• 20171213_120012.jpg

Сучасний урок

Я досліджую світ

За межами уроку

"День Гідності та Свободи"

Подорожуючи вчимось

Дякуємо всім небайдужим!

Кожен, хто обрав для себе шлях боротьби за свободу і незалежність України – сильний духом, непохитний у своїх переконаннях, зі сталевою волею і міцною вірою.
      Ми маємо що захищати і за що боротися! Наші воїни – відважні в бою і  незламні в бажанні перемогти ворога. Мужні люди не потребують співчуття і  милосердя, але відчуття і розуміння солідарності, підтримки – навіть найвідважнішим додає сил і впевненості, надихає і рятує від зневіри. Підтримувати і допомагати – сьогодні обов’язок кожного.
     Дякуємо всім небайдужим за участь у благодійних акціях! Віримо, що маскувальна сітка з нашої білої тканини  не тільки захистить когось від ворожого обстрілу, а й стане надійним оберегом. А зібрані кошти будуть частиною суми, необхідної для закупівлі військового обладнання.
 P.s. зібрані кошти в сумі 41269 грн. надійшли на рахунок 103 окремої механізованої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України.
     Долучаймося, їм потрібна наша допомога!

Дякуємо батькам, учням та працівникам школи за участь в акції «Смілива гривня». А також - працівникам ПриватБанку за надану допомогу. Зібрані кошти – 17222,50 грн. (77 кг монет).

В рамках акції, присвяченій Дню захисника та захисниць України ГО «Культурно - мистецький центр Писаночка» (керівник Ірина Гнилякевич) зібрала 8400грн.
   Смаколики з українською символікою, виготовлені учнями 1-А (вчитель А. Брода), 1-Б (вчитель О. Гарматій), 1-В (вчитель Т. Козак), 1-Г (вчитель Н. Білобринь), 2-Б (вчитель О. Смерека), 4-В (вчитель В. Тимошенко), силами волонтерів, доставлені на передову українським воїнам.

До акції долучилися батьки та учні 1-Д класу - 6733,67 грн. (вчитель Х. Фрейда), 4-Б класу - 4650грн.  (вчитель Н. Балук) та 4-Г класу - 4221,11 грн. (вчитель С. Бойко).

Працівники Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Романа Іваничука з радістю прийняла 73кг білої тканини для маскувальних сіток.