.

Учні 1-Г класу.
Вчитель Бойко С.В.

Урок Англійської мови у 1-В класі
Вчитель Гуль Ю.Б.

Декламування віршів Лесі Українки

 

Учні 1-А класу взяли участь у конкурсі декламування віршів Лесі Українки. Кращих читачів нагороджено пам’ятним подарунком – книжкою «Леся Українка – дітям», решту учасників отримали закладку на пам'ять.
Вчитель Кіндрат Г.Ф.

VII Всеукраїнська гра «Соняшник-2016»

 

3 березня відбулася VII Всеукраїнська українознавча гра Соняшник-2016 У конкурсі взяли участь 256 учнів 1-4 класів.

Координатор конкурсу Фрейда Х.М.

Учасниками конкурсу стали 256 учнів
Клас
Кількість учнів
Клас
Кількість учнів
1-А
18
3-А
2
1-Б
20
3-Б
6
1-Г
32
3-Г
5
2-А
12
4-А
18
2-Б
24
4-В
1
2-В
14
4-В
27
2-Г
15
4-Г
34
2-Д
28
   

Математична олімпіада

 

Вітаємо переможців:
№П/П
Клас
Прізвище, ім'я учня
Місце
Прізвище І.П. вчителя
1
2-Б
Колдовська Стефанія
І
Гарматій Оксана Ярославівна
2
2-Б
Мілян Костянтин
ІІ
Гарматій Оксана Ярославівна
3
2-Г
Гальчак Зоряна
ІІ
Білобринь Наталія Володимирівна
4
2-Д
Параняк Лука
ІІІ
Фрейда Христина Михайлівна
5
3-Г
Федорович Юрій
І
Смерека Ольга Степанівна
6
3-А
Файзулін Максим
ІІ
Юрдига Марія Ярославівна
7
3-Г
Бумаценко-Пошивак Марта
ІІ
Смерека Ольга Степанівна
8
4-Г
Тебенько Ярема
І
Гарбуз Олександра Ярославівна
9
4-А
Мандзій Тарас
ІІ
Петрів Світлана Степанівна
10
4-А
Калина Анастасія
ІІІ
Петрів Світлана Степанівна
11
4-В
Банах Уляна
ІІІ
Гетьман Галина Степанівна

Бібліотечний урок

 

Учні 1-А та 1-Б класу. Вчителі Балук Н.В. Кіндрат Г.Ф.
Бібліотекар Макаровська О.В.

Тиждень англійської мови

 

Веселі та пізнавальні квести, вікторини, навчальні ігри організували та провели вчителі
 протягом Тижня анлійської мови з 22 лютого по 27 лютого

Квест "Що ти знаєш про Львів?" вчитель І. Куч

 "Квест" серед учнів 4-их класів "Секретне повідомлення" Вчителі Ю.Гуль, Л. Дорош
Стіннівка "Lviv Is My Native City"3-ті класи вчитель Ю. Вороцянка"
проекти "Моя крамничка" Вчителі Л.Дорош, Ю.Вороцянка.

Олімпіада з англійської мови

 

Вітаємо переможців:
п/п
Клас
Прізвище. ім'я учня
Місце
Прізвище, ім'я, по-батькові вчителя
1
4-В
Банах Уляна
І
Желізко Тетяна Євгенівна
2
4-А
Оленчук Вероніка
ІІ
Демчук Галина Іванівна
3
4-Б
Черноконь Аліна
ІІ
Демчук Галина Іванівна
4
4-Б
Пацула Роман
ІІІ
Демчук Галина Іванівна
5
4-А
Калина Анастасія
ІІІ
Желізко Тетяна Євгенівна
6
4-Г
Кравець Софія
ІІІ
Вороцянка Юлія Андріївна
7
3-В
Берник Данило
І
Демчук Галина Іванівна
8
3-Г
Марущак Данило
ІІ
Кравчук Наталя Іванівна
9
3-Г
Мороз Юстина
ІІІ
Вороцянка Юлія Андріївна
10
3-В
Кожан Святослав
ІІІ
Кравчук Наталя Іванівна
11
3-Г
Бумаценко-Пошивак Марта
ІІІ
Чарковська Катерина Юріївна

145 років з дня народження Лесі Українки

 

Ні, я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!
Учні 4-В класу. Вчитель Гетьман Г.С., вчитель музичного мистецтва Ваньчак Є.П.

Зустріч з воїном АТО

 

Воїни світла – це воїни за незалежність твою,Україно!          
Ти бережи їх !Бо кожний із них,то є твоя мила дитина!
Учні 2-Г класу. Вчитель Білобринь Н.В.

ЦІНА ТВОЄЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО

 

19.02.2016 року учні 2-Г класу провели свято "ЦІНА ТВОЄЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО" в пам'ять Небесної сотні.
Вчителі Білобринь Н.В. , Ваньчак Є.П.

Проведення олімпійських вікторин та тематичних бесід з нагоди відкриття та проведення Других Юнацьких зимових Олімпійських ігор в Ліллегаммері

 

З 12 по 19 лютого в школі було проведено вікторини та бесіди у 3-іх та 4-их класах. Всі діти були дуже уважні та активні. У перший день діти у вигляді презентації переглянули та прослухали історію про Олімпійські ігри, зокрема Юнацькі зимові.

В продовж тижня після прослуханого матеріалу діти активно малювали та створили стінгазету.
Вчитель Досяк Н.Й.

Прощаємося з колядою

 

11 лютого відбувся  концерт хору "Ми маленькі українці" "Прощаємося з колядою"
Керівник Ваньчак Є.П.

Як оживають ляльки

 

Учні 2-Б класу 
Вчитель Гарматій О.Я.

Різдвяний  павук”

 

Учні 2-Б класу
Вчитель Гарматій О.Я.

Лекція і майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки

 

Найкращі ялинкові прикраси у магазині не купиш. Іграшка в стократ дорожча, якщо зроблена власними руками.
Ось таку красу учні 4-Г класу створювали  на уроці образотворчого мистецтва.
Лекція і майстер-клас від Наталії Сидор, молодшого наукового працівника Художньо-меморіального музею Івана Труша.
Вчитель Гарбуз О.Я.

 Найсолодша екскурсія” від Святого Микалая

 

У повній готовності до штурму "Світоча"

Дарунок від Святого Миколая учням 4В класу
"Найсолодша екскурсія"
Класний керівник Гетьман Г.С.

 Крок до успіху

 

  
Учні 4В класу Стегура Софія та Черник Максим  - учасники Всеукраїнського пісенного конкурсу 
«Крок до успіху» м. Київ

У нас в гостях працівники поліції міста Львова

 

16 грудня на урок з основ здоров'я у 2-Д клас завітали працівники поліції м.Львова.
Тема "Безпека і небезпека. Небезпечні ситуації". Вчитель Фрейда Х.М. 

Поїздка у дитячий будинок с. Милятин

 

Учні 3-В класу разом зі своїми батьками і учителькою Оксаною Євгенівною відвідали дітей Милятинського дитячого будинку.
У рамках поїздки - благодійні подарунки і концерт до Дня Святого Миколая.
На завершення - спільні забави та пригощання.

В рамках тижня правових знань - бесіди на тему Права дитини в 3-іх класах

 

Наші гості;
Гнатюк СС. - начальник факультету Львівського ДУВС ,
курсанти - Веренела Л,, Грабовецький А., Миткалик Б..

Свято осені

 

Свято Осені готували учні 4-тих класів разом з вчителями англійської мови
Демчук Г.І., Гуль Ю.Б., Дорош Л.О..

Львів з минулого у прийдешнє...

 

В кожній людині є сонце.

Тільки дайте йому світити.

Сократ

11.12.2015 р., засяяли наші сонечка на сцені міського палацу культури ім. Г.Хоткевича, де відбувся гала-концерт і нагородження переможців міського молодіжного конкурсу «Львів з минулого у прийдешнє…», який провела міська громадська організація «Союз українок».
Вітаємо переможців конкурсу:
- Скоп Ярослав Орестович;
- Сербан Данило Андрійович;
- Стасьо Остап Павлович;
- Вітик Софія Тарасівна;
- Павлик Софія-Марія Олегівна;
- Кохан Нестор Ігорович;
- Кріп Ольга Олегівна;
- Кицкай Тетяна Василівна;
- Левченко Анастасія Веніамінівна;
- Новгородський Станіслав Михайлович;
- Йосипів Данило Юрійович;
- Пікалюк Богдан Олександрович;
- Гудима Софія Русланівна.

Зустріч з воїнами АТО

 

Урок мужності "Ми гордимося!" у 3-В класі, класний керівник Романишин О.Є.
Двоє батьків нашого класу повернулися із зони АТО:
Трегуб Михайло Володимирович - капітан, нагороджений медаллю "За оборону рідної держави" 
Пічка Андрій Ярославович - підполковник, нагороджений відзнакою "За Україну, за її волю"     

Вивчаємо традиції та обряди

 

Андріївські вечорниці

В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

 

Міський фестиваль Крокуємо з правом “

 

Вітаємо учасників фестивалю:
- Тащук Арсена Ярославовича, учня 4-А класу, кл.к. Петрів С.С.;
- Мандзій Тараса Тарасовича, учня 4-А класу, кл.к. Петрів С.С.;
- Черноконь Аліну Олександрівну, ученицю 4-Б класу;
- Банах Уляну Тарасівну, ученицю 4-В класу, кл.к. Гетьман Г.С.;
- Кицкай Тетяну Василівну, ученицю 4-Г класу, кл.к. Гарбуз О.Я.;
- Кузан Юстину Ростиславівну, ученицю 4-Г класу, кл.к. Гарбуз О.Я.
педагог-організатор Козелко О.О.

 

Міжнародний математичний конкурс КЕНГУРУ

 

Учасниками конкурсу стали 203 учні школи:
Клас
К-сть
Клас
К-сть
Клас
К-сть
2-А
19
3-А
4
4-А
21
2-Б
19
3-Б
11
4-Б
13
2-В
14
3-В
9
4-В
14
2-Г
20
3-Г
14
4-Г
33
2-Д
12
       

Природничий конкурс Колосок (осінній)

 
 Учасниками конкурсу стали 344 учні школи:
Клас
К-сть учнів
Вчитель
Клас
К-сть учнів
Вчитель
1-А
1-Б
1-В
1-Г
23
25
18
29
Кіндрат Г.Ф
Балук Н.В.
Танавська Т.І.
Бойко С.В.
3-А
3-Б
3-В
3-Г 
9
18
13
13
Юрдига М.Я.
Очерклевич О.Я.
Романишин О.Є.
Смерека О.С.
2-А
2-Б
2-В
2-Г
2-Д
27
19
24
17
21
Кутельмах І.Я.
Гарматій О.Я.
Козак Т.А.
Білобринь Н.В.
Фрейда Х.М.
4-А
4-Б
4-В
4-Г 
25
10
21
32
Петрів С.С.
Карпович О.В.
Гетьман Г.С.
Гарбуз О.Я.
 Координатор конкурсу Кіндрат Г.Ф.

Підняття духу нашим героям на передовій у зоні АТО

 

24.11.2015 року учні школи підтримали ініціативу Народної Самооборони Львівщини. Для підняття духу наших Героїв на передовій діти виготовили вітальні листівки, написали листи Героям захисникам, сплели браслети ручної роботи з бісеру,стрічок і ниток та створили багато інших патріотичного змісту дарунків ручної роботи.

 

І етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика 
 
Вітаємо переможців:
Банах Уляну (вчитель Гетьман Г.С.), Герасімову Поліну (вчитель Юрдига М.Я.), Старосту Яну (вчитель Козак Т.А.) 

Виховний захід "Найкраще місто на Землі для мене  ти, мій Львове!"

  

Вчитель О.Романишин

Виховний захід "Любов і вічна шана Кобзареві"

 

Вчитель Т.Танавська, музичний керівник Є.Ваньчак та ансамбль вчителів "Зоряна калина"

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

 


 


 


Майстер-клас з виготовлення вітальної листівки

 

Вчитель М.Юрдига

 

Конкурс "Колом сонечко іде"

 

Вчитель О.Горечко

Перше Святе Причастя

 

Церква св.Анни
  о.Володимир Стець, вч. християнської етики Федина Н.Б.

 

Як народжується книга

Друкарня "Кентавр". Вчитель Юрдига М.Я. 

 

Майстер-клас з виготовлення шоколаду

 

Львівська майстерня шоколаду
 Вчитель О.Гарматій

 

Львівська майстерня шоколаду
Вчитель Х.Фрейда

 

Майстер-клас з писанкарства

 

 Музей народної архітектури та промислу «Шевченківський гай»
Вчитель О.Очерклевич, керівник гуртка «Писаночка» І.Гнилякевич

  

Майстер-клас зі створення Великодніх свічок ручної роботи

 

Львівська свічкова мануфактура
Вчитель Х. Фрейда 

Майстер-клас з гончарства

 
 
с. Гавареччина  Золочівського району Львівської області
 Вчитель Н.Балук, гончар Іван Луковський

 

Майстер-клас з випічки хліба

 
 с. Шегині Мостиського району Львівської області
Вчитель О.Гарматій

 

Екскурсія на ПАТ «КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ» м.Львів 
Вчитель Н. Білобринь

 

с. Шегині Мостиського району Львівської області
Вчитель Г.Кіндрат

Тиждень фізичного виховання

 

 Флеш-моб «Україна – серце Європи», 3-ті класи
Вчитель О.Капко 
Флеш-моб «Я люблю Україну!», 4-ті класи
Вчитель А.Явдошик 

До проведення уроків фізичного виховання долучаються батьки...

Лінійка "Спорт - наша сила для душі та тіла" 
Вчитель фізичного виховання Заріцька І.І. 

Виховний захід "Чари осені"

 

 Вчитель Х. Фрейда