
Шкільні квізи передбачають створення умов для формування інтелектуальної еліти, організацію змістовного дозвілля учнів, навчають дітей працювати в команді, в колективі, сприяють вихованню стресостійкості, емоційної врівноваженості та наполегливості. Це чудова нагода для учнів показати свої знання, розвивати критичне мислення та з користю провести час.
Сьогодні у школі відбулася друга шкільна ліга Lviv School Quiz 2023.
Вітаємо учнів з гарними результатами.
Бажаємо всім успіхів у наступних шкільних лігах Lviv School Quiz

https://youtu.be/PuPn-bbT3oc
Без мови – не створити нам держави,
Доріг тернистих – не перебрести!
Хай вороги жорстокі і лукаві –
Стіною стань і мову захисти!
Річ не про те, що мова солов'їна,
Бо мова – глибше, ніж пташиний спів.
В її скарбниці – доля України,
Космічна нерозгаданість віків.
Микола Лотоцький
Понад 1,5 мільйона дітей покинули Україну з 24 лютого 2022 року. Більшість школярів, навчаючись іноземною мовою у школах за кордоном, продовжують вивчати рідну українську мову онлайн в Україні.
Віримо, що війна якнайшвидше закінчиться нашою перемогою і всі українські діти повернуться додому! ВСЕ БУДЕ Україна!
3-Г клас Класний керівник О. Гарбуз
Шкільний КВІЗ для учнів 4-их класів
|


Четвертокласники нашої школи долучилися до Lviv School Quiz. Проведення шкільних квізів має на меті підвищити інтелектуальний рівень школяра, популяризувати пізнавальні інтереси, виробляти навики співпраці в команді. Члени журі були приємно вражені знаннями. ерудицією, креативністю та злагодженими діями учасників змагань.
Дякуємо всім командам та координатору шкільних квізів Ірині Кундельській.
День пам'яті Героїв Небесної Сотні
|

3-Г клас Класний керівник О. Гарбуз
Ранкова зустріч ""Ангели, які тримають небо"
Спасибі вам усім звитяжні браття,
Низький уклін від серця до землі,
Ви розпалили не на вулиці багаття,
А в серці кожного жагу до боротьби
Небесній Сотні
Шана й молитви,
За чисті душі,
Що злетіли в небо.
Їм шлях високий
Боже, освяти.
І в мирі, Господи,
Прийми до себе

16 лютого ми, українці, вдруге в історії відзначали День єднання. Нове свято було оголошено Президентом минулого року через заяви, що саме цього дня розпочнеться повномасштабне російське вторгнення. Назва цього свята говорить сама за себе...
В цей день учні 4-Г класу разом із класним керівником Бойко С.С. та Кундельською І.М. провели тематичну лінійку під назвою "Ми сильні, бо ми - Єдині!".
Єднаймося, бо в єдності наша сила! Сьогодні, як ніколи, ми повинні бути ЄДИНІ!!!


16 лютого ми відзначаємо День єдності українського народу. В цей день учні 2-Г класу виступили з флешмобом під назвою "Тільки в єдності наша сила".
https://youtu.be/4FMMWfnewhM
Вчитель Лазів Н.Й.

Тиждень інформатики розпочався підготовкою роботів та «науковими пікніками», де вивчення навчального матеріалу відбувалось за темами, навколо яких поєдналися декілька шкільних предметів, школярі досліджували та узагальнювали інформацію про роботів, принципи роботи та затребуваність у сучасному світі.
Четвертокласники запекло змагались у брейн-рингу «Інформаційні знавці». У серйозних інтелектуальних баталіях перемогу здобули команди «Непереможні українці», «Бандерівці», «Українці» та «Зірки».
Також учні розглянули вплив морально застарілої та зламаної техніки на екологію планети. Разом з Іриною Пігурою і Марією Романюк з Львівської обласної бібліотеки для дітей навчились правильно використовувати та утилізувати техніку, дізналися як сортувати та переробляти сміття.
Тиждень інформатики завершився виставкою роботів, які учні створювали в школі та вдома з батьками. Усі змогли проявити свою творчість та креативність у створенні найкращого робота. Виставка макетів роботів продемонструвала різноманітні техніки та підходи: об’ємна паперопластика, конструктори ЛЕГО, підручні матеріали (кришечки, сірникові коробочки, паперові стакани, тощо). Діти виготовили мега-позитивні та різноманітні моделі. Журі визначили переможців у різних номінаціях – активний клас, дбайливий робот, помічники людей, грізні воїни, креативні помічники.
Завершився тиждень інформатики танцювальним флешмобом «DANCE-ROBOT» для усіх бажаючих школярів.






Свято Христового Стрітення
|
Запалю я свічку, щоб горіла,
Щоб грім, блискавка та рашиська ракета
Наш будинок не спалили.
Ой, свічечко-свіча та свята водице,
Від москаля нас бережи
ЗСУ та Україну сохрани!
У нашого християнського народу є звичай, пов'язаний зі святом Христового Стрітення - благословення та освячення свічок.
Учні 3 А класу готуються до свята, і з бажанням виготовили власну свічку. Провела майстер- клас п. Ірина Гнилякевич. Частина коштів буде надіслана на допомогу ЗСУ.









День безпечного інтернету
|
Учні 4- их класів до Дня безпечного Інтернету працювали з матеріалами «Онлайн-загрози в час війни: як захистити себе?».
З учнями молодшої школи необхідно завжди обговорювати питання доцільності використання додатків, ігор, функціоналу соціальних мереж. Бо вік, з якого можна реєструватися на більшості соціальних платформ та додатків, це 13+ років. Тобто, якщо діти використовують додатки чи ігри, які не призначені їм за віковою категорією для неї, то це може призвести до неприємних наслідків. Такий віковий рейтинг показує, що вміст гри чи додатку може містити неналежний матеріал для дитини меншого віку.
Для батьків та вчителів)
ЩО Ж ВАЖЛИВО ЗНАТИ ДОРОСЛИМ ПРО ОБМЕЖЕННЯ В ІНТЕРНЕТІ ДЛЯ ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ?
• в онлайн-маркетах (де користувачі завантажують додатки чи ігри) є віковий рейтинг, на який важливо звертати увагу;
• автоматичні платні підписки (важливо відключати таку функцію на нових додатках чи іграх, які завантажує дитина);
• бажано, щоб на пристроях, які є в доступі дитини (вдома та в навчальному закладі) були налаштовані батьківські контролі (програми, які дозволяють обмежувати перегляд певного контенту та сайтів);
• для зменшення кількості ризиків, з якими дитина молодшого шкільного віку може зустрітись онлайн, рекомендовано використовувати дитячі версії програм, наприклад, YouTube Kids. Там одразу міститься контент, який призначений виключно для дітей;
• використовуєте функцію безпечного пошуку на пристроях, якими користується дитина (особливо в час війни, коли в мережі є велика кількість травмуючого контенту з зображенням насильства чи смерті) - через google. Також для дітей можна використовувати спеціальні програми безпечного пошуку СВІГЛ та Kidssearch.


Наймолодші учні до Дня безпечного Інтернету підготували виставку малюнків «Смайлик безпеки». Позитивні смайлики усміхаються з усіх шкільних стін та стендів, у школі стало ще світліше! А завтра, ми передамо ці малюнки нашим захисниками, щоб їм теж було безпечно та радісно від дитячого тепла.


«Інтернет – друг і ворог» - такі постери до Дня безпечного Інтернету створили учні 3-іх класів на уроках інформатики. Діти ознайомились з ключовими принципами мережевого етикету й безпеки, отримали корисну інформацію про небезпеку ігрової залежності. Третьокласники працювали у командах, радились, приймали спільні рішення і отримали чудовий результат!
"Всесвітній день читання вголос"
|

Щорічно у першу середу лютого відзначаємо Всесвітній день читання вголос. Цього року цей день припав на 1 лютого. До учнів 1-Д класу завітав на ранкову зустріч п. Юрій (батько учня класу – Марка), який прочитав першокласникам повчальну казку. Діти уважно слухали, а потім всі разом обговорювали прочитане.

Ось так розпочався перший день лютого у 2-В класі.
Це ранкова зустріч, на якій діти читають у колі вголос.Тому що сьогодні Всесвітній день читання вголос!
Цей процес покращує розуміння, розвиває швидкість мовлення, розширює словниковий запас, підвищує грамотність.
А ще читання вголос знижує стрес і робить нас щасливими!
Назва документу завантажити
|
|
-Семестровий календар подій 2022-2023 н.р. |
 |
-Заходи щодо відзначення Дня Соборності України |
 |