Шкільний КВІЗ

Вчора завершився районний етап інтелектуальних змагань серед учнів 4 класів Lviv School Quiz!
Вітаємо нашу шкільну команду з перемогою та виходом у фінал
Ви показали високий рівень підготовки та професіоналізму! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому вчіться, дізнавайтеся щось нове, розвивайтесь!
Висловлюємо подяку координатору шкільної команди Ірині Кундельській за належний рівень підготовки та розвиток інтелектуальних здібностей учнів!
Пишаємось нашими переможцями!
Бажаємо успіхів у фіналі Lviv School Quiz 2024!
Маленькими кроками - до великої перемоги

Про мінну безпеку знати важливо

Хто розкаже краще про безпеку, як не курсанти ЛДУ БЖД?
Наші учні 2-4х класів тепер знають, як поводитись у надзвичайній ситуації, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Обізнаний - значить озброєний!
Діти в захваті від уроку та від можливості відчути себе справжнім рятувальником.

Шкільний КВІЗ

Ось і завершилася 1 гра ІІ районного туру Lviv School Quiz!
Вітаю шкільну команду з першою перемогою у ІІ етапі районного квізу
Хочу подякувати нашим четвертокласникам - Єві Орловській, Єві Гнеп, Назарові Лукашу, Денисові Вербицькому, Владиславу Гладуну, Данилові Бучинському, Михайлу Переймибіді, Орестові Чаусу, адже вони - неймовірні, цікаві, креативні, вміють працювати в команді, проявили свої знання та навички і продемонстрували свій інтелектуальний потенціал
Варто віддати належне їхнім зусиллям та бажанню досягти успіху!
Окрема подяка координатору шкільної команди Ірині Кундельській за організацію та підготовку учнів!
Бажаємо успіхів у наступних турах Lviv School Quiz 2024!
Маленькими кроками - до великої перемоги