• 20171213_120012.jpg
  • 20211124_130638.jpg
  • 1637752055683.jpg
  • image4.jpeg
  • image6 (1).jpeg
  • promo123.jpg
  • tolerantnist4.jpg
  • yacuk.jpg

Сторінка адміністрації

Ворона Наталія Романівна - директор школи

читати далі

 Сучасний урок

Я досліджую світ

За межами уроку

"День Гідності та Свободи"

Подорожуючи вчимось

" Він - геніальний поет"

 

 

 

«Він – геніальний поет. Саме як поета ми бачимо його поряд з найвидатнішими світовими майстрами, а в рідній літературі він чи не єдиний має право займати місце на недосяжній височині Шевченка»
Дмитро Павличко
Учні 2-В класу (вчитель Іон Т.В.)  відвідали садибу видатного українського письменника Івана Франка! А краще пізнати поета та його творчість дітям допоміг казковий персонаж - Лис Микита!

"Місце - магнітик"

     Нещодавно учні 2-Г класу (вчитель Білобринь Н.В.)  відкрив для себе нове «місце-магнітик» - великий виставковий простір ʼʼЦентр інтелектуального мистецтва Меркурійʼʼ. Це щось неймовірне: сучасне авангардне мистецтво на межі фантастики і реальності.Тут, як ніде, можна відчути енергію мистецтва, зрозуміти відносини людства з довкіллям. Це сучасне доступне місце, де дистанція між відвідувачем і мистецтвом мінімальна, місце, де не просто подобається, а запамʼятовується!!!
Тут розміщена :
-          ретроспективна виставка українського мистецтва останніх ста років, Починається все з мистецтва індивіда, де можна побачити Новаківського, Васьківа, Лисика;
-          мистецтво прогресу з роботами Андрєєнко, Звіринського, Горської та Молчана. Дуже добре висвітлені різноманітні художники покоління 60ників в "моральній опозиції",
-          не менш виразні роботи Жука, Подольчака, Степаненка та Качмара можна побачити в "цинічному дискурсі".
-          найсучасніша зала - "дієвих інтелектуалів" висвітлює актуальні зараз проблеми.

" ЕкоТатко"

     Учні 1-Д класу (вчитель Фрейда Х.М.) тепер - справжні майстри-хлібопіки ! Адже вони успішно закінчили навчання з випічки живого ХЛІБА з висівками,замішаного на сироватці, спеченого у глиняній печі на дровах.
     Під час майстер-класу, діти дізналися звідки береться Хліб; довідалися, що найважливішим у житті є МІРА; навчилися руками місити тісто та оцінили працю ХлібоРоба.
     Також побували на кордоні з Польщею та побачили, як працює прикордонна служба.
     Не всім вдалося довезти додому буханець хліба цілим і не надкушеним ! Ну дуже вже він був ароматним і смачним!

 

" Спекти смачну паску"

     Незабаром Великдень і вмілі господині вже починають готуватися до цього світлого дня. Паска - це надзвичайно смачний і особливий вид випічки. Для того, щоб приготувати смачну, пишну і ароматну паску для великоднього столу, потрібно знати секрети і рецепт приготування. Саме цього і навчилися учні 1-А класу( вчитель Брода А.В.), відвідуючи відпочинковий комплекс «У Дворі»
     Спекти смачну паску - це справжнє мистецтво. Тому перед початком сакрального дійства, юні пекарі з господинею помолилися, щоб наповнитись чистими думками, Божим благословенням та вірою в найкраще.
     Всі учасники майстер-класу були налаштовані на позитив і з неабияким ентузіазмом взялись до роботи. Маленькі господарі та господиньки  випікали і прикрашали паску вперше в своєму житті. Але, незважаючи на це, результат приємно вразив усіх. Цьогоріч у великодньому кошику та на святковому столі наших першокласників буде запашна паска, випечена і прикрашена власноруч. Адже після майстер-класу кожен учасник зміг взяти свою ніжну святкову оздобу додому. Окрім випічки, усі отримали багато позитивних емоцій та безцінний досвід.

 

" МуМі"

17 вересня учні 4-Д класу побували в інтерактивному просторі Музею Міста (МуМі) . Школярі створили мапи зі своїми улюбленими місцями у Львові та «Абетку Дитинства», ділилися враженнями про міські пригоди. А також розглянули «дитячі скарби» львів’ян у «Лабораторії дитинства».
Вчитель Фрейда Х.М.

 

" Дім Франка"

 

   29 вересня учні 4-Д класу завітали до справжнього Місця Сили – Дому Франка.  Діти мали змогу довідалися багато нового про життя та діяльність справжнього сина та патріота України .
 Вчитель Фрейда Х.М.

" Сезон екскурсій відкрито..."

 

 

Маленькі слідопити школи побували не лише в кабінеті гарячої лінії 1580, великій сесійній залі, управлінні зовнішніх зв'язків і промоції, відвідали нашого згубу Левчика, а й потрапили на прийом до міського голови Андрій Садовий
Ми приємно здивувались, що найбільше четвертокласників цікавили питання господарки міста та утримання бездомних тварин. А ще дуже діти розпитували, які предмети треба вчити в школі, щоб працювати у Львівська міська рада та ... чи в нас складно і цікаво.
"Якщо ти любиш свою роботу і вона тобі цікава, то всі складнощі непомітні. Ти виконуєш її та радієш від того, що зумів виконати таке, ніби і складне, але приємне" - відповіла діткам керівник управління зовнішніх зв'язків і промоції Тетяна Хабібрахманова.
Учні 4-Б класу. Вчитель Гарматій О.Я.

" Мандрівку розпочато..."

 

 

" Як з'явилися музеї? Чому важливо знати своє майбутнє?"

 

8.10.2021 учні 4-В класу відвідали найцікавіший музей "Львів Стародавній". Вони поринули у сповнену легенд та героїчних подвигів історію давнього міста Лева. Яскраво, в ігровій формі, з використанням інтерактивних інновацій діти закріпили тему "Як з'явилися музеї? Чому важливо знати своє майбутнє?"

"Печу, печу хлібчик!"

 

03.03.2020р. учні 3-Г класу та класний керівник Карлик О.Б. провели пленерний день у с.Шегині у міні-пекарні "Еко-Татко".

Веселі канікули!

 

Мандри рідним містом з улюбленими однокласниками -найкращий відпочинок!!!
Учні 4-а класу з вчителем Петрів С.С.

День Святого Миколая - одне з найулюбленіших свят малечі!

 

В рамках Тижня "Зі Святим Миколаєм" учні 2-В класу стали учасниками театралізованої казкової екскурсії "До хатинки Миколая", у музеї архітектури та побуту ім.Климентія Шептицького. Цікавою і захоплюючою була подорож до Святого Миколая. Лісовичку діти розповіли, як берегти природу. А Чортику радили бути добрим і щедрим. Миколаю діти подарували листівки-сердечка,  а також прекрасну поезію.  Зі смачними подарунками та святковим настроєм діти повернулися до школи.
Вчитель Козак Т.А.

 

Любий Отче Миколаю,
Ти усе про мене знаєш.
З висоти небес спустися, 
Серця лагідно торкнися,
Освяти його Любов'ю.
Подаруй душі здоров'я.
Буду чемна і слухняна,
Все робитиму старанно.
Хочу, Отче, як і Ти,
Мир і Радість всім нести.
Ось з яким проханням звернулись учні 2-Г класу до Св.Миколая.
Вчитель Білобринь Н.В.

Еврика - інтерактивний музей цікавої науки і техніки

 

Учні 4-А класу з вчителем Петрів С.С.

«Святий Миколай у гаю»

 

Повірити у новорічну казку, зануритися у красу засніженого гаю,  поринути в чарівну атмосферу таємничого свята Миколая,отримати заряд світлого і радісного настрою на весь різдвяний сезон вдалося учням 3-Г класу (класний керівник О.Гарбуз), які потрапили на театралізовану казкову екскурсію «Святий Миколай у гаю» у Музеї народної архітектури та побуту (Шевченківський гай).

Екскурсія на завод "Галіція"

 

14.12.2018р. учні 2-Б класу разом з класним керівником Романишин О. Є. відвідали сучасний європейський завод з виготовлення соків прямого віджиму зі стиглих фруктів без додавання цукру, води та консервантів.
Учні ознайомилися з технологією виготовлення соків, яка дозволяє зберегти природні вітаміни.

Подорож у резиденцію св.Миколая

 

5 грудня учні 2-Б класу разом з вчителем Романишин О.Є. відвідали Резеденцію Св. Миколая, що у Бориславі.
Діти повністю занурилися у світ, де панує зимова казка. Спілкування з Микалаєм  викликало у дітей щирі усмішки та приємні емоції, подарувало віру у чудеса. Учні також розмалювали різдвяну прекрасу із Миколаєм, передали йому свої листи та побажання, розказували йому вірші та співали разом пісень, отримали подаруночки від Св.Миколая. 

«Сірничок малий, а біда велика»

 

Для розваги і для гри
Сірників ти не бери,
Бо з вогнем  погані жарти.
Жартувати з ним не варто!
Не  розпалюй сам багаття
Ані в лісі, ані в хаті.
Легко вогник запалити –
Та не легко погасити.

09.11.2018 р. учні 4-В класу відвідали екскурсію у ЛДУБЖД як частину практичної роботи з предмету  «Я у світі» на тему «Сірничок малий, а біда велика».
Вчитель Танавська Т.І.

Екскурсія на "Мукко"

 

Пізнання починається з подиву.
                                                                                            Аристотель

Учні 3-А класу дізналися про виробничу професію фермера, ознайомитись з цікавим процесом тваринництва, пізнали процес дозрівання продукції із сиру  в обладнаних кімнатах зі сталими вологістю та температурою. А на дегустації посмакували різними видами сиру.
Вчитель Петрів С.С.

"Карпатський трамвай"

 

12 жовтня учні 2-Г класу разом з вчителем Карлик О.Б. здійснили мандрівку "Карпатським трамваєм" по чарівному куточку, розташованому в Карпатах, а також відвідали інтерактивний природничий музей у смт. Вигода Долинського району Івано-Франківської області.

"Чому осінь щедра пора року?"

 

Урок з предмету «Я досліджую світ»
01.10.2018 р. учні 1-В класу досліджували тему «Чому осінь щедра пора?». З цією метою вони відвідали парк «Високий Замок». Учні збагатили знання про ознаки осінньої пори: погодні та природні зміни в житті рослин, тварин, неживої природи; пов’язували народну мудрість  із характерними ознаками осені. Природа надзвичайно гарна і діти зрозуміли необхідність бережливого ставлення до довкілля.
Вчитель Козак Т.А.

Подорож у Карпати

 

З метою виховання навичок екологічно грамотної поведінки серед природи, інтересу до її пізнання учні 2-Б класу з вчителем Романишин О.Є. подорожували Карпатським трамвайчиком та відвідали інтерактивний  природничий музей "Центр спадщини вигодської вузькоколійки"(с.Вигода Івано-Франківської обл.).

Екскурсія "Чудо-поїздом" старою частиною міста Львова

 

Ось так пройшов останній навчальний день у 1-Б класі. А також учні побували на майстер-класі з виготовлення піци.
Вчитель Романишин О.Є.

Тематичний день «Здрастуй, літечко!»

 

26.05.2018 р. у 2-Г класі відбувся тематичний день «Здрастуй, літечко!». У відпочинковому комплексі «Медовий блюз» діти мали гончарний майстер-клас, екскурсію на пасіку, де вчились спостерігати за змінами у природі влітку, систематизували знання про природні зв’язки; розвивали мовлення, мислення, розширювали світогляд; мали змогу узагальнити спостереження за природою; розвивати спостережливість; виховувати інтерес, захоплення, любов до рідної природи.
Та чи не найбільше дітям сподобалися спортивні ігри, веселощі й розваги з батьками! Найулюбленіші та найбільш пам’ятні для діток ті моменти, коли у процесі пізнання світу та нових відкриттів їх супроводжують батьки. Дорослі старались розбудити в собі власну внутрішню дитину, дозволили собі хоча б на кілька миттєвостей вийти зі свого «панцира», щоби збагатити себе світом, повним радості, задоволення й близькості з власним дитям – світом забав і веселощів!
 Вчитель Гарбуз Л.Я.

У 1-Б дослідницький практикум «Як живуть медоносні бджоли». Екскурсія на пасіку (Миколаївський район, с. Луб’яна). 
Вчитель Романишин О.Є.

Екскурсія у Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького

 

Учні 2-А класу разом із класним керівником Петрів С.С. та батьками  відвідали Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького.
Під час екскурсії  ознайомилися з зоною вільного доступу на першому поверсі Терміналу «А», почули цікаві факти історії летовища, пройшли контроль на безпеку у зоні вильоту внутрішніх рейсів, відвідали бізнес-зал для пасажирів внутрішніх рейсів, оглянули перон з автобуса, дізналися, як отримують багаж пасажири після прильоту, почули відповіді на питання про те, як функціонує аеропорт, отримали актуальну інформацію про об’єми перевезень та авіакомпанії, які здійснюють рейси з/до Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького. Побачили приватний літак.

24.05.18 3-В клас побував на навчально-пізнавальній екскурсії в міжнародному аеропорту «Львів» ім.Данила Галицького.
Класний керівник Танавська Т. І.

Захоплююча мандрівка 2-Б класу

 

Учні 2-Б класу разом з вчителем Ненчук Т.С.  мали чудову мандрівку за маршрутом Львів- Нагуєвичі-Дрогобич-Меденичі.
За Львовом ми не сумували,
Бо мандрівку гарну мали:
В зоопарку побували,
Братів менших споглядали.
Ще відчули до пуття
Дух Франкового життя.
На "Галявині казок"
Відпочили і в дорогу,
Бо попереду - Дрогобич.
Гарний хлопець Святослав 
Все про місто розказав.
 
Вуж маленький десь узявся,
Та ніхто з нас не злякався,
Бо великі ми усі
Гарні дітки-молодці!

День безпеки «Анімаційна абетка безпеки»

 


06.02.2018р. незабутній День безпеки «Анімаційна абетка безпеки» провели учні 2-Г класу (кл. керівник О.Я.Гарбуз) у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Студія «АРТ-Відео» подарувала  дітям мультиплікаційну абетку безпеки. Діти познайомились з походженням вогню та його значенням в житті людини, повторили правила, переконались у  значимості вивчення  та переконались у необхідності дотримання правил  пожежної безпеки.  Учні ознайомились із територією, історією навчального закладу і професією рятувальника. Побачили, де навчаються, живуть, тренуються курсанти. Зрозуміли, як важливо виховувати  у собі дисциплінованість,  почуття колективізму, розвивати вміння знаходити вихід  з  небезпечних життєвих ситуацій!

Учні 2-Б і 2-В класів відвідали Університет безпеки життєдіяльності.
Щоб безпечно себе почувати
Слід правила безпеки знати.
В Університеті безпеки життєдіяльності побували
З Лисом-фоксом правила вивчали,
Пожежні машини оглядали.
Вогнеборця слухали, 
Номер порятунку 112 запам'ятали.
Вчителі Ненчук Т.С.,  Гетьман Г.С.

Екскурсія на ТРК "Львів"

 

28 грудня учні 4 – Д класу побували на екскурсії закуліссям новинного телевізійного світу.  Студія, камери, світло …  Було чому дивуватися!
Вчитель Фрейда Х.М.

Мандрівка до хатини Миколая у Шевченківський гай

 

Вчитель Ненчук Т.С. з учнями 2Б класу мандрували засніженими стежками Шевченківського гаю, поспішаючи на зустріч зі Святим Миколаєм.
У Шевченківському гаю є хатинка Миколая.
Щоб потрапити туди, треба довгий шлях пройти.
Чортеня нам заважало, та на нього не зважали,
Ми мелодії зіграли, біля млину побували.
В церкві Богу помолились, іграшки робить навчились.
Дуже гарно потрудились,теплим чаєм погостились...
Радості не передати: Миколай в старенькій хаті
Усіх гарно привітав!
Певно, довго нас чекав.    

Екскурсія до маєтку Миколая

 

         Святий Миколай - одне з найулюбленіших народних свят.  
       Воно пов’язано з постаттю Миколая Чудотворця, який за легендою був доброю людиною,  допомагав бідним та знедоленим. Його вшанвують християни в усьому світі.
      Учні  2-А класу весь рік були чемними та працьовитими, тому Святий Миколай запросив їх до  своєї оселі та подарував  дарунки.
Вчитель Петрів С.С.

Навчально-пізнавальна екскурсія на ПАТ «Галичфарм» Корпорації «Артеріум»

 

Учні 1-Б класу з вчителем Романишин О.Є.

Музей визвольної боротьби України

 

7 листопада учні 4-Б класу відвідали Музей визвольної боротьби України.
Значна частина експозиції присвячена діяльності на теренах Західної України бойових підрозділів Української Повстанської Армії. Стилізація інтер’єрів Музею під лісові хащі гармонійно доповнює унікальні пам’ятки. Відображено основні етапи формування та організаційну структуру УПА, діяльність Військової Округи «Буг», старшинські та підстаршинські вишколи, медичну службу УПА. Окремо експонується комплекс підпільних теренових видань, пропагандивна та вишкільна література, ілюстровані листівки, звернення, заклики. Представлено бофони - документи на грошові внески до фонду ОУН, УПА; повстанський одяг та речі повсякденного вжитку; матеріали Великого Збору УГВР, відзнаки та знімки членів Української Головної Визвольної Ради.
Вчитель Гарматій О.Я.

Екскурсія на аеродром "Цунів"

 

Учні 1-Б класу  у Західно-українській школі авіації (аеродром «Цунів»). Діти ознайомилися з різними видами повітряного транспорту.
Вчитель Романишин О.Є.

Екскурсія у Музей пожежної безпеки

 

01.11.2017 р. учні 1-Г класу побували у Музеї пожежної безпеки м.Львова. Екскурсовод ознайомив дітей з історією пожежної справи від минулого до сьогодення. Учні із захопленням розглядали експонати, представлені у музеї. Окрім отриманої інформації, школярі повторили правила поведінки з вогнем.
Класний керівник Карлик О.Б.

 

 

Учні 1-Б класу разом з вчителем Романишин О.Є.  у Музеї пожежної безпеки. Дітей ознайомили з практичними навиками, як діяти у надзвичайних ситуаціях.

Перша спільна подорож

 

13.10.2017р. учні 1-Г класу здійснили пізнавальну мандрівку у дельфінарій "Оскар" у м.Трускавець та зоопарк "Лімпопо" у с. Меденичі. Незабутні враження залишилися у дітей після перегляду феєричного шоу з дельфінами та спілкування з мешканцями звіринця.
Вчитель Карлик О.Б.

Екскурсія в Оперний театр

 

11.10.17 р. учні 3-Б класу (вчитель Балук Н.В.) здійснили мандрівку в закулісся театру опери і балету ім. Соломії Крушельницької, отримали пізнавальну інформацію про закулісне життя Опери, про життєвий і творчий шлях С.Крушельницької, відчувши позитивну енергетику та особливу ауру театрального царства.

Навчально-оглядова екскурсія у Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

 

«Я повернувся в Україну, тому що відчував свій борг перед нею, я ж тут народжений з діда-прадіда. Я тішусь, що щастя мав і так багато зробив».
                                                                               Михайло Дзиндра

      6 жовтня учні 4 – Д класу побували у Музеї модерної  скульптури Михайла Дзиндри. Учні мали можливість розглянути колекцію унікальних творів абстрактного мистецтва, серед яких скульптури пластичних асоціацій,абстрактні форми та рельєфні портрети.  Політ думки Михайло Дзиндра втілив за допомогою двох простих речей — будівельної сітки та цементу.   
Кл. керівник: Фрейда Х.М.

Навчально-оглядова екскурсія в астрономічну обсерваторію і метеостанцію ЛНУ ім. Івана Франка

 

       06 жовтня учні 4 – Д класу відвідали астрономічну обсерваторію і метеостанцію ЛНУ ім. Івана Франка у Брюховичах. Працівник обсерваторії розповів учням цікаві факти про галактику, зоряне небо, штучні супутники. Діти ознайомилися з будовою телескопа, дізналися як він працює.
Кл. керівник : Фрейда Х.М.

Екскурсія у природничий музей Розточчя

 

5 жовтня 3 – Г клас побував у природничому музеї – Розточчя, де учні поглибили знання щодо різноманітності флори і фауни рідного краю. Пройшли Хресною дорогою ( біля с. Страдч ), яка допомогла відчути жертовну любов Ісуса Христа. Також учні побували у Страдецькій печері, де познайомилися з поняттям паломництва, як важливого елементу розвитку християнства.
Вчитель Бойко С.В.

Мандрівка «Карпатським трамваєм»

 

    29 вересня учні 4 – Д класу разом з вчителем Фрейдою Х.М.  мандрували  «Карпатським трамваєм» , який проходить єдиним в Україні екскурсійним маршрутом по вузькоколійній залізниці, прокладеним вздовж річки Мізунки у мальовничому Карпатському передгір'ї. А також  відвідали "Центр спадщини Вигодської вузькоколійки" та Гошівський  монастир на Ясній Горі.

 

 

8 вересня дорога покликала учнів та батьків 4-Б класу  у смт.Вигода на екскурсію «Карпатським трамвайчиком», до найсучаснішого музею України «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки» та в с.Гошів.
Подорож на «Карпатському трамваї» проходила надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ми милувалися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамували спрагу водою з гірських джерел.
Побувавши у «Центрі спадщини Вигодської вузькоколійки» переконались, що це - унікальний сучасний музей з інтерактивними атракціями, єдиний такого роду в Україні. Тут ми переглянули пізнавальний фільм.
Остання наша зупинка - Гошівський монастир - одна із найвеличніших релігійних й історико-архітектурних святинь Західної України, яка вразила нас своєю красою.
Вчитель Гарматій О.Я.

Навчально-оглядова екскурсія до музею зброї «Арсенал»

 

    Учні 4-В класу відвідали 28 вересня музей зброї «Арсенал». Вони познайомилися з приміщенням колишнього Міського арсеналу та з його експозицією.  Цікавою була розповідь музейного працівника про еволюцію зброї, її типи, види, осередки виготовлення, естетичні смаки майстрів-зброярів, рівень технічного розвитку народів тощо. Особливо цікавою була для дітей виставка зброї українських козаків.
Класний керівник: Т.Козак

Екскурсія на пасіку "Медовий блюз"

 

26.09.17р. учні 3-Б класу  здійснили екскурсію на пасіку села Луб'яна Миколаївського р-ну Львівської обл. "Медовий Блюз". Діти прослухали цікаву розповідь пасічника про бджолину дружну сім'ю, злагоджену роботу медоносів, обов'язки бджіл у вулику, про бджілок і мобільний зв'язок, прикмети і цікавинки про бджіл, а також спостерігали за бджілками у вулику в розрізі (за склом, всередині) та охоче провели майстер-клас з гончарства.
Вчитель Балук Н.В.

Екскурсія вузькоколійною залізницею «Карпатський трамвай»

 

26.05.2017р. учні 2-В класу разом з вчителем Танавською Т.І.  відвідали екскурсію  вузькоколійною залізницею «Карпатський трамвай» ,  смт. Вигода – Дубовий кут. Дорогою екскурсовод  розповідав про історію та велич сітки вузькоколійних залізниць, їх призначення. На маршруті передбачено зупинки біля мосту через річку Мізунку, джерела мінеральної води «Горянка», висячого болота Ширковець, станції Дубовий кут та біля каскаду Мізунського водоспаду. А також ми відвідали Василіанський монастир Преображення Господнього у селі Гошеві Долинського району на Івано–Фраківщині, який вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України.

Екскурсія в зоопарк "Лімпопо"

 

25.05 учні 1-В класу побували у звіринці «Лімпопо»  у с.Меденичі.  Діти спостерігали за поведінкою екзотичних тварин, розважали їх, годували печивом…  Враження від екскурсії  - незабутні!
Вчитель Гетьман Г.С.

Екскурсія в Ботанічний сад

 

25 травня 2017 р. учні 3 – Г класу разом з вчителем Білобринь Н.В. відвідали  Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка , що є одним з найстаріших садів України та Східної Європи. Діти ознайомились із надзвичайно багатою  колекцію рослин. 

Екскурсія на пасіку "Медовий блюз" та майстер-клас з виготовлення кухликів

 

Учні 2-А класу здійснили незабутню екскурсію на пасіку "Медовий блюз" у с. Луб'яна. Діти помилувалися музикою бджіл та спотерігали за їхньою роботою через скляні стінки вулика.

Вчитель Кіндрат Г.Ф.

Екскурсія у зоопарк "Лімпопо"

 

Навіть найменша насолода, подарована нам природою, - це таємниця, незбагненна розуму.
Люк де Вовенарг

               Учні 1-А класу відвідали зоопарк «Лімпопо» у селі Меденичі, Дрогобицького району. Звірі в чистоті, виглядають ситі, і їх там досить багато. Ми мали змогу спостерігати за птахами , звірами, рептиліями за їх поведінкою. Природа так про все подбала, що повсюди ти знаходиш, чому вчитися.  Діти отримали незабутні позитивні емоції.  
 Вчитель Петрів С.С.

Екскурсія у кондитерський цех "Галицька здоба"

 

      19 травня учні 3 – Д  класу разом з класним керівником Фрейдою Х.М.  відвідали кондитерський цех випічки хлібопекарської компанії «Галицька здоба» у с.Страдч, де всіх чекала захоплююча екскурсія.
      Технологи компанії показали учням , як замішується, обробляється тісто, випікаються та пакуються вироби . Також, діти власноруч, під наглядом досвідчених пекарів «Галицької здоби», готувала смачні круасани , а потім спостерігали , як вони випікаються у печі.
         Насичена враженнями й позитивними емоціями екскурсія завершилася дегустацією солодких смаколиків.

Я по світу іду в вишиванці

 

18 травня 2017 року до Всесвітнього дня вишиванки учні 3-В класу завітали в майстерню української мисткині Роксоляни Шимчук. Помічниця майстрині пані Ірина показала дітям розкішні сорочки з Буковини, з Полтавщини, з Поділля та розповіла  про їх особливі орнаменти. Учні  відчули особливу енергетику українського строю. 
Вчитель Козак Т.А.

"Попелюшка" в Театрі опери та балету

 

Сьогодні навчання у початковій школі має бути спрямоване на формування соціокультурної компетентності як одного із важливих показників готовності учнів до ефективної комунікації та як одного із необхідних чинників формування духовної культури особистості.
Піклуючись про виховання дітей, потрібно розвивати їх не тільки фізично, але і духовно, долучаючи до мистецтва. Мистецтво, як засіб естетичного виховання , допомагає прищеплювати дитині розуміння прекрасного, закладає потреби духовного розвитку особистості, формує смак і стиль. А перегляд театральних постановок впливає на естетичні почуття різноманіттям сцен, фарб і музики, вчить співпереживати, розуміти добро і зло.
            Сьогодні, 30.04.2017 р., учні 1 – Г класу (кл. кер.  О.Я.Гарбуз) насолодилися мистецтвом у Львівському Національному  Академічному  театрі опери та балету, який є  окрасою не тільки Львова, а й усієї Європи.  Із задоволенням переглянули добру повчальну історію про працьовиту дівчинку Попелюшку в однойменній виставі.

Навчальна екскурсія "Гори Карпати"

 

         31 березня учні 4-Г класу разом з вчителем Смерекою О.С. провели навчальну екскурсію Карпатськими горами. Мандруючи Карпатським трамваєм, діти зарядилися позитивною енергією на весь день: поспівали українських пісень, мали змогу відчути себе стрільцями, погуляли підвісним мостом, який простягається через р.Мізунку, розглянули карликові 300-річні смереки, які ростуть на болоті Ширковець.
        Після мандрівки учні відвідали надзвичайно цікавий інтерактивний музей "Центр Спадщини" у смт.Вигода. Там діти навчилися підраховувати вік,  вивчили структуру та  плоди хвойних дерев, а також комах, які ховаються у корі; ознайомилися з тваринами, які проживають у цій місцевості та чим вони живляться. Також переглянули науково-історичний фільм про створення гір та Вигодської вузькоколійки (ще з часів Льодовикового періоду до сьогодні). Наприкінці подорожі учні завітали у парк "Світ казок", де мали змогу відчути себе справжніми дійовими особами.
      Під час таких екскурсій учні виховують у собі почуття прекрасного, любов до рідного краю, бережливе ставлення до природи.

Екскурсія на виробничий підрозділ ПАТ "Концерн Хлібпром"

 

28.03.2017  3-А  клас разом із своїм класним керівником, Кутельмах І.Я., відвідали екскурсію на виробничий підрозділ ПАТ "Концерну Хлібпром", що на вул. Східній,45. Де діти робили ароматні, пухкі булочки, а ще подивились весь етап створення хлібних виробів на одному з найбільших підприємств українського ринку хліба.  
На початку діти уважно слухали про правила безпеки на підприємстві, цікаві історії про виготовлення хліба. 
Щодня «Концерн Хлібпром» виготовляє до 300 тонн продукції – хліба і булочок, тортів та тістечок, мафінів і круасанів, короваїв та пряників – українських та за європейськими рецептами. Це вироби під торговими марками: «Хлібна хата», «Львівський хліб», Bandinelli, «Любляна» та «Наминайко».
Власне на екскурсії діти  власноруч робили здобні булочки. Наші учні  були повні натхнення можливістю надати виробу авторського вигляду. 
Поки булочки понесли до печі, діткам показали автоматизоване виробництво. Учніі мали змогу побачити, як величезні машини самі роблять хлібні вироби – від замішування тіста і до розфасовування у коробки.
Додому ми понесли не тільки багато цікавої інформації та позитивних вражень, але і смачні подарунки – булочки, виготовлені власноруч та сувеніри.

 

Дельфінарій "Оскар"

 

03.03.2017 р.  учні 2-В класу провели навчальну екскурсію  у м.Трускавець з метою ознайомлення з жителями морського дна, дивовижними тваринами та їх звичками у дельфінарії «Оскар», а також ми відвідали Трускавецький планетарій. Там ми ознайомилися з таємницями галактики, небесними світилами та  сузір’ями. Ще ми відвідали креативний арт-заклад «Інший світ» . Переступивши поріг арт-майстерні і справді потрапили в інший світ, де гра світла, 3-D-панорами, оптичні ілюзії та живі метелики  беруть у кількагодинний полон.  Дорослі  та діти отримали позитивні емоції,  незабутні  враження.
Вчитель Танавська Т.І.

Оглядова екскурсія в Оперний театр

 

Урок- подорож Містом Майстрів відбувся у 4-В класі. Учні з захоплення відвідали Оперний театр та дізналися про таємниці закулісного життя акторів.
Вчитель Романишин О.Є.

Екскурсія на Галичфарм "Артеріум"

 

 

 1-Б клас  відвідав цікаве місце - Галичфарм " Артеріум". 
Море позитивних  вражень і чудовий настрій перед вихідними! Діти дізнавались про  механізм виготовлення ліків, збагачували чуттєве і логічне мислення! Після таких екскурсій учні прагнуть пізнавати  щось нове! 
Вчитель Дзядик Н.В.

Навчально-пізнавальна екскурсія "Дорогою до Святого Миколая"

(Івано-Франківська обл.)

 

 

1-а зупинка. Наші молитви біля Чудотворної ікони Матері Божої Опікунки Родини (с.Фрага)
2-а зупинка. м.Коломия. Музей Писанки. Майстер-клас з трудового навчання "Сирні коники".
3-я зупинка. Дорогою нас замело, засніжило. Вже під вечір ми прибули у м.Косів і завітали до "Маєтку святого Миколая", де і відбулася наша незабутня зустріч з Чудотворцем.
Вчитель Романишин О.Є.

Всі ми родом із дитинства

 

16.12.16 р. учні 2-Б кл. відвідали маєток Св. Миколая. Взявши активну участь у бесіді «В очікуванні дива», діти поглибили свої знання про звичаї і традиції українського народу, зокрема про свято Миколая. Роздуми про свої вчинки спонукали кожного бути доброю людиною, примножувати досягнення рідного краю.
Вчитель Балук Н. В.

Екскурсія у музей Івана Франка

 

1 грудня учні 4-А класу разом із вчителем Юрдига М.Я., з нагоди ювілейного року пам'яті Івана Франка, відвідали Музей І.Франка, який знаходиться у м.Львові на вулиці, названій в честь письменника.

 

 

Ні, хто не любить всіх братів,
Як сонце боже, всіх зарівно,
Той щиро полюбить не вмів
Тебе, коханая Вкраїно!
Учні 3-Д класу з вчителем Фрейда Х.М. також відвідали Музей Івана Франка. Учням розповіли про життя і творчість нашого Каменяра.

Екскурсія у аптеку-музей

 

 Учні 1-А класу дбають про своє здоров'я.
Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.
Й думка в неї веселенька,
І тоді вона жвавенька.
Все їй хочеться робити,
І сміятись, і радіти.
А як тільки захворіє —
Зразу й сонечко тускніє.
Тому це запам’ятай
Й про своє здоров’я — дбай!
Де дістати можна ліки?
Цей будинок недалеко,
Називається аптека.
Вчитель Петрів С.С.

Львів-Страдч-Львів

 

Для учнів 4-В класу було організовано навчально-пізнавальну екскурсію за маршрутом  Львів - Страдч (печери – Хресна дорога) – Львів.
Для учнів був проведений майстер-клас з трудового навчання  на тему: «Яворівські забавки. Розпис по дереву. Сопілка »
Вчитель Романишин О.Є.

Екскурсія в дельфінарій "Оскар"

 

      09.11.16 р. учні 2-Б кл. відвідали дельфінарій «Оскар» у м. Трускавець. Під час феєричного шоу діти поринули у загадковий світ морських жителів, згуртованої команди чорноморських і тихоокеанських дельфінів та морських котиків, захоплювалися силою розуму цих тварин. Видовищні номери за участі морських «артистів» та їхніх тренерів примушували глядачів то затамовувати подих, то сміятися і пищати від радості, то гучно аплодувати. Діти отримали незабутні враження, захоплюючі емоції, море насолоди, позитивну енергетику, бадьорий настрій.
Вчитель Балук Н. В.

Екскурсія у Музей мистецтва давньої української книги

 

 

01 листопада  учні 3 – Д класу побували на навчально-оглядовій екскурсії у Музеї мистецтва давньої української книги. Завітавши до Музею, школярі побачили факсимільну копію Пересопницького Євангелія, Апостол, Буквар та Острозьку Біблію Івана Федоровича, рукописні та стародруковані книги, гравюри та друкарські верстати 17 ст.
Вчитель Фрейда Х.М.

 

Екскурсія в аптеку-музей

 

Учні 3-В класу відвідали інтерактивний музей-аптеку «Таємна аптека», 31 жовтня . Тема екскурсії «Таємні історії».  Вони поринули в загадкову атмосферу виготовлення ліків та почули цікаві та повчальні історії.
Вчитель Козак Т.А.

Екскурсія у Золочівський Замок

 

Учні 4-Г класу відвідали разом із вчителем Смерекою О.С.  один із замків Золотої Підкови - Золочівський Замок. Дітей ознайомили з історією замку, а також  однією з найбільших картин світу ( аналог знаходиться у Польщі). Також учні закликали для себе духовне або матеріальне багатство біля спеціального каменя. Після відвідування королівської кімнати дітям влаштували справжній королівський прийом з обідом і танцями. Який замок з Підкови стане наступним?

Екскурсія «Страдч-заповідник «Розточчя»

 

         29.09.16р. учні 2-Б кл. (вчитель Балук Н.В.) побували на екскурсії  «Страдч(печери, храм)-смт. Івано-Франкове (музей різьби по дереву)-заповідник «Розточчя». Діти ознайомились із другим після Києво-Печерської лаври підземним монастирем в Україні і Печерною церквою, отримавши пізнавальну інформацію про світ монахів-самітників. А після ознайомлення з експонатами музею історії художніх ремесел Яворівщини, художніми шедеврами янівських майстрів по дереву, поринули у різноманітний світ флори і фауни Галичини в заповіднику «Розточчя». 

Екскурсія в Дельфінарій "Оскар"

 

29 вересня 2016 року учні 3–Г відвідали дельфінарій “Оскар” міста  Трускавець.  Яскраве  шоу, спостереження за поведінкою тварин, спілкування з ними  справили незабутнє враження на дітей. Вони  більше дізнались про життя цих тварин  у  неприродньому  для них середовищі : школярики побачили, що тваринкам у ньому комфортно.
Вчитель Білобринь Н.В.

Екскурсія Прикарпаттям

 

Учні 4-А класу разом з вчителем Юрдигою М.Я. відвідали  незабутню подорож - екскурсію Прикарпаттям. Розпочали подорож з музею "Криївка" у с.Басівка Львівської обл. Наступною зупинкою став Гошівський монастир, у якому учні помолилися до Чудотворної ікони Божої Матері. Далі завітали в інтерактивний природничий музей с.Вигода Івано-Франківської обл. Прекрасним фінішом подорожі стала екскурсія мальовничими куточками природи "Карпатським трамваєм".

Екскурсія в пекарню

 

Екскурсія  в пекарню (с. Шегині) на майстер-клас з випікання хліба.
Учні 4-Б класу. Вчитель Очерклевич О.Я.

Дитячий форум

 

2-А клас разом з своєю вчителькою Іриною Ярославівною  були на зустрічі з письменником Зеновієм Филипчуком,послухали його пісні під гітару. Вірші сучасного автора дарують читачам - як великим, так і малим - почуття радості й любові до рідної Батьківщини, а також спонукають до відповідальності за її добре майбутнє.

Навчально-оглядова екскурсія на пожежно-технічну виставку

 

Навчально-оглядова екскурсія на пожежно-технічну виставку у головному управлінні МНС України в Львівській області.
            Учням розповіли про користь і шкоду яку може завдати вогонь. Про правила поведінки під час пожежі, про засоби гасіння пожежі.
            Учням розповіли про аварію на ЧАС. Хвилиною мовчання школярі пом’янули  героїв-пожежників.
Учні 2-В класу.
Вчитель Козак Т.А.

Екскурсія в пекарню

 

Екскурсія  в пекарні (с. Шегині) на майстер клас по випіканню хліба.
Учні 3-Г класу. Вчитель Смерека О.С.

Екскурсія в музей історії ПАП «Галичфарм»

 

​Учні 1-Г класу
Вчитель Бойко С.В.

Подорожуючи вчимось

 

В гостях у Львівського телебачення
Вчитель Гарматій О.Я.

Національний музей ім.А.Шептицького. Книжковий форум
Вчителі С.Петрів, О.Гарбуз, О.Гарматій, Х.Фрейда

 

Екскурсія на гуртовий ринок Шувар
Вчитель О.Гарматій

 
Екскурсія містом Лева
Вчитель С.Бойко

 

Екскурсія найстарішими замками та монастирями Львівщини за маршрутом Крехів-Жовква
Вчитель Н.Балук

 

Екскурсія  в Золочівський замок та Унівський монастир
Вчитель Г.Гетьман

 

Екскурсія в с. Страдч у підземні печери
Вчитель О.Гарбуз

Екскурсія в Львівське ДЕПО
Вчитель С.Петрів

 

Екскурсія в комп'ютерну фірму
Вчитель  С.Петрів

Екскурсія в музей зброї «Арсенал»
Вчитель Г.Кіндрат

 

Гра «Львівський квест»
Вчитель С.Петрів

 

Пасіка «Медовий блюз», с. Луб'яне
Вчитель О.Гарбуз

Пасіка «Медовий блюз», с. Луб'яне
Вчитель Н.Білобринь

 

Пасіка «Медовий блюз», с. Луб'яне
Вчитель М.Юрдига

Музей  етнографії та художнього промислу у м. Львові. Виставка «8 чудо світу»
 Вчитель Г.Гетьман

Екскурсія найстарішими замками та монастирями Львівщини за маршрутом Крехів-Жовква
Вчитель С.Петрів

 

Екскурсія до одного з  найстаріших монастирів Львівщини – Крехівського
Вчитель О.Очерклевич

 

Екскурсія  у ВЕЛО-МОТО СВІТ
 Вчитель О.Гарматій 

 

Поїздка у зоопарк с.Меденичі
 Вчитель М.Юрдига

 

Екскурсія у Львівський державний університет безпеки життєдіяльності 
 Вчитель М.Юрдига

 

 Львівський палац мистецтв. Фестиваль добра «Червоні носики»
 Вчитель О.Гарбуз