• 20171213_120012.jpg
  • 20211124_130638.jpg
  • 1637752055683.jpg
  • image4.jpeg
  • image6 (1).jpeg
  • promo123.jpg
  • tolerantnist4.jpg
  • yacuk.jpg

Сторінка адміністрації

Ворона Наталія Романівна - директор школи

читати далі

 Сучасний урок

Я досліджую світ

За межами уроку

"День Гідності та Свободи"

Подорожуючи вчимось

"День української хустки"

    Яскрава українська хустка на плечах української дівчини, жінки як символ рідної країни, як прояв величі душі….
    Я – не панна, давно – господиня!
    В мене хусток й вишиванок повна скриня!
    А у 3-Г класі маю багато дівчаток-україночок вродливих! (О.Гарбуз)
 
    Краса – врятує світ, добро – все переможе!

"День ЗСУ"

     Щодня молимось за воїнів ЗСУ, за наших захисників, за героїв! Щодня хвилиною мовчання вшановуємо загиблих у цій страшній війні. Щодня співаємо Гімн України із  беззаперечною вірою у перемогу наших збройних сил над ворогом!
    Сьогодні особливо щирою була наша молитва за всіх, хто стоїть на сторожі суверенності нашої держави! Особливо урочисто звучав гімн у 3-Г класі! (вчитель О. Гарбуз) Особливі слова привітань і побажань мої маленькі учні писали своїми великими серцями у створеному власноруч лепбуці.
    Знаємо, що кожен з цих списаних і розмальованих клаптиків паперу вже зовсім скоро потрапить у кишеню біля серця мужнього українського воїна і зігріватиме його душу в холодну зиму та надихатиме на нові геройські вчинки, отже,  наближатиме нашу перемогу!
    Віримо в ЗСУ!
    Дякуємо за відвагу!
    Чекаємо вас вдома, герої!

    Учні 1-В класу активно долучилися до шкільної акції  "Дякуємо за відвагу!", яка була проведена до Дня Збройних сил України.

"Український Сократ"

    «Український Сократ»; «найбільший український філософ всіх часів»; «перший поет-лірик і байкар в українській літературі»; «перший народний вчитель української педагогіки». Все це вислови про одну людину українського філософа, поета, педагога, художника, музиканта Григорія Сковороду.
    Верховна Рада України ухвалила постанову "Про відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди"(№4084) на державному рівні, оголосивши 2022 рік, роком Григорія Сковороди.
    Початкова школа № 53 м. Львова 02 грудня 2022 р.  долучилася до урочистого відзначення роковин.
    Учні 4-В класу та класний керівник Тимошенко В. Ю. звернулися до думок і творчості Григорія Савича й на лінійці висвітлили думки великого мислителя,  інсценізували байку "Бджола та Шершень", пригадали настанови філософа.

"Пам'ятаємо про голодомор"

    До 90-их роковин пам'яті жертв голодомору 1932-1933 р.р. у 1 -В класі (вчитель Т. Козак) була проведена бесіда " Не забуде Україна! Не забудемо і ми!"; акція "Незабудка пам'яті"

День Гідності та Свободи

      Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові до народу і довгої, вікової, героїчної боротьби за волю…
     Сьогодні, 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Згадуємо тих, хто розпочав Помаранчеву революцію у 2004 році та Революцію Гідності у 2013 році, а також не можемо не згадати про наших воїнів, людей, що сміливо боронять нашу землю! Згадуємо також тих, чий шлях уже привів до Бога, вони – сміливі доньки і сини нашої незламної України, які віддали свої життя за правду та справедливість.
     Ми повинні пам’ятати і не забувати трагічні сторінки нашої історії!  Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього…
     21 листопада 2022 року учні 3-А класу, класний керівник Світлана Петрів та педагог-організатор Ірина Кундельська на лінійці "Вільні творити майбутнє" вшанували героїв Майдану, героїв АТО, героїв у війні проти росії, котрі віддали своє життя за світле майбутнє України.

Тиждень безпеки дорожнього руху

  До Тижня безпеки дорожнього руху у 1 – Д класі (вчитель Фрейда Х.М.)  було проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». Діти досліджували різні ситуації на дорогах, вчилися правил безпечної поведінки.

     Незалежно від того, чи ходять діти в школу пішки, їздять на велосипеді, або користуються громадським транспортом, їх слід навчати правилам безпеки на дорогах. Саме такий урок «Безпека на дорозі - безпека життя» відбувся і в 1-Г класі (вчитель Білобринь Н.В.)

     Для учнів 4-х класів 18.11.2022 року представниками ДСНС було проведено ознайомчі бесіди щодо правил поведінки на вулицях і дорогах у зимовий період. Школярі повторили явища природи, що характерні для зими, з'ясували загрози, що можуть становити небезпеку на дорогах та вулицях. Діти дізналися, що чатує нас над головою та як себе захистити, повторили правила дорожнього руху під час ожеледиці та як себе поводити на льоду. Хоча усі озвучені поради були прості й знайомі, та при певних обставинах вони можуть врятувати або зберегти нам життя.

Підсумки проведення І етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, виховання у дітей  поваги до мови і традицій рідного народу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом,  підвищення  рівня знань учнів, 11.11.2022р. був проведений І етап XXІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
 Журі перевірило  роботи учнів 3-4 класів. Завдання, які були запропоновані учням, не виходили за межі навчальних програм і відповідали рівню Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. При оцінюванні робіт враховувалися повнота розкриття творчої теми, знання рідної мови,творчий підхід до розв’язання мовних завдань.
     Згідно з рішенням журі, на підставі протоколу від 11.11.22р., визнали переможців:
Серед учнів 4 класів:
І місце – Турчика Маркіяна (4-Б кл.)
ІІ місце – Сиванич Ярину  (4-А кл.)
ІІІ місце – Пісарєву Дарину (4-А кл.)
Серед учнів 3 класів:
І місце –Парій Марту (3-Гкл.)
ІІ місце – Орловську Єву (3-А кл.)
ІІІ місце – Гнеп Єву (3-Г кл.)             

Рідна мова в рідній школі


Українська мова століттями продовжує передаватися від покоління до покоління, протистоїть ворожій пропаганді та захищає національні цінності.
Сьогодні наша рідна мова – це потужний бренд! Розмовляти та думати українською, мовою сильної та незламної нації, – це модно і престижно!
Тримаймося!
Ми – сильні!
Ми – Україна!

Лінійка, присвячена Дню української мови і писемності. Учні 4-А класу (вчитель Кіндрат Г.Ф.)

https://youtu.be/VeTLWszB3Xo - Під час війни, як ніколи, стало зрозуміло: мова — також наша зброя. 1-А клас разом зі своєю вчителькою Брода А.В. долучились до відзначення цього свята.  З учнями було проведено інтерактивну гру «Яка наша мова?» та флешмоб читання віршів «Одна вона у нас така - уся співуча і дзвінка.»

     Учні 4-В класу (класний керівник Тимошенко В. Ю.) з 07.11 по 11.11. 2022 року  взяли участь у заходах,  приурочених Дню української мови та писемності. Діти на творчій майстерні виготовили мовний куб "Мова- скарб народу", розшукали слова, що описують українську мову, довели, що люблять рідну мову й чому вона є важливою, а також пригадали  творчість відомих українських письменників. 
     Хто й коли надрукував перший "Буквар", скільки слів містили перші рукописний і друкований словники, яким роком датована перша згадка про українські слова, учні дізналися,  взявши участь у математичному марафоні "Українська мова в цифрах". Перевірити свої знання з мови здобувачі освіти мали змогу на інтелектуальній грі "Магія рідного слова", що пройшла в інтерактивній формі з використанням мультимедійної дошки. 
    Заглибитися у мудрість українського слова школярі змогли виконуючи завдання фотофлешмобу, виставку якого було організовано біля кабінету.   Вже наприкінці тижня свої думки та здобуті знання учні 4-В класу узагальнили в пазлі думок "Тож плекаймо рідне слово, бережімо мову".
     Всі учасники отримали велике задоволення від проведених заходів і вкотре впевнилися - українська мова є неповторним духовним скарбом нашого народу!
    До Дня української писемності та мови у 1 – Д класі (вчитель Фрейда Х.М.) проведено бесіду «Наша мова солов’їна» . Учні декламували вірші про мову, розгадували ребуси, виконували творчу роботу «Оживи букву».

     До Дня української писемності та мови  учні 2-В класу (вчитель Романишин О.Є.)  зі своєю вчителькою завітали в обласну бібліотеку для дітей на бібліотечний урок "Світлиця слова".
      Дітям провели екскурсію залами бібліотеки та бесіду про те, як книга прийшла до людей. Учні переглянули цікаву презентацію та мультфільм, поглибили свої знання про День Нестора Літописця, про виникнення писемності, про історію та розвиток української мови, про її красу, багатство та важливість в житті людини!

     Тиждень української мови та писемності у 4-Г класі (вчитель Бойко С.В.) пройшов цікаво і плідно. Учні виготовили «Мовну скарбничку», проєкт «Українською думаю, розмовляю, читаю, співаю, пишу».
     Пам‘ятаймо, що мова - найдорожчий наш скарб. Бережімо красу і чистоту рідної мови!

 

     Учні 1-В класу (вчитель Т. Козак)  активно долучилися до святкування Дня української писемності та мови.  Вони взяли участь в інсценізації українських казок, в оформленні виставки ілюстрацій до улюблених казок, у мовних іграх "Розгадай ребус", "Відгадай загадку". Діти декламували вірші та співали українські пісні. Заходи були проведені з метою розвитку творчих здібностей,  мовлення і мислення учнів; формуванню високоморальної особистості; вихованню інтересу до народних традицій, поваги до рідного слова.

  Класний лепбук. Учні 3-А класу (вчитель Петрів С.С.)

    Класний лепбук. Учні 3-В класу (вчитель Гетьман Г.С.)

https://youtube.com/shorts/NK2wTJRJC7U?feature=share - Боднар Злата(3-В клас)